توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466232
حمله موشکی ارتش یمن به عربستان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴
وزارت دفاع یمن از آتش گرفتن انبار سلاح نیروهای عربستانی در خاک این کشور به دنبال حمله موشکی و توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت شبکه خبری المیادین یک منبع نظامی عنوان داشت که در جریان حمله موشکی ارتش یمن و کمیته‌های مردمی این کشور علیه مواضع ارتش عربستان در پادگان العطار و دو موضع القفل و ملحمه واقع در جیزان عربستان تجهیزات نظامی این نیروها از بین رفت. همچنین وزارت دفاع یمن اعلام کرد که انبار سلاح نیروهای عربستانی در پایگاه الفواز واقع در نجران این کشور در جریان حمله موشکی و توپخانه‌ای نیروهای یمنی در آتش سوخت.

دامنه حملات موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی به قدری بود که پادگان الهاجر واقع در عسیر نیز مورد هدف قرار گرفت. در همین راستا جنگنده‌های ائتلاف متجاوز عربستان نیز حملات هوایی را علیه منطقه الزهاری واقع در جنوب غرب تعز انجام دادند. آنها همچنین بندر الحیمه واقع در جنوب استان الحدیده را مورد هدف قرار دادند.
 
کلمات کلیدی : موشکی، ارتش یمن ، عربستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.