نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 294134
بغض منصوریان برای وزیر نفت ترکید!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۸
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران برای حفظ سلامتی و بهبود وضعیت روحی و روانی شاگردانش تمرینات این تیم را تعطیل کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه نفت تهران، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران به دلیل مشکلات حال حاضر تیمش، تمرینات نفت تهران را برای حفظ سلامتی و بهبود وضعیت روحی و روانی شاگردانش تعطیل کرد و درد و دلی را با وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و رئیس هیئت امنا و مؤسس باشگاه نفت تهران انجام داد که در آن به موارد زیر اشاره شده است:

جناب آقای زنگنه، وزیر محترم نفت، جناب آقای جوادی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و جناب آقای دکتر سیدعماد حسینی، رئیس هیئت امنا و مؤسس باشگاه نفت تهران، با وجود دستورات و توصیه‌های شما، مشکلات مالی تیم نفت تهران از سال گذشته حل نشده و از یک ماه قبل از پایان لیگ چهاردهم هنوز تسویه حساب فصل قبل انجام نشده و در فصل جدید نیز پرداختی صورت نگرفته است. طی این مدت من به اتفاق مدیریت باشگاه همواره سعی کردیم شرایط را به گونه‌ای پیش ببریم که توازن روحی و روانی بازیکنان حفظ شود، اما این موضوع در حال حاضر از دست مدیریت باشگاه و کادر فنی خارج شده و باشگاه در وضعیت ناپایداری به سر می‌برد.

در حال حاضر عمده مشکلات ما به مسائل مالی و لجستیکی بر می‌گردد، چون بازیکنان ما در پاسخگویی به خانواده‌های‌شان جوابی به جز شرمندگی ندارند. این موضوع باعث شده روح و روان آنها به شدت به هم ریخته شود و شاهد مصدومیت مداوم آنها در تمرینات تیم باشیم، ضمن اینکه بدهی‌های باشگاه به آژانس‌ها، هتل‌ها و مشکلات لجستیکی تیم در سفرها همه و همه دست به دست هم داده تا شرایط بسیار بسیار تلخ شود.

ما تیمی نیستیم که به دلیل مشکلات شدید فعلی مثل خیلی از تیم‌ها به دنبال اعتراض و اعتصاب باشیم. ما هدفی جز زحمت کشیدن نداریم و به همین دلیل لقب نفت سختکوش و باهوش به ما داده شده است. ما اگر به دنبال اعتراض و اعتصاب بودیم مشکلات موجود را از طریق وب سایت باشگاه به اطلاع نمی‌رساندیم. ما این کار را کردیم تا جامعه فوتبال و رسانه سوءبرداشتی از حرف‌های ما نداشته باشند.

آقای وزیر، مدیرعامل محترم شرکت ملی نفت ایران و و رئیس محترم هیئت امنا و مؤسس باشگاه نفت تهران دستورات شما در راستای حمایت از تیم به جا و به موقع بوده است، اما به جرأت می‌توان گفت بخش اعظم آن عملیاتی نشده است. استنباط من این است که شما از این موضوع بی‌اطلاع هستید، وگرنه شک ندارم همچون گذشته با عزم و اعتقاد راسخ به حمایت از تنها نماینده فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌پرداختید.

مشکلات ما قبل از بازی رفت مقابل الاهلی سرباز زد، اما به دلیل اینکه همه ما خود را سربازی برای دفاع از پرچم ایران می‌دانستیم دم بر نیاوردیم. با سعی و تلاش مدیریت و کادرفنی به خاطر منافع ملی تیم را به هر شکلی بود حفظ کردیم، اما در حال حاضر مشکلات به حدی حاد شده که از کنترل مدیریت و کادرفنی تیم خارج شده است، به همین دلیل فعلاً تمرینات تیم را تعطیل کردم تا در آستانه بازی بسیار حساس ما با الاهلی بازیکنان ما دیگر آسیب بدنی و روحی نبینند.

جناب آقای زنگنه، جناب آقای جوادی ما می‌دانیم که شما در شرایط سخت اقتصادی فعلی و دوره گذاری که کشورمان پشت سر می‌گذارد، چقدر مشغله و دغدغه فکری دارید و نقش پررنگ و بزرگی را در مسئولیت‌های خود در راستای اعتلای اقتصاد کشور بازی می‌کنید. آقای وزیر ما می‌دانیم که شما جزو بهترین وزرای کشورمان طی ۳۵ سال گذشته هستید و می‌دانیم که از نظر ملی در مقطع حساس فعلی چه دیدگاهی به تنها نماینده فوتبال ایران در آسیا دارید، نماینده‌ای که در یک روز غیرتعطیل توانست حدود ۳۰ هزار هوادار فوتبال ملی را به ورزشگاه آزادی بکشاند.

بازیکنان ما می‌دانند در حال حاضر لباسی را بر تن کرده‌اند که سمت راست آن منقش به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران است، بنابراین برای سرافرازی مردم و بالا نگه داشتن پرچم کشور از هیچگونه فداکاری و تلاشی در بازی برگشت مقابل الاهلی دریغ نخواهند کرد، اما برای آینده همچنان نگران هستیم.

ما تمرین ظهر پنجشنبه تیم را به دلیل حفظ سلامتی و شرایط بدنی بازیکنان و ایجاد شرایط روحی و روانی پایدار برای تیم برگزار نکردیم، چرا که اصول حرفه‌ای مربیگری ایجاب می‌کند به حفظ سلامت بدنی و روحی بازیکنان اهمیت دهیم.

جناب آقای زنگنه، وزیر محترم نفت، من علیرضا منصوریان، قهرمان سابق تیم ملی فوتبال ایران که در دوران طلایی فوتبال ایران، زیر پرچم مقدس کشورم افتخارآفرینی کرده و لقب سرباز وطن را در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ که باعث افتخار خانوادگی بنده است، یدک می‌کشم به استحضار جنابعالی می‌رساند در این موقعیت خطیر زمانی و قبل از بازی حساس برگشت ما مقابل الاهلی برای حل مشکلات ورود کرده و کمک کنید. مطمئن باشید چه اتفاقات مثبت و چه اتفاقات منفی بیفتد تک تک بچه‌های سختکوش ما همچون یک سرباز وطن به مصاف الاهلی خواهند رفت و سعی می‌کنیم با آمادگی کامل از نظر روحی و روانی در میدان حضور پیدا کنیم.

آقای وزیر با وجود پیگیری‌های پی‌درپی مدیرعامل محترم شرکت ملی نفت ایران و مدیریت باشگاه نفت تهران هنوز دستور حضرتعالی در خصوص پرداخت نهایی سال گذشته و همچنین بودجه سال جاری عملیاتی و اجرایی نشده است، لذا خواهشمندم به منظور رفع مشکلات فعلی و حفظ شأن و جایگاه باشگاه نفت تهران در فوتبال ایران، جنابعالی رأساً برای حل مشکلات فعلی ورود کرده و دستور دهید اقدامات لازم را مبذول فرمایند.
 
کلمات کلیدی : نفت تهران+فوتبال+منصوریان+زنگنه
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۰ ۰۲:۰۵:۴۳
بازم پول پول... ما فوتبال نخواهیم کی ببینیم! (3178279) (alef-13)
 
کرمانی
۱۳۹۴-۰۶-۲۰ ۰۴:۲۸:۴۵
خیلی خوب
خیلی قشنگ
افرین به منصوریان
افرین به الف که مثل همیشه اطلاع رسانی میکند (3178316) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۰ ۰۷:۵۱:۱۷
علیرضا خان اضافه کار ما رو هم کم کردند
یعنی این همه دارند میگن تورم مهار شد برای ما که بدتر هم شد
هر ماه حدود 400 هزار تومان از حقو من کم شده است یعنی حدود سالی 5 میلیون تومان
و شرکت نفت هم خودش مقصر است
حال بازیکنان نفت که جای خود دارد
اینها نمیتونند حقوق کارمندانشونو پرداخت کنند
یعنی عرضه ندارند
ان وقت میخوان تیم داری هم بکنند
کشورهای دیگه مدیر دارند که ادم هر روز صبح وقتی میبینه کی میکنه و روحیه میگیره ما هم باید جناب بیين خان و ببینیم و تا شب دمق بشیم
و اعصابمون خرد بشه
دست رو دلم گذاشت میدون م که الف نشر نمیده اما مینویسم تا وزیر نفت بفهمه ما پپه نیستیم اگر ساکتیم بخاطر اینه که راه موریانه هارو در پیش گرفته ایم
از غرش شیر نمیترسم از سکوت موریانه میترسم که بی صدا پایه های خانه را میخورد.
والسلام (3178363) (alef-13)