نظر منتشر شده
۳۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465233
شعارها و ترکیب سیاسی ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری
بخش سیاسی الف، 4 اردیبهشت 96
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۰
بعد از اعلام نتیجه بررسی صلاحیت‌ها اندک اندک ترکیب مسئولان ستادهای انتخاباتی نامزدها مشخص می‌شود. حالا می‌توان از روی همین ترکیب قدری به چشم‌انداز احتمالی برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری وقوف بیشتری پیدا کرد.

حسن روحانی
پیش تر محمد شریعتمداری به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی مشخص شده بود و هفته گذشته نیز لیست مسئولان ستادهای استانی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد. از دیگر چهره‌های مطرح ستاد روحانی در رقابت پیش رو می‌توان به علی جنتی به عنوان رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد روحانی اشاره کرد.

محمدعلی نجفی نیز در این تشکیلات وظیفه، تنظیم برنامه ها، سیاست های کلان و اتاق فکر را عهده دار است. همچنین مسئول امور استان‌ها مرتضی بانک و معاونت اقشار بر عهده حسن‌یونس ‌سینکی است. از سوی دیگر اشرف بروجردی  نیز مسئولیت ستاد زنان روحانی را بر عهده گرفته است.

فرجی دانا مسئول دانشگاهیان و نوروز زاده مسئول صنعتگران این ستاد هستند.همچنین محمد کبیری به عنوان رئیس ستاد جوانان و دانشجویان و محسن بیگلر بیگی به عنوان مسئول فصای مجازی ستاد روحانی مشغول به فعالیت هستند.

روحانی با شعار «دوباره برای ایران»آمده است. مشاور فرهنگی رئیس جمهور در این باره نوشت: روحانی پس  از ثبت نام نه فقط به علامت پیروزی دست راستش را بالا برد بلکه با آغشته کردن دو انگشتش به جوهر از نماد دو باره برای ایران رونمایی کرد.

ابراهیم رئیسی
دو روز قبل علی نیکزاد و مسعود میرکاظمی به ترتیب رئیس ستاد انتخاباتی و رئیس کمیته طرح و برنامه ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی شدند.  نیکزاد پیش از این وزیر مسکن و میرکاظمی هم وزیر نفت دولت قبل بوده‌اند. رئیسی هنگام ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری در معیت مسعود میرکاظمی، فرهاد رهبر و نادر طالب‌زاده راهی وزارت کشور شده بود. در ستاد ابراهیم رئیسی صولت مرتضوی، شهردار فعلی مشهد و معاون سیاسی وزیر کشور در دولت دهم نیز به عنوان مسئولیت ستادهای مردمی منصوب شده است.

دیروز مسئول رسانه‌ای ستاد رسمی حجت الاسلام رئیسی گفت: همه افرادی که تاکنون در ستاد آقای رئیسی فعالیت می‌کنند،روال قانونی درباره محل خدمت خود را رعایت کرده‌اند و منعی برای حضور و فعالیت انتخاباتی ندارند.

محمدامین توکلی‌زاده گفت: این موضوع مورد تاکید جدی شخص آقای رئیسی بوده و در آستان مقدس رضوی،قائم مقام محترم بر این موضوع نظارت می‌کند.  به عنوان نمونه بنده خود با ارائه مرخصی بدون حقوق به قائم مقام آستان و تعیین جانشین در خدمت عزیزان و همکاران رسانه‌ای در ستاد و اصحاب رسانه در جامعه خبری کشور هستم.

رئیسی برای فعالیت‌های خود شعار «دولت کار و کرامت» را برگزیده است.
http://bayanbox.ir/view/5289387812925323474/002.jpg
محمد باقر قالیباف
دیروز ستاد قالیباف که شعار « دولت مردم» را برای خود انتخاب کرده با انتشار پوستری اعلام کرد که دولت مردم ستادی نخواهد داشت و ستاد او در درون هر خانواده شکل خواهد گرفت اما بعداً مهدی ذاکری نماینده محمدباقر قالیباف در کمیته بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: دکتر محمد دهقان نماینده مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس ستاد انتخابات دکتر قالیباف انتخاب شد.

محمدباقر قالیباف در روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرده بود: « امروز یعنی ۲۶ فروردین ماهِ ۱۳۹۶ من، محمد باقر قالیباف، به شما  تعهد می دهم، با توکل به خداوند منان و به پشتوانه شما، «دولتِ مردم» را تشکیل دهم.»

گفتنی است تا اینجای کار به نظر می رسد حسین قربانزاده، مدیرمسئول روزنامه همشهری در مقام سخنگوی ستاد قالیباف فعالیت می‌کند. در روزهای گذشته برخی رسانه‌ها پوسترهایی را منتشر کرده و گفته بودند متعلق به ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف است. در این پوستر دو شعار «به عمل کار برآید» و «دولت مردم» به چشم می‌خورد. صفحه اینستاگرام قالیباف نیز این پوستر را منتشر کرده است.
http://app.akharinkhabar.ir/AndroidOnlineNewsImage.aspx?id=12555491
مصطفی میرسلیم
دو روز قبل محمدعلی امانی از سوی حزب مؤتلفه اسلامی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی سیدمصطفی میرسلیم انتخاب شد. انتخاب یک چهره حزبی برای ستاد این نامزد انتخابات نشان می‌دهد که مؤتلفه همچنان می‌خواهد با تابلوی خود در رقابت پیش رو حاضر باشد. امانی در اولین اظهار نظر خود اعلام کرده که ستادهای میرسلیم در سراسر کشور با شعار «راستی و درستی» فعال شد. وی همچنین شماره حسابی را نیز برای دریافت کمک‌های مردمی به این ستاد اعلام کرده است.

دیروز همچنین محسن قناعت دبیر استان تهران حزب موتلفه اسلامی در حکمی رئیس ستاد انتخابات استان تهران سیدمصطفی میرسلیم نامزد حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست‌جمهوری شد.

قناعت با بیان اینکه ما در حزب موتلفه اسلامی استان تهران تمام توان خود را برای آقای میرسلیم خواهیم گذاشت، گفت: میرسلیم شخصیت شناخته شده‌ای است که می‌تواند پیروز انتخابات ریاست‌جمهوری باشد. به همین جهت از همه اعضاء و طرفداران وی در استان تهران دعوت می‌کنیم جهت هرگونه همراهی و کمک به ستاد انتخابات مصطفی میرسلیم در تهران به این ستاد بپیوندند.

مصطفی هاشمی طبا و اسحاق جهانگیری
در سوی دیگر میدان به نظر نمی‌رسد مصطفی هاشمی طبا و اسحاق جهانگیری قصدی برای تشکیل ستاد انتخاباتی داشته باشند. هاشمی طبا سه روز پیش در گفت‌وگو این موضوع را اعلام کرد. هاشمی طبا قبلاً ضمن تقدیر از شورای نگهبان به دلیل احراز صلاحیتش، گفت: برنامه‌هایم را به زودی به اطلاع مردم خواهم رساند و در آینده نزدیک نشست خبری برگزار خواهم کرد.

وی در پاسخ به سؤالی درباره برخی فشارها به او برای کناره‌گیری به نفع حسن روحانی یا اسحاق جهانگیری گفت: من کاری با کسی ندارم و به نفع آقایان روحانی و جهانگیری یا کاندیدایی دیگر کنار نخواهم رفت.

همین طور چهره‌های اصلاح‌طلب و نزدیک به دولت هم می‌گویند اسحاق جهانگیری در انتخابات پیش رو ستاد تبلیغاتی نخواهد داشت. در همین رابطه محمد نعیمی پور، رئیس ستاد انتخابات حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: نامزد شدن اسحاق جهانگیری اثری بر فرآیند دولت ندارد و به نظر نمی‌رسد وی ستادی تشکیل دهد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ روحانی+ انتخابات ریاست جمهوری+ اصولگرایان+ اصلاح طلبان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۷:۱۸:۱۴
هر کسی غیر از حسن روحانی. (4280110) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۸:۲۱:۴۱
فقط روحانی
اونایی که موافقن لایک کنن لطفا (4280301) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۹:۰۸:۴۹
با سلام
شما فقط این را به خاطر بیاورید که در اواخر دولت قبلی، قیمت پراید یک شبه
سه برابر شد یعنی از تقریبا 7 میلیون رسید به 21 میلیون.
بقیه اجناس هم مشابه با این بودند.
این کاندیدهای محترم هم دنباله روی همان دولت قبلی می باشند.
بنابراین، فقط دکتر روحانی دکتر روحانی دکتر روحانی
ان شالله (4280438) (alef-13)
 
محسن م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۰۳:۵۴
شما هم فقط به خاطر بیاور که تو این دولت رکود یک شبه حاکم شد و مردم بیکارتر شدن (4281188) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۹:۲۹:۰۴
صد در صد موافقم. جای احمدی خالیست. (4280493) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۹:۴۳:۰۱
یا دلال دلاری یا دلال مسکن ! (4280527) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۹:۴۳:۱۷
قالیباف با این طرحش نشون داد هیچ برنامه ای برای بیکاری نداره ! باید اشتغال ایجاد کرد اون هم فقط از راه جذب سرمایه خارجی امکان پذیره نه دادن پول و استفاده از وضعیت فعلی (4280530) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۳۴:۵۶
بزرگترین اشتباه چشم داشتن به سرمایه خارجی است.. دولت روحانی تمام چشم داشتش برای اقتصاد سرمایه خارجی بود که نسبت به دولت قبلی کمتر هم شده...
باید به نیرو داخلی توجه کرد و از سرمایه گذار داخلی حمایت کرد نه مثل الان با مالیات های بی برنامه، وام با سود زیاد و سازکار اداری جلوی سرمایه گذار داخلی گرفت (4280675) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۰۳:۰۲
فقط جهانگیری (4280793) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۷:۲۲:۲۶
سخنرانی های روحانی نشان می دهد که به پیشنهاد مشاوران ، می خواهد برای بی دستاوردی های دولت ، مقصر بتراشد ، همان « نگذاشتند ، نگذاشتند» ، اما مردم دیگر گول نمی خورند.هیچ دولتی اجازه مذاکره مستقیم با امریکا نداشت ، الا دولت شما ، که باز بهانه نیاورید. (4280115) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۷:۵۴:۲۶
آقای رئیسی بهتر است بجای شعارهای قلمبه سلمبه اقتصادی، اول تکلیف فعالیتهای اقتصادی آستان قدس را مشخص کنند و مالیات فعالیتهای اقتصادی شان را بپردازند. نجات اقتصاد کشور پیشکش
آقای قالیباف هم بهتر است بصورت داوطلبانه خواستار تحقیق و تفحص مجلس از فعالیتهای شهرداری و شفاف سازی آنها شوند که برای افکارعمومی بدجور علامت سوال شده است (4280196) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۱۶:۳۴
با تخریب این و آن میخواهید به کجا برسید . رئیسی کاندیدای اخلاق مدار است . گیرم که شکست خورد و شما پیروز شدید . به اهداف بزرگتر فکر کنید . اگر خدای ناکرده تهمت بزنید و دروغ بگوئید با همان پیروزی صاف در جهنم هستید . چه فایده داره ؟ (4280845) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۶:۱۴:۱۰
ای بابا، آقای روحانی هم بهتر هست به جای فرستادن اسحاق خان و طمع به دور جدید ریاست و دروغگویی و من نگفتم نگفتم ، بره به تبلیغ مربوط به لباس روحانیش برسه و کمی هم به حقوق دانیش! فقط امیدوارم مدعیان قانون مداری و دموکراسی و پایبندان به رای ملت که خواست خودشونو نشون میدن، بعد انتخاب بتونن به حرف خودشون پایبند باشند. (4281783) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۸:۲۳:۵۵
انتخابات دو قطبي هست
يك قطب روحاني
يك قطب رييسي+قاليباف+تحريمي ها.

نتيجه اصلي رو تحريم اي ها مشخص ميكنند. (4280309) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۸:۳۲:۰۹
قالیباف بهترین گزینه (4280332) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۸:۳۵:۱۲
به نظر من بهترین حالت اینکه مردم هر چهار سال رئیس جمهوری رو عوض کنن البته اول به کارنامه طرف خوب نگاه بندازن
کسی که چهار سال اول اگر کاری مفیدی انجام داد انجام داده امکان نداره توی چهار سال بعدی کاری انجام بده
چون میدونه باید میدون رو خالی کنه پس فقط به فکر منافع خویش و کابینه و.... هست (4280345) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۱۸:۴۷
کلا باید قانون بشه چهار ساله فقط در صورتیکه در دور دوم هفتاد درصد آرا به نفعش بود چهار سال دیگه بمونه (4280852) (alef-13)
 
محسن
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۸:۴۹:۵۶
فقط دکتر روحانی
با توجه به اینکه تیم احمدی نژاد دور جناب آقای رئیسی جمع شده اند ، معنی آن این است که راه و روش رئیسی همان راه و روش احمدی نژاد است
جناب قالی باف عملکرد خوبی در شهرداری نداشت ، پلاسکو و املاک نجومی نماد عملکرد ایشان است (4280390) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۶:۱۵:۵۹
خدا هدایت کنه شمارو! با این نوع قضاوت!
خیلی جالب هست اگر از وضع زندگی شما، احیاناً ازدواج و تربیت فرزند و کاری اطلاعاتی داشته باشیم و بعد هر ایرادی در این مسیرو نتیجه بی لیاقتی شما قلمداد کنیم فقط! (4281789) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۹:۱۱:۳۶
ايران را پلاسكو كنيم. قاليباف (4280447) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۳۶:۰۳
تهمت نزنید و اخلاق داشته باشید طبق گزارشی که از پلاسکو معرفی شد 5 عضو دولت مقصر بودند... پس تا پلاسکو دیگر نشود به روحانی رای ندهیم (4280677) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۹:۱۶:۲۴
وزراى احمدى نژاد كه مسئول ويرانى كشور بودند رفتند دور رئيسى جمع شدند.
اينا انتظار راى دارن؟ (4280463) (alef-13)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۹:۲۷:۳۰
اعضا تیم جناب آقای رئیسی که همه به نوعی در دولت احمدی نژاد فعال بودن؟ احتمالا وزرا هم همانها میباشند . با این تیم ایشان میخواهند مملکت را متحول کنند؟ شاهکارهای آقای میر کاظمی و آقای رهبر در وزارت نفت و دانشگاه تهران که بر کسی پوشیده نیست . با شعار که نمی شود مملکت را اداره کرد. (4280490) (alef-13)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۲۹:۳۳
نه که اقای روحانی باندادن شعار مملکت رو گلستان کردن اون یکی بگم بگم راه انداخت اینم من کی گفتم من کی گفتم !!! (4280655) (alef-1)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۳۷:۲۸
همین افتتاح هایی که روحانی داره میکنه بیشترش زمان میر کاظمی ساخته شد
دانشگاه تهران با اومدن دولت روحانی سقوط کرد قبلش همه دیدن که چطور کشور از نظر علمی درحال پیشرفت بود (4280685) (alef-1)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۵۸:۵۷
جانم؟ آقای میرکاظمی ساخته؟؟؟ ایشان یک سر سوزن از نفت و پتروشیمی نمی دانند . ایشان قبل از این که وزیر شوند چقدر تجربه در شرکت نفت و پتروشیمی داشتند؟ دست گل بابک زنجانی هم از شاهکارهای ایشان است. (4281339) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۰۹:۵۱:۰۵
زنده باد روحانی (4280548) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۱۳:۴۵
روحانی با شعار «دوباره برای ایران»آمده است.

ملت هم دوباره به شما رأی می دهد. موفق باشید آقای روحانی. (4280619) (alef-1)
 
شریعتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۲۸:۳۳
جناب رییسی به یک سوال بنده پاسخ بدهند که چرا قبل از تصدی یک پست سیاسی،با فرستاده ی کشور روسیه و آقای پوتین دیدار داشتند؟
آیا روسیه حامی شماست و میخواهد از شما حمایت کند تا احیانا پس از انتخاب شما،حافظ منافع روسیه باشید؟
این ذهنیت در مردم وجود دارد که روسیه تمایل دارد یک فرد حافظ منافع آنها روی کار بیاید؛آیا شما همان گزینه ی مورد نظر آنها هستید؟
لطفا شفاف سازی بفرمایید. (4280650) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۴۳:۳۷
پاسخ شمادرهمه سایت هاداده شده است (4281139) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۲۸:۴۸
رای ما روحانی . یک بار احمدی نژاد مردم را با همین جملات فریب داد (4280652) (alef-1)
 
مسعود
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۵ ۱۴:۲۱:۱۶
روحانی هیچ کاری نکرد تمیتونه بکنه،خودش گفت صد دولت دیگه هم بیاد نمیشه درست کرد،،پس من رای بهش نمیدم (4283476) (alef-13)
 
ان شاالله بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۶ ۰۱:۳۵:۵۸
حضرت امام خمینی یک جمله ای دارند که قابل تامله :مضمونش اینه که :
دشمن هر وقت از شما تعریف کرد بدانید که اشتباه می کنید

حال سوال اینه دشمن الان از کی خوبی میگه و چه کسی رو داره تخریب می کنه؟؟؟

والعاقبة للمتقین
یاعلی (4284808) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته