توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455630
واکنش مختاباد به اختلاف کارگزاران و اصلاح‌طلبان در انتخابات شوراها
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۹
عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران گفت: کارگزاران و اصلاح‌طلبان بالاخره درباره لیست شوراها و گزینه شهردار به تفاهم خواهند رسید.

عبدالحسین مختاباد عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران صبح امروز با حضور در فرمانداری تهران در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرد.

مختاباد در جمع خبرنگاران درباره اختلاف کارگزارن و اصلاحطلبان برای شهرداری محسن هاشمی و محسن مهرعلیزاده، این اظهارات را شایعه عنوان کرد و اظهارات داشت: اصلاحطلبان تاکنون برای بستن لیست و انتخاب شهردار جلسه‌ای نداشته‌اند و همه فعالیت‌ها پس از اعلام صلاحیت‌ها اغاز خواهد شد.

وی در پاسخ به سؤالی درباره تصمیم کارگزاران و اصلاح‌طلبان مبنی بر انتشار لیست‌های انتخاباتی همراه با اعلام نام شهردار مورد نظر، گفت: فکر خوبی است که مردم بدانند شهردار مورد انتخاب لیست‌ها چه کسانی هستند تا بر این اساس تصمیم بگیرند.

عضو شورای شهر تهران تأکید کرد: فعلا صحبت در مورد مصادیق زود هنگام است، کارگزاران و اصلاح‌طلبان بالاخره در مورد لیست شوراها و گزینه شهردار به تفاهم خواهند رسید.

مختاباد در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه کارگزاران و اعتدالیون نزدیک به دولت به دنبال کسب تصدی شهرداری تهران هستند و اجازه حضور گزینه مورد نظر اصلاح‌طلبان در شهرداری را نخواهند داد، گفت: جناح اصلاح‌طلب، دولت و کارگزاران تاکنون سعی کرده‌اند که رفتار بخردانه‌ای داشته باشند.
منبع: تسنیم
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۰:۴۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۰:۰۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۰۸:۵۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۱:۵۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۱:۲۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۰۹:۴۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۶:۳۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۲:۳۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۰۶:۵۵
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات شوراها، انتخابات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته