نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489066
درخواست صدها جوان از ستادکل نیروهای مسلح: تکلیف ما را با برنامه ششم مشخص کنید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۸
بیش از ۲۵۰ جوان با امضای مطالبه ای در سامانه همخواهی، از سرلشگر باقری درخواست کردند تکلیف ماده۸۸ را درباره مشمولان خدمت وظیفه مشخص کند. بر اساس ماده۸۸ قانون برنامه ششم توسعه، فرزندان رزمندگان و آزادگان به ازای هر ماه حضور در جبهه و فرزندان جانبازان به ازای هر درصد جانبازی مشمول یک ماه کسر از خدمت وظیفه عمومی خواهند شد.در این الحاقیه اشاره شده است که اجرایی شدن آن منوط به اذن فرماندهی کل قوا می باشد.

به گزارش روابط عمومی دیده بان شفافیت و عدالت در این مطالبه آمده است: نظر به سپری شدن چهار ماه از تصویب قانون برنامه ششم و تاثیر مستقیم اجرای الحاقیه مذکور بر برنامه ریزی و زمانبندی تحصیلی و شغلی مشمولان خدمت وظیفه عمومی، از حضرتعالی درخواست می گردد تا در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف این الحاقیه اقدام فرمایید.

همخواهی، به عنوان بستر مطالبه گری عمومی، به شهروندان ایرانی امکان می دهد مطالبه خود از مسئولان (اشخاص حقیقی یا حقوقی) را در فضای مجازی طرح و در محیط تلگرام برای آن امضا جمع آوری کنند. سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت، هرهفته مطالبه دارای بیشترین امضا را رسما پیگیری و نتیجه را به عموم گزارش می کند.
 
کلمات کلیدی : سرلشگر باقری+مشمولان خدمت وظیفه+ برنامه ششم
 
ل ب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۱۹:۱۴:۴۴
با سلام لطفا یک فکری هم به حال این مشمولان غایب بیچاره دارای سن بالا بکنید به خدا گناه داره کسی که 37 - 38 سالشه دیگه چقدر محرومیت بگشه گناه داره
خدا را خوش نمیاد این افراد نود درصدشون به خاطر مشکلات کار و ازدواج و ..........
به خدمت نرفته اند پس این عفو ها کجا رفت چرا همه چیز عوض شده چرا همه چیز فقط پولی شده ؟؟؟ چرا سال 82 کب مشمولان غایب عفو شدند ؟؟؟ الان در کشور مشمول غایب 41 ساله وجود دارد بابا دست از سر اینها بردارید فردای قیامت به اینها
چه جوابی میدهید این مشمولان غایب از کلیه حقوق اجتماعی محرومند (4458744) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.