توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496536
فیفا فدراسیون فوتبال ایران را جریمه کرد
بخش ورزشی الف،7مرداد96
فیفا با اشاره به اتفاقات دیدار ایران و ازبکستان ضمن دادن اخطار کتبی، فدراسیون فوتبال ایران را 10 هزار فرانک سوئیس جریمه کرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال ایران را ۱۰ هزار فرانک سوییس جریمه کرد. این جریمه برای اتفاقات دیدار برابر ازبکستان علیه فوتبال ایران اعمال شده است.فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) جدیدترین تنبیهات انضباطی را برای تیم‌های حاضر در رقابت‌های انتخابی جام جهانی را اعلام کرد. فیفا با اشاره به اتفاقات دیدار ایران و ازبکستان ضمن دادن اخطار کتبی، فدراسیون فوتبال ایران را ۱۰ هزار فرانک سوئیس جریمه کرد.

معلوم نیست این جریمه به خاطر نبود پرچم‌های فیفا در ابتدای مسابقه بوده است یا مربوط به پرچم دو کشور (ایران و ازبکستان) در ابتدای بازی در ورزشگاه بوده است.
همچنین فیفا فدراسیون فوتبال قطر را نیز به دلیل اتفاقات بازی با کره‌ جنوبی نقره داغ کرد.
در این‌ راستا بعد از این که بازیکنان قطری در روی  تی شرت‌های قبل از شروع مسابقه شعارهای سیاسی داشتند، فیفا، فدراسیون فوتبال این کشور را توبیخ و ۵۰ هزار فرانک سوئیس نیز جریمه کرد.
 
کلمات کلیدی : فدراسیون فوتبال ایران+فیفا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.