توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 388860
تهدید شهردار تهران توسط اصلاح طلبان
تنش زایی اصلاح طلبان علیه شهرداری تهران وارد فاز جدیدی شده است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴
شنیده های خبرنگار تهران پرس حاکی از آن است که پس ازاتفاقات اخیر و اخبار دروغین که توسط اصلاح طلبان علیه شهرداری و اعضای اصولگرای شورای شهر منتشر شد که با واکنش جریان اصولگرا و نامه شهردار تهران به دستگاه قضایی همراه بود،اصلاح طلبان و حامیان جریان فتنه وارد مرحله جدیدی از تنش با شهرداری شده اند .

بنابراین گزارش گفته می شود پس از افشای نقش برجسته یکی از سران فتنه که با رافت اسلامی نظام از حصر گریخته است درموضوع فشار علیه شهرداری این چهره با پیغامی که توسط برخی عواملش به شهردار تهران منتقل شده است عملا قالیباف را تهدید کرده است. در این پیغام که توسط(.....) به قالیباف رسانده شده است به وی گفته شده که یا برنامه حضور در انتخابات 96 را ملغی می کنی یا بعد از این باید شاهد افشاگری های جدید و بدتر از این باشید.وی همچنین تهدید کرده اصلاح طلبان کاری می کنند تا قبل ار انتخابات 96 مجبور به استعفا از شهرداری بشوید.

گفته می شود جریان موسوم به انحرافی که از دولت قبل با شهردار تهران دچار مشکل بوده است نقش مهمی در پرونده سازی های جعلی و دروغین علیه شهرداری دارد و در ارتباطی استراتژیک این پرونده سازی ها را از طریق برخی اعضای شورای شهر که مدعی اصولگرایی هستند در اختیار اصلاح طلبان و جریان فتنه قرار می دهند .
لازم به ذکر است اصلاح طلبان،فتنه گران و جریان موسوم به اعتدال مدعی هستند قالیباف برای انتخابات 96 کاندید خواهند شد و با توجه به ناکارامدی دولت یازدهم احتمال رای آوری بالا می باشد و با همین تحلیل درصدد از میدان به در کردن وی هستند البته تاکنون هیچ شواهد و قرائنی از کاندید شدن قالیباف روئت نشده است.

تهران پرس به زودی ابعاد جدید از ارتباط جریان انحرافی با اصلاح طلبان در موضوع تخریب شهرداری را منتشر خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : شهردار تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.