توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463262
الیاس حضرتی: وعده‌های بدون پشتوانه، تخلف انتخاباتی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
الیاس حضرتی گفت: وعده های دروغ و غیر واقعی و بدون پشتوانه نوعی تخلف انتخاباتی است که باید در جای خود با آنها برخورد شود.

نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با ایسنا، خاطر نشان کرد: دولت در طول چهار سال گذشته خرابه‌ای را تحویل گرفت و در مرحله ابتدایی باید از این خرابه ها آواربرداری می کرد و برای ساخت بنای جدید زیرساخت ها را فراهم می کرد و از این جهت عملکرد دولت قابل دفاع است.

وی افزود: فشارهای وحشتناک جامعه جهانی علیه ایران در سالهای گذشته بر سیستم بانکی،‌ واردات، صادرات، مراودات تجاری بخش خصوصی و همچنین مناسبات سیاسی تاثیر گذاشته بود و دولت امروز این فضا را تغییر داده و ایران هراسی را به حداقل ممکن رساند، در حالی که ما در گذشته تنها با ونزوئلا ارتباط داشتیم اما امروز تمام دنیا به دنبال ایجاد رابطه با ما هستند و در مقابل نیز دشمنان ما مثل عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی فعال تر شده اند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فضای گذشته برای کاسبی برخی ها فضای مناسبی بود و سوء استفاده های مالی و اختلاس ها به قدری در آن فضا شدت گرفته بود که امروز حساسیت مردم نسبت به آن کم شده است اما دولت اعتدال در چنین فضایی توانست تعداد تخلف ها را به حداقل ممکن برساند و در سیاست خارجی نیز فضا به نفع کشور ما در حال گسترش است و مراودات اقتصادی رو به عادی سازی حرکت می کند.

وی با بیان اینکه دولت برای ادامه مسیر خود نیازمند اصلاحاتی از درون است، گفت: به برخی از ارکان دولت انتقاداتی وارد است و باید این ضعف ها مرتفع شود و اعضای تیم اقتصادی دولت و تیم اجتماعی دولت ترمیم شوند و سن وزرا پایین‌تر بیاید و اراده و همت آنها بالاتر برود.

حضرتی در خصوص طرح شعارهای بی حساب و غیر واقعی در انتخابات گفت: کسانی که این شعارها را می دهند باید در محکمه ای پاسخگو باشند و بفهمند که خسارت شعارهای غیر واقعی و عوام فریبانه برای منافع ملی کشور به چه حد است و اگر نتواند شرایط اجرا برای این وعده ها را به اثبات برسانند باید با او برخورد جدی صورت بگیرد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ انتخابات ریاست‌جمهوری + متخلفان انتخابات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.