توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 396069
انتحاری ناکام داعش در شمال بغداد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۲
با هوشیاری رزمندگان حشدالشعبی عصر روز گذشته یک عامل انتحاری سعودی تبار عضو گروه تروریستی تکفیری داعش پیش از دست زدن به حمله انفجاری شناسایی و به هلاکت رسید.

مشرق- با هوشیاری رزمندگان حشدالشعبی عصر روز گذشته یک عامل انتحاری سعودی تبار عضو گروه تروریستی تکفیری داعش پیش از دست زدن به حمله انفجاری شناسایی و به هلاکت رسید.
انتحاری ناکام داعش در شمال بغداد+عکس
بنابر این گزارش، عامل انتحاری با لباس مبدل قصد انفجار جلیقه انتحاری همراه خود را در میان یکی از مقرهای رزمندگان ارتش و بسیج مردمی عراق را داشت که شناسایی شده و هدف گلوله قرار گرفته و به هلاکت رسیده است. در بررسی از جسد وی جلیقه بمبگذاری شده حامل 10 کیلوگرم مواد منفجره کشف و خنثی شده است. به گفته منابع امنیتی عراقی عامل انتحاری تبعه عربستان سعودی بوده است. نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق طی یکسال اخیر استان صلاح الدین این کشور را بطور کامل از اشغال داعش پاکسازی کرده و هم اکنون در حال آماده سازی برای بازپس گیری استان نینوی در شمال عراق هستند.
انتحاری ناکام داعش در شمال بغداد+عکس
 
 
 
کلمات کلیدی : تحولات میدانی عراق ، صحراء الصینیه ، بیجی ، بغداد ، داعش ، سعودی ، حشدالشعبی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.