توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477069
اولویت‌ها و برنامه‌های مخابرات در دولت دوازدهم
بخش دانش و فناوری الف،8 خرداد96
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: در دولت دوازدهم در حوزه تلفن همراه به دنبال توسعه شبکه‌های نسل 4 و نسل 4 پیشرفته هستیم؛ همچنین ارائه خدمات ارزش افزوده در حوزه ویدئو، محتوا و بحث هوشمندسازی ساختمان‌ها و مراکز را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
رسول سراییان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این‌که شرکت مخابرات ایران در دو حوزه فعالیت می‌کند، اظهار کرد: یکی بحث تلفن همراه (ارتباطات سیار) است که با برند همراه اول کار می‌کند و دیگر حوزه فعالیت شرکت مخابرات، ارتباطات ثابت است.

وی با اشاره به این نکته که در دولت دوازدهم در حوزه تلفن همراه به دنبال توسعه شبکه‌های نسل 4 و نسل 4 پیشرفته هستیم، افزود: سرویس‌های ارزش افزوده و خدمات جدید از دیگر برنامه‌های توسعه‌ای شرکت مخابرات ایران در بحث تلفن همراه است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص ارایه خدمات جدید و همگام شدن با تکنولوژی‌های روز دنیا تصریح کرد: خدماتی مانند هوشمندسازی، اتصال اشیاء و سایر موارد، در دولت دوازدهم به صورت جدی از سوی همراه اول دنبال خواهد شد.

سراییان عنوان کرد: در حوزه ارتباطات ثابت، اتصال فیبر نوری به منازل و همچنین اتصال مراکز تجاری و صنعتی به فیبر نوری از اولویت‌های اساسی شرکت مخابرات ایران است که زیرساخت ارتباط پیشرفته را برای همه فراهم می‌کند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران خاطرنشان کرد: ارائه خدمات ارزش افزوده در حوزه ویدئو، محتوا، هوشمندسازی ساختمان‌ها و مراکز تجاری از برنامه‌های مهم شرکت مخابرات ایران است که در دولت دوازدهم به‌صورت جدی پیگیری خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ مخابرات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.