نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 299760
وزیر خارجه آلمان در راه تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۳
«علی ماجدی» سفیر کشورمان در آلمان روز دوشنبه اعلام کرد که «فرانک والتر اشتاین مایر» وزیر خارجه آلمان ۲۵ مهرماه برای انجام یک سفر ۲ روزه راهی ایران می شود.

وی در نشست مدیران تجاری در برلین گفت: هنگامی که به دورنمای روابط ایران و آلمان نگاه می کنیم، به زمینه های مشارکتی بسیاری دست می یابیم.

به گزارش ایرنا، وی یادآور شد که ایران و آلمان وارد روند مشارکتی بسیار سازنده ای به منظور بهبود ثبات و امنیت در جهان و به ویژه خاورمیانه شده اند.

ماجدی با اشاره به همکاری جدی و دوستانه تهران و برلین در مورد مسایل مربوط به سوریه، یمن و عراق، خواستار تقویت سطح مشارکت دو طرف در زمینه مبارزه با داعش در خاورمیانه شد.

سفیر ایران خواستار تقویت مناسبات تجاری ایران و آلمان شد و گفت که برلین همواره یکی از ۲ شریک اصلی اقتصادی تهران بوده است.

وی تاکید کرد که ایران خواستار بازگشت به سطح مبادلات تجاری دو جانبه به ارزش ۶ میلیارد یورو در سال ۲۰۰۵ و قبل از اعمال تحریم ها است.

ماجدی همچنین گفت که کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و آلمان ماه می (اردیبهشت - خرداد سال آینده) در تهران تشکیل جلسه می دهد.
 
کلمات کلیدی : آلمان+ایران+اشتاین مایر
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۳ ۲۳:۱۳:۰۳
ترا بخدا اجازه ندین هر چی دلش میخواد بگه که انگار رئیس ایرانیاست .
اشتاین مایر اول باید وضعیت حقوق بشر رو در کشور خودش سر و سامان بده تا مردم بخاطر یک توهین کوچک به یک خاخام یهودی فورا زندانی و تا آخر عمر بدبخت نشوند . حالا نفی هلوکاست که دیگه هیچی ، خدا رحم کنه . (3241091) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.