نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425039
پیشنهاد برجامی حسین شریعتمداری به دولت
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: تمدید تحریم‌ها فقط لغو برجام نیست بلکه پاره کردن آن است و پاسخ ایران نیز نباید چیزی جز آتش زدن آن باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان، با اشاره به اقدام باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا مبنی بر وتو نکردن قانون تحریم‌های ده ساله علیه ایران اظهار داشت: تأکید اوباما بر تمدید تحریم‌ها علیه ایران، نشان داد برجام نه تنها کینه‌توزی آمریکا از جمهوری اسلامی ایران را کاهش نداده بلکه برخورد آن‌ها با ایران را سختگیرانه‌تر کرده و این برخلاف تصور دولت است که معتقد بود برجام، سایه شوم جنگ را از سر کشور برخواهد داشت.

وی ادامه داد: تمدید تحریم‌ها فقط لغو برجام نیست بلکه پاره کردن آن است و پاسخ ایران نباید چیزی جز آتش زدن آن باشد.

مدیر مسئول روزنامه کیهان، با اشاره به نامه رییس جمهور به وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی تصریح کرد: آن‌چه که در نامه رئیس جمهور به آقایان ظریف و صالحی آمده است، باید پاسخی دندان‌شکن باشد و نباید به گونه‌ای باشد که در نظر آمریکایی‌ها یک نمایش بیاید.

شریعتمداری، در پایان خاطرنشان کرد: تولید سوخت پیشران؛ اگرچه ضروری است اما پاسخ مناسبی برای این عهدشکنی نیست. دولت باید بخش‌هایی از چرخه خارج شده را دوباره به راه بیاندازد و آن را علنی کند مثلاً سانتریفیوژ‌های خارج شده در نطنز باید دوباره به کار بیافتد.
 
کلمات کلیدی : حسین شریعتمداری+برجام+دولت
 
hadi
Kazakstan
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۱:۱۱:۴۳
اخه یکی نیست به این دانشمند بگه لازمه وتو کردن مصوبات سنا حداقل داشتن یک سوم ارای مخالف است ولی حالا اوباما فقط 1 درصد رای مخالف داشت! و بلحاظ قانونی نمی تونست این کارو کنه. شریعت مداری فکر میکنه اوباما هم مثل احمدی نژاد هر کاری میخواد میتونه بکنه و برای مصوبات مجلس پشیزی ارزش قائل نباشه (4071185) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.