نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489769
شکری: دولت برنامه‌ای برای "تولید ملی و اشتغال" ارائه نکرده است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۵
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تاکنون هیچ برنامه‌ای در زمینه عملیاتی کردن فرمایش مقام معظم رهبری در ارتباط با تولیدملی و اشتغال ارائه نکرده است.

محمودشکری در گفت‌وگو با تسنیم درباره سخنان استاندار گیلان و محمدباقر نوبخت درباره توسعه و اشتغالزایی در استان گیلان اظهار داشت: جهت شفاف‌سازی افکار عمومی و برخی مسائل مورد ادعا در ارتباط با کاهش بیکاری، توسعه عمرانی استان و پروژه‌های متوقف شده، به این آقایان پیشنهاد مناظره می‌دهم.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره تولید ملی و اشتغالزایی گفت: دولت تاکنون هیچ برنامه‌ای در زمینه عملیاتی کردن فرمایش مقام معظم رهبری در ارتباط با تولیدملی و اشتغال ارائه نکرده و انتظار داریم در سطح استان گیلان نیز برای اطلاع مردم لیست افرادی که مشغول به‌کار شده‌اند منتشر شود. 

شکری با اشاره به راهپیمایی روز قدس و شعارهایی خطاب به رئیس جمهور افزود: بنا به فرمایش و تذکر مقام معظم رهبری در سال 91 نباید علیه مسئولان و اشخاص در خیابان شعار داده شود و اعتراضات می‌بایست در چارچوب قانون مطرح شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نوک پیکان دشمن به سمت ولایت فقیه نشانه رفته است اظهار داشت: دشمن فهمیده که نمی‌تواند بین مردم و ولایت فاصله ایجاد کند به‌همین دلیل اصل ولایت فقیه را نشانه گرفته است.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:  بر این اساس مردم همواره باید پشتیبان و سرباز ولایت فقیه باشند تا زمانی که پرچم اسلام با دستان مقام معظم رهبری به امام عصر(عج) تقدیم شود.
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۳:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۰۹:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۰۸:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۶ ۰۸:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۰۹:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۹ ۱۱:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۰۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۰۸:۵۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۰۸:۰۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۵۴
 
 
کلمات کلیدی : دولت+تولید ملی و اشتغال+اقتصاد ایران+تولید+بیکاری
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۶ ۰۹:۳۰:۱۲
منتظر نباشید دولت برنامه ای هم ارائه نخواهد کرد این دولت، فقط دولت حاشیه وفرافکنی است نه دولت تولید و اشتغال!!! بیچاره ملت! بیچاره جوانان این مملکت! (4461861) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.