توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505139
بیانیه باشگاه استقلال در واکنش به اتفاقات اخیر
بخش ورزشی الف،2شهریور96
مدیر عامل باشگاه استقلال به نمایندگی از تمام اعضای این تیم از هواداران‌شان عذرخواهی کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۵
به گزارش "ورزش سه" از سایت باشگاه استقلال، سید رضا افتخاری طی نامه‌ای خطاب به هواداران استقلال، مطالبی را با آنها در میان گذاشت که متن آن به شرح زیر است:

 «هواداران عزیز استقلال
در این روزهای سخت که توام با ناراحتی و غم شما می‌باشد، به‌عنوان یک هوادار استقلال خود را کنار تک تک شما می‌بینم. پیش از هر چیز از حضورتان در دیدار با پدیده نهایت تشکر و قدردانی را دارم که برای حمایت از تیم محبوب خود به ورزشگاه آمدید و انتظار یک برد خوب و کسب سه امتیاز داشتید، اما متاسفانه این اتفاق نیافتاد.
باور شخصی و قلبی من این است که اصلی‌ترین سرمایه باشگاه استقلال شما هواداران هستید و بدون حضور شما این باشگاه معنایی نخواهد داشت. بنابر این هدف و آرمان تک تک اعضای باشگاه استقلال به دست آوردن نتایج مطلوب و کسب رضایت شما می‌باشد. البته تاکنون بنابر دلایل مختلفی این اتفاق نیافتاده و میان استقلال فعلی با آنچه شما در ذهن دارید فاصله افتاده است. کلیه اعضای باشگاه استقلال بابت کسب این نتایج نامطلوب از هواداران خود عذرخواهی می‌کنند و اطمینان داشته باشید تیم در حال بررسی و عیب‌یابی است تا ضمن جلوگیری از تکرار نتایج ضعیف، به سمت موفقیت حرکت کند.
استقلال در فصل نقل و انتقالات تلاش کرد رضایت خاطر هواداران را با جذب نفرات مورد نظر، جلب کند که این اتفاق افتاد. باشگاه در آن روزها توانست شادی هوادارانش را به ارمغان بیاورد و مطمئن باشید حالا هم در همان مسیر هستیم و برای همان هدف تلاش می‌کنیم.
مجموعه باشگاه از هیچ کوششی برای به موفقیت رساندن استقلال دریغ نخواهد کرد و برای رسیدن به این مهم در حال تلاش و مطالعه هستیم.
شما هواداران گرامی نیز با اتحاد و حمایت از نام استقلال، بزرگ‌ترین کمک و انگیزه برای بازگشت این تیم به روزهای طلایی خواهید بود.
به‌عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال از شما می‌خواهم با حفظ آرامش و متانت همیشگی‌تان کنار تیم محبوب خود بایستید زیرا رسیدن به افق‌های روشن دور از دسترس نیست. ناگفته نماند هیأت مدیره محترم باشگاه در حال رسیدگی و رفع مشکلات پیش آمده می‌باشد و ان‌شاءالله تصمیم منطقی و درستی را در راستای موفقیت تیم استقلال خواهد گرفت.
با آرزوی رسیدن به روزهای طلایی استقلال بزرگ»
 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.