نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306833
مخالفت پلیس با «پولی شدن» جاده چالوس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۲۶
رئیس پلیس راه کشور با تاکید بر ضرورت تصمیم‌گیری ملی در خصوص جاده چالوس و پرهیز از برنامه‌های شتاب‌زده و استانی برای این جاده، از مخالفت پلیس با طرح پیشنهادی پولی شدن جاده چالوس خبر داد.

سرهنگ محمدحسین حمیدی در گفت‌وگو با تسنیم، در واکنش به برخی اخبار مبنی بر پولی شدن تردد در جاده چالوس و ممانعت از تردد خودروهایی که دارای کارت تردد سبز در این جاده نیستند، اظهار کرد: باید به این موضوع توجه داشت که بخشی از محور چالوس در استان البرز، بخشی در استان مازندران و بخش دیگری در محدوده شمشک به دیزین در استان تهران قرار دارد. لذا نمی‌توان برای این جاده به صورت استانی تصمیم گیری کرد.

رئیس پلیس راه کشور ادامه داد: از سوی دیگر جاده چالوس به واسطه قدمت و وضعیت توریستی که دارد هر ساله میزبان توریست‌های بسیاری است که از سراسر کشور و از نقاط مختلف دنیا وارد آن می‌شوند؛ این در حالی است که به واسطه موقعیت خاص این جاده، تردد در تمامی فصول در این جاده بسیار است؛ از این رو تصمیمات استانی مدیران یک استان در خصوص این جاده به هیچ وجه توجیه پذیر نیست و تصمیم‌گیری درباره این جاده نیازمند سیاست‌گذاری‌های ملی است.

وی با تاکید بر اینکه هر اقدامی در خصوص این جاده باید با در نظر گرفتن تمام جوانب ملی و استانی انجام شود، گفت:‌ با توجه به این مطالب، پلیس به هیچ وجه با طرح پیشنهادی برخی از مسئولان در خصوص جاده چالوس هماهنگی ندارد و با آن موافق نیست.

حمیدی در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که بررسی همه جانبه و دقیقی در خصوص این طرح انجام نشود، پلیس هیچ حمایتی از طرح مذکور نخواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : پلیس راه، جاده چالوس
 
Kiano
۱۳۹۴-۰۸-۱۲ ۰۸:۲۴:۲۵
پولی که میگیرن بخاطر نگهداری و توسعه مسیر جاد ه ای نیست بلکه شبیه پولیه که در شهر بازی برای تونل وحشت میگیرن یکبار کوه جلوتون میریزه یکبار جاده کنارش ریزش میکنه ،حالا برای افزایش ادرنالین خونتون نمیخواین پول خرج کنین قدیما مردم برای این کار دنبال اژدها و ارواح میگشتن حالا شما راحت تو ماشین براتون سازمان حمل و نقل جاد های برنامه ریزی کرده مگه بده والله ناشکرید (3295762) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.