نظر منتشر شده
۱۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368736
سرقت ۴ لاستیک میلیونی اسپورتیج
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۷
لاستیکهای میلیونی خودروی اسپورتیج در سعادت‌آباد به سرقت رفت.

به گزارش تسنیم ، مرد جوانی که صاحب خودروی اسپورتیج است، ساعت ۱۱ شب گذشته زمانیکه قصد سوار شدن به خودرویش را داشت با صحنه عجیب سرقت لاستیکهای خودرویش روبه‌رو شد.

نکته جالب توجه این بود که سارقان برای سرقت از جک دستی و آجر استفاده کرده و پس از سرقت لاستکیها جک را از زیر خودرو خارج نکرده بودند.


مالباخته این سرقت درباره جزئیات بیشتری از این سرقت به خبرنگار گفت: شب گذشته برای تفریح، دخترم را به پارکی در منطقه سعادت‌آباد بردم، حدود ۴۰ دقیقه در پارک بودیم و زمانیکه برگشتیم با این صحنه مواجه شدیم، پس از این اتفاق نیز با پلیس تماس گرفتم اما زمانیکه پلیس در محل وقوع سرقت حاضر شد در کمال تعجب به من گفت «‌برو و از بیمه بنده‌ ماشینت استفاده کن.»

وی با بیان اینکه هزینه لاستیکهای به سرقت رفته حدود سه میلیون تومان است، اظهار داشت: از شب گذشته تاکنون برای خرید لاستیکهای به سرقت رفته در تلاش هستم اما موفق نشدم و خودرو را به پارکینگ منتقل کرده‌ام.
 
کلمات کلیدی : سرقت
 
بهلول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۸:۱۵:۰۲
وقتی به توسعه علمی معتقد نباشی ، نتیجه همین می شه و خیلی بدتر از آن . (3799735) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۴۷:۰۸
پس از این اتفاق نیز با پلیس تماس گرفتم اما زمانیکه پلیس در محل وقوع سرقت حاضر شد در کمال تعجب به من گفت «‌برو و از بیمه بنده‌ ماشینت استفاده کن.»راست گفت هم از مامورا هم از برخورد بد بازپرسا راحت میشی هم وقتت گرفته نمیشه (3800898) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۸:۵۰:۴۵
اگر از پیچ ضد سرقت لاستیک که نهایت چهل هزار تومان است استفاده میکردید، به این سردرگمی دچار نمیشدید (3799780) (alef-3)
 
علی
New Zealand
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۹:۳۸:۵۹
چه کسی روی عملکرد پلیس نظارت میکنه ؟ این همه دوربین و تشکیلات چه استفاده ای داره ؟

دزد خانه منو زده بود و با کلی بدبختی مامور بردم . دزد بطری نوشابه باز کرده بود و در یخچالو مامور آگاهی گفت نمیشه اثر انگشت گرفت چون پلاستیکه و ما لوازمشو نداریم. هنوز از پودر تالکهای پنجاه سال ققلا استفاده می کنند . گذرتون خدانکنه به آگاهی برسه . مثل سی سال قبل باید پوشه بگیری و عمده کارها دستی انجام میشه ! . کسی جرات تحقیق و تخفحص داره ؟ (3799872) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۷:۰۴:۲۰
ماشین من رو هم در خیابان گاندی در یک ماه دوبار دزد زد، دفعه دوم که گفتم شما که می دانید محل دزد دارد خوب تحت نظر بگیرید، فرمودند شما که می دانید محل دزد دارد محل دیگر پارک کنید و چنین شد که ما و آقای پلیس به توافق رسیدیدم!! (3801159) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۷:۳۹:۱۸
مادر خانوم من و با كارد جلو در خونه زدن كه كيفشو ببرن، كلانتري حاضر نشد فيلمشو ببينه!!!! گفت ببر آگاهي، و ....... (3801284) (alef-13)
 
خورشيد
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۸:۱۲:۴۱
بله از دوربين مدار بسته خانه فيلم چندين نفر سارق كابل برق وشماره ماشينشان را به ١١٠ اطلاع دادم ولى گفتند بايد به اداره برق هم زنگ بزنم به آنجا هم زنگ زدم قرار بود فيلم را ببينند و شماره ماشين و همين طور چهره سارقين را كه هيچكدام تشريف نياوردند ميخواستم بگويم حتى با همه اين اطلاعات هم به خودشان زحمت پيگيرى نميدهند واى بحال مال ... (3801405) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۰:۱۵:۳۶
نظير اين صحنه هر روز در خيابان هاي شهرك غرب و سعادت آباد قابل مشاهده است متاسفانه پليس در كمال خونسردي نظاره گرست و تلاش موثري در حفاظت از اموال مردم بروز نميدهد در حاليكه ماموريت و وظيفه اول پليس تامين امنيت رواني روحي و مالي و جاني جامعه است .؟؟!!!! (3799925) (alef-3)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۱۵:۵۱
یک بار هم چرخ وسیله میهمان ما را در بهارستان در یک چشم بهم زدن دزدیدند بیمه بدنه هم گفت لاستیک ها جزو بیمه نیستند پلیس هم که طبق معلوم گفت برید خدا رو شکر کنید که بلای دیگری سر ماشین نیامده ؟!!! (3800352) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۵۵:۲۱
والا ما که ماشین نداریم، از شما چه پنهون کفش راه رفتن درست و حسابی هم نداریم، سال پیش عید یک کفش پنجاه هزار تومانی با رویه لاستیکی گرفنیم، هنوز همون رو می پوشیم.
برای همین نمی تونیم با این آقا در دزدیده شدن لاستیک های 3 میلیون تومانیشون همدردی لازم رو به عمل بیاریم. برادر شرمنده ایم. (3800678) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۸:۵۶:۲۷
آقا در شهرک اکباتان دو تا زورگیر موتور سوار، موبایل و کفش برادر مرا دزدیدند، کفشات رو بپا!! (3801521) (alef-11)
 
خورشيد
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۷:۳۷:۰۰
منزل ويلايى و خالى را در روز روشن و با ماشين شاسى بلند تشريف اوردن و پكيج و شيرألات و رادياتور و .... را كنده و بردند از كلانترى منطقه گفتند موارد زياد بوده و پيگيرى فايده نداره و شانس اورديد حفاظ ها خيلى محكم بوده وگرنه آنها را هم ميبريدند و ميبردند (3801279) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.