توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429161
انتقاد ذوالنور از بیانیه منتشر شده توسط کمیسیون امنیت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۰
مجتبی ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بیانیه منتشر شده توسط کمیسیون امنیت انتقاد کرد و گفت: تاکنون هیچ جلسه رسمی و نظرخواهی برای صدور بیانیه در کمیسیون تشکیل نشده است.

به گزارش ایسنا، مجتبی ذوالنور در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: کمیسیون امنیت سازوکار مشخصی دارد و اگر قرار باشد موضعی بگیرد و بیانیه‌ای صادر کند نشست رسمی تشکیل می‌دهد و در آنجا راجع به موضوع صحبت و جمع‌بندی می‌شود. اگر هم قرار باشد چنین بیانیه‌ای اختصاص یابد سخنگوی کمیسیون آن را به رسانه‌ها منعکس می‌کند؛ تاکنون چیزی با عنوان بیانیه درباره مسائل اخیر از سوی کمیسیون امنیت ملی صادر نشده است.

این در حالی است که روز گذشته سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس در حاشیه جلسه علنی مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درخصوص بیانیه اخیر کمیسیون درباره اقدام اخیر کریمی قدوسی گفت: بیانیه کمیسیون امنیت ملی در مورد اقدام کریمی قدوسی در انتشار اظهارات منتسب به ظریف در جلسه این کمیسیون بیانیه رسمی کمیسیون است.
 
کلمات کلیدی : کریمی‌قدوسی + ظریف + کمیسیون امنیت ملی + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.