توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 348431
پوتین: مقامات ترکیه با تروریستها ارتباط دارند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷
رییس جمهور روسیه، ناتوانی ترکیه در مقابله با ورود تروریستها از کشورهای همسایه را به دلیل ارتباط دوجانبۀ آنان دانست.

به گزارش العالم به نقل از روسیا الیوم، "ولادیمیر پوتین" گفت: ترکیه نمی تواند مانع ورود جنایتکاران از کشورهای همسایه شود، و این امر به ارتباط دوجانبه آنکارا با آنان باز می گردد.

پوتین در سخنانی در همایش "جبهه خلق روسیه" در شهر "یوشکار اولا" واقع در جمهوری "مری ال" خاطرنشان کرد: متاسفانه مقام های ترکیه، در زمینه مقابله با ورود باندهای تبهکار از کشورهای همسایه و نزدیک ناتوان هستند، چون به نظر می رسد خود با آنان ارتباط دارند.

چند ماه قبل یک فروند جنگنده "اف ۱۶" ترکیه، بمب افکن روسی "سوخو۲۴" را در ۴ کیلومتری مرز ترکیه در داخل خاک سوریه، سرنگون کرد. پوتین در آن زمان این حملۀ ترکیه را خنجری از پشت از سوی حامیان تروریسم توصیف و تهدید کرد که این اقدام پیامدهای وخیمی خواهد داشت.

روسیه، ترکیه را به حمایت از تروریست ها متهم می کند. این کشور فیلم و تصاویری را از عبور شمار زیادی تانکر حامل نفت از مناطق تحت سیطره داعش به ترکیه پخش کرده است.
 
کلمات کلیدی : سوریه، روسیه، پوتین، بشار اسد، ترکیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.