توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 152131
دلیل تغییرات مکرر در تامین اجتماعی از زبان وزیر کار
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۲
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از برگزاری نشست شب گذشته برخی از نمایندگان مجلس با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: در این نشست درباره دلایل تغییرات مکرر در تامین اجتماعی گفتگو شد.

علی زنجانی حسنلویی در گفتگو با مهر از برگزاری یک نشست جدید بین نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: این نشست در شب گذشته برگزار شد.

عضو اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه در این نشست مباحثی در خصوص دلایل تغییرات مکرر تامین اجتماعی از سوی نمایندگان مطرح شد، گفت: شیخ الاسلامی عنوان کرد که از زمان تحویل گرفتن وزارتخانه آن گونه که باید نتوانسته است مدیران قبلی را با خواسته های خود همراه کند و به همین دلیل، تغییراتی در مدیریت این سازمان ایجاد شد.

وی با اشاره به اینکه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حفظ منافع تامین اجتماعی و حقوق ۳۰ میلیون نفر بازنشسته و افراد وابسته به این سازمان را یکی دیگر از دلایل جابه جایی های تامین اجتماعی اعلام کرد و گفت: در زمانی که وارد وزارتخانه شدم، دوره ماموریت مدیرعامل سابق تامین اجتماعی پایان پذیرفته بود و وی خود نیز تمایل داشت تا از سازمان خارج شود.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه در گذشته نمایندگان به علت ضعف‌های زیاد تامین اجتماعی مباحثی را نسبت به تغییر مدیرعامل آن مطرح کرده بودند، بیان داشت: در حال حاضر تامین اجتماعی از وضعیت نامناسب خارج شده است.

زنجانی همچنین از گزارش تحقیق و تفحص مجلس در خصوص تامین اجتماعی سخن گفت و اظهار داشت: ضعف های مشخص شده در قالب تحقیق و تفحص نیز چه در گذشته و چه در حال به وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی منتقل شد.
 
کلمات کلیدی : تغییرات + تامین اجتماعی +از زبان وزیر کار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.