توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480939
پوردستان: داعش از سال ۹۳ درصدد بود کشور را در یک مقیاس گسترده درگیر کند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۳
جانشین فرمانده ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه ترور روز چهارشنبه به لحاظ نظامی، کیفیت و قابلیت عملیاتی نداشت، گفت: داعش از سال 93 بنا داشت کشور را در یک مقیاس گسترده درگیر کند.
 
به گزارش فارس، احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده ارتش جمهوری اسلامی در حاشیه مراسم وداع با پیکرهای شهدای حادثه تروریستی تهران با بیان اینکه ترور روز چهارشنبه به لحاظ نظامی، کیفیت و قابلیت عملیاتی نداشت، گفت: داعش از سال 93 بنا داشت کشور را در یک مقیاس گسترده درگیر کند.  
 
پوردستان ادامه داد: در خرداد و تیر سال 93 داعش در یک زمان کوتاه از استان های غربی عراق یعنی استان انبار به استان های شرقی یعنی به استان دیاله در نزدیکی مرز مهران و دهلران وارد شد و قصد داشت دریک مقیاس گسترده ما را درگیر کند؛ این گروه یک احساس باطلی هم مثل منافقین داشتند که فکر می کردند استان های مرزی ما با آنها همراهی می کنند.
 
جانشین فرمانده ارتش جمهوری اسلامی گفت: اما ظرفیت عملیاتی نیروهای مسلح ما جلو آنها را گرفتند و آنها ناامید شدند وبه همین خاطر تلاش کردند که دریک مقیاس دیگری وارد شوند ومن مطمئن هستم که در هیچ حوزه ای به موفقیت لازم نخواهند رسید.
 
وی افزود: نیروهای مسلح ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و نیروهای اطلاعاتی ما آمادگی بسیار خوبی دارند و اشراف اطلاعاتی خوبی دارند.
 
پوردستان گفت: این ماحصل میلیاردها دلار هزینه است که کشورهای استکباری کردند که بتوانند کار عملیاتی انجام بدهند وبه همین خاطر است که ما معتقدیم که این کاری که انجام شد ظرفیت و قابلیت عملیاتی ندارد.
 
کلمات کلیدی : احمدرضا پوردستان+ارتش+ تیراندازی در مجلس +تیراندازی در حرم امام خمینی+انفجار در حرم امام+ حمله داعش به ایران+حمله تروریستی+آفریقای جنوبی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.