توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506363
طرح جهیزیه ایرانی با اقساط ۱۲ماهه و حداقل کارمزد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷
معاون بازرگانی اتحادیه اسکاد بیان کرد: پروژه جهیزیه ایرانی، با هدف بسط و ترویج استفاده از کالاهای تولید داخل و تسهیل ازدواج جوانان به همت بخش تعاون در حال اجرا است.

شهرام کرمی، معاون بازرگانی اتحادیه سراسری تعاونی های مصرف کارکنان دولت اسکاد در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به طرح بسته های جهیزیه ایرانی برای حمایت از تولید گفت:طرح بسته‌های جهیزیه ایرانی برای حمایت از تولید داخلی و تسهیل ازدوداج جوانان بوده و گروه‌های کالایی متنوعی که همه آنها از تولیدات داخلی هستند، در این سبدها  گنجانده شده است.

وی با بیان اینکه سبدهای کالایی به ارزش 7 تا 20میلیون تومان در نظر گرفته شده که هر سبد، نیاز اولیه هر زوج را تأمین می‌کند، متقاضیان می‌توانند با توجه به سلیقه‌شان و نیازی که دارند نسبت به تأمین جهیزیه به فروشگاه‌های اسکاد مراجعه کنند و بنابر سلیقه و قدرت مالی خود نسبت به انتخاب کالا از تولیدات استاندارد و با کیفیت ایرانی اقدام کنند.

کرمی با بیان اینکه این طرح ویژه ی کارکنان شاغل و بازنشسته کشوری و لشگری است ادامه داد: حداقل کارمزد، اقساط بلندمدت و حمل رایگان از جمله تسهیلاتی است که برای تعاونی‌ها در نظر گرفته شده است. پروژه جهیزیه ایرانی، با هدف بسط و ترویج استفاده از کالاهای تولید داخل و تسهیل ازدواج جوانان به همت بخش تعاون در حال اجرا است.

معاون بازرگانی اتحادیه اسکاد درباره استقبال از این طرح گفت: حدود یک سال است که این طرح آغاز شده است اما  استقبال در حد متوسط بوده است.

وی درباره نشانی و آدرس شعب و نمایشگاه مرکزی اسکاد که  در حال حاضر آماده ارائه خدمات هستند،گفت:  ابتدای خیابان توانیر، نبش خیابان برزیل، فروشگاه اسکاد که تمام روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا10 شب سرویس‌دهی می‌کند، خیابان انقلاب بین خاقانی و مفتح (ایستگاه دروازه دولت) بن‌بست رجبلو، فروشگاه اسکاد که از 9 صبح تا 5 بعد ازظهر باز است، خیابان رسالت خیابان دردشت خیابان 72 شرقی پلاک42 تعاونی مصرف کارکنان شهرداری منطقه 8 از ساعت 9 صبح الی شش بعد از ظهر، دفتر مرکزی که در جاده مخصوص کرج، کیلومتر 10، مقابل بیمه البرز، خیابان شهید عاشری، شماره 10ساختمان اسکاد قرار دارد. از ساعت8 صبح الی 4 بعد از ظهر آماده ارائه خدمات و پاسخگوئی اعضاء است.
 
کلمات کلیدی : جهیزیه، حداقل کارمزد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.