نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 294936
نتانیاهو در لندن غافلگیر شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۳
تظاهرات ضد صهیونیستی در لندن همزمان با سفر رئیس کابینه رژیم اسرائیل به انگلیس، نتانیاهو را غافلگیر کرد.

به گزارش العالم، مخالفان رژیم صهیونیستی در لندن، خواستار بازداشت نتانیاهو به جرم ارتکاب جنایتهای جنگی علیه مردم فلسطین شده بودند.

العاد سمحایوف گزارشگر شبکه ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: همزمان با سفر نتانیاهو به پایتخت انگلیس، لندن شاهد تظاهرات ضد اسرائیلی گسترده ای بود. همچنین بیش از صد هزار انگلیسی اعتراض نامه ای را علیه حضور نتانیاهو در لندن امضا کردند.

وی افزود: در هیچ جای دنیا با رئیس جمهور یک کشور این چنین برخورد نمی شود. تظاهرکنندگان با شعارهای خود نتانیاهو را مورد هجوم قرار دادند و دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس را به خاطر استقبالش از نتانیاهو نکوهش کردند.

این تظاهرات با خشونت همراه بود و پلیس انگلیس شماری از تظاهرکنندگان را که پرچم حزب الله را برافراشته بودند، بازداشت کرد.

تظاهر کنندگان همچنین شعار دادند تنها راه نجات مردم فلسطین مقاومت مسلحانه است.

تلویزیون رژیم صهیونیستی در همین حال تصاویری از تظاهرات مردم لندن را پخش کرد.

تظاهرکنندگان خشمگین شعارهایی در حمایت از مردم فلسطین و ضد اسرائیلی سر دادند. معترضان همچنین پرچم اسرائیل را زیر پا نهادند.

یکی از تظاهرکنندگان به گزارشگر صهیونیست که هویتش را فاش نکرده بود، گفت: تنها راه حلی که پیش روی مردم فلسطین است مقاومت مسلحانه است. اسرائیل خانه های مردم فلسطین را برسرشان خراب کرد و تنها حزب الله به فریاد آنها می رسد.
 
کلمات کلیدی : نتانیاهو+لندن
 
حسن
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۱۱:۴۲:۱۲
اینست نمود دموکراسی واقعی .مردم انگلیس در لندن بر خلاف مشی سیاسی دولتشان به خیابانها میایند وبه رفتار ظالمانه مهمان رسمی کشورشان اعتراض میکنند و او را در انظار عمومی دنیا سکه یک پول میکنند.

بطوریکه تلویزیون اسراییل اعتراف میکند کجا با رییس بک کشور اینچنین رفتار میکنند!! .... زنده باد دموکراسی. (3189241) (alef-13)
 
ح.م
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۱۲:۴۵:۲۲
وافعا دموکراسی خوب چیزیه. تظاهرات مردم علیه مهمان جنایتکار حکومت! (3189524) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۵ ۱۱:۲۳:۳۷
نتانیاهو را خدا مرگش بدهد (3191686) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.