توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473739
چند میلیون تعرفه انتخاباتی چاپ شد؟
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۲
مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران، پارامترهای امنیتی برگه‌های انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، رضا منصوری مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران با اشاره به چاپ تعرفه‌های انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ برای سه انتخابات پیش‌رو، انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شوراهای اسلامی و میان دوره مجلس مجموعاً ۲۰۰ میلیون تعرفه آماده شده،‌ این تعرفه‌ها با حداکثر پارامترهای امنیتی و روی کاغذها و نشانه‌های چاپ ضد جعل منتشر شده است. 

وی افزود:‌ امنیت نوع چاپ و کاغذ این تعرفه‌ها بسیار بالاست و در هیچ جای دیگری قابل چاپ نیست،‌ در مجموع ۱۰ نشانه امنیتی در تعرفه‌ها به کار رفته، این نشانه‌ها در خمیره کاغذ و در چاپ نشانه‌هایی به کار رفته که قابل اسکن و چاپ نیستند؛ مرکب‌هایی که در چاپ این تعرفه‌ها به کار رفته مرکب‌های مغناطیسی و نامرئی - حرارتی است که اگر کسی بخواهد آنها را اسکن و کپی کند، مخدوش می‌شوند.

منصوری تصریح کرد:‌ شماره سریال‌های مغناطیسی قابل کنترل نیز به وسیله سیستم‌های دیجیتالی و مغناطیسی با حداکثر ایمنی و تکنولوژی روز دنیا استفاده شده که برای نخستین بار است با این ضریب اطمینان در ایران استفاده شده است. 

وی گفت:‌ فرآیند چاپ این تعرفه‌ها با حضور نمایندگان شورای نگهبان، وزارت کشور و ناظران ستاد انتخابات با تدابیر خاصی انجام می‌شود.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + تعرفه انتخاباتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته