توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422735
ایجاد اختلال در سخنرانی رهبر حزب کارگر انگلیس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۸
سخنرانی 'جرمی کوربین' رهبر حزب کارگر در روز شنبه به مناسبت روز جهانی حقوق بشر، به دنبال حرکت اعتراضی شماری از مخالفان جنگ در سوریه با اختلال و وفقه مواجه شد.

به گزارش ایرنا، شماری از فعالان حقوق بشری که از سوی 'پتر تاچل ' از حامیان سابق حزب کارگر هدایت می شدند با اجتماع در برابر محل سخنرانی کوربین عملا مانع از ادامه سخنرانی او شدند.

آنها از جرمی کوربین رهبر حزب کارگر می خواستند که در ارتباط با جنگ سوریه به خصوص ادامه درگیری ها در شهر حلب و ضرورت پرتاب کمک های بشردوستانه برای مردم این شهر، موضع گیری و اقدام کند.

تظاهرکنندگان همچنین پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آنها اعمال تحریم علیه روسیه و نیز ادامه ارایه کمک های بشردوستانه به مردم شهر حلب از سوی دولت انگلیس درخواست شده بود. به دنبال این حرکت اعتراضی، جرمی کوربین گفت که حزب کارگر انگلیس خواهان پایان بخشیدن به جنگ سوریه و لزوم ارایه کمک های بشردوستانه به مردم شهر حلب است.

جرمی کوربین عنوان کرد: 'حزب کارگر کاملا روشن کرده است که بایستی به مردم حلب کمک های بشردوستانه رسانده شود. ما فکر می کنیم که بمباران ها در این شهر بایستی متوقف و آتش بس برقرار شود.'

وی افزود: 'حزب کارگر همچنین بر این باور است که بحران سوریه باید از طریق سیاسی حل و فصل شده و جنگ در این کشور بایستی پایان یابد.'

 
 
کلمات کلیدی : جرمی کوربین، حزب کارگر، انگلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.