توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445965
بیشترین فساد در بانک‌ها مخصوص کدام بانکهاست؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸
نماینده مردم همدان با انتقاد از عملکرد بانک‌ها گفت: بیشترین فساد در بانک‌ها خصوصا بانک‌های خصوصی رخ می‌دهد.

به گزارش ایسنا، امیر خجسته در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس گفت: از رونمایی تقریظ مقام معظم رهبری بر چهار کتاب و نگاه ویژه ایشان به ایثارگران و مردم همدان تشکر می‌کنم. رهبر انقلاب با اشاره به گذشته پرشکوه مدنی و علمی از همدان به عنوان دارالمومنین و دارالمجاهدین یاد کردند. مردم همدان مردمی صبور و با انتظارات کم اما ایثارگر هستند.

او ادامه داد: به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان از ولی امر مسلمین نهایت تشکر را دارم.

این نماینده مجلس در ادامه به وزیر راه در رابطه با احداث راه آهن و فرودگاه همدان تذکر داد.

خجسته از وزیر نیرو نیز خواست تکلیف آب همدان را مشخص کند و تاکید کرد: بیشترین فساد در بانک‌ها مخصوصا بانک‌های خصوصی رخ می‌دهد. تصور بانک‌ها بر این است که نظارت پذیر نیستند. این تصور غلطی است که رخ می‌دهد. برخی بانک‌ها سرمایه مردم را جمع می‌کنند و در بلندمرتبه سازی استفاده می‌کنند. طبق اصل 86 قانون اساسی مجلس همه بانک‌ها را در تیررس نظارت قرار می‌دهد. اتفاقات عجیبی در بانک‌های خصوصی رخ می‌دهد که امیدوارم دستگاه‌های نظارتی، وزیر اقتصاد و بانک مرکزی نظارت خاصی بر آنها داشته باشند، چرا که ما بیشترین فساد را در بانک‌ها می‌بینیم.
 
کلمات کلیدی : فساد مالی + بانک‌ها + بانک‌ خصوصی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته