توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 265839
آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۶
داوطلبان اولین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و همچنین مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه (۱۷) فروردین ماه برای ثبت نام فرصت دارند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور صبح امروز (دوشنبه) در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، ثبت نام برای شرکت در آزمون عمومی و تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور برای به کار گیری افراد واجد شرایط در هریک از دستگاه های اجرایی مذکور و به منظور استخدام پیمانی آنها در سال ۱۳۹۴ و همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه ای درباره تبدیل وضع مربیان حق التدریس تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه ۱۷ فروردین ماه ادامه دارد.

ثبت نام برای شرکت در این آزمون از ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۱۰ فروردین ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده است.

وی افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۸۲ هزار و ۶۲۵ داوطلب که از این تعداد ۱۱ هزار و ۸۹۸ داوطلب برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای و تعداد ۷۷ هزار و ۷۲۷ داوطلب برای شرکت در آزمون سایر دستگاه های اجرایی ثبت نام کرده اند.

شرایط و ضوابط هریک از دستگاه های اجرایی پذیرنده (۱۳ دستگاه) در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت نامی مربوط، در روز دوشنبه ۱۰ فروردین ماه روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در روز جمعه اول خردادماه ۱۳۹۴ در حوزه های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به اینکه در روز دوشنبه ۱۷ فروردین ماه مهلت ثبت نام در این آزمون پایان می پذیرد؛ لذا به تمامی داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده اند اکیدا توصیه می شود در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه آزمون و اطلاعیه منتشره، در صورت واجد شرایط بودن، برای ثبت نام مطابق دستورالعمل های مربوط اقدام کنند.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.