توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 148235
تدابیر ویژه ترافیکی در روز طبیعت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۴
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی تمامی محورهای خروجی تهران و پارک های بزرگ پایتخت را در روز ۱۳ فروردین ماه تحت پوشش قرار می دهد .

سرهنگ جمال بذرافشان در گفتگو با مهر با بیان این که از ساعات ابتدایی صبح روز ۱۳ فروردین ماه تدابیر ترافیکی ویژه ای برای محورهای خروجی تهران و پارک های بزرگ پایتخت پیش بینی شده است گفت: بوستان های ولایت ، لویزان،نهج البلاغه ،خرگوش دره ،ارم ،پارک آبی آزادگان،امامزاده داوود ،خرگوش دره،پارک ملت و... تحت پوشش نیروهای پلیس راهور قرار می گیرند .

وی ادامه داد: از ۷صبح روز ۱۳ فروردین ماه تردد وسایل نقلیه سنگین در جاده قدیم ،کن ،سولقان و اتوبان بعثت و فداییان اسلام ممنوع می شود و این محدودیت تا ساعت ۲۴ ادامه دارد .

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با بیان این که محورهای شهید بابایی و لواسان به سمت تهران یک طرفه ه سمت تهران خواهد شد گفت : از ساعت ۱۶ فردا به دلیل بازگشت مسافران نوروزی و گردشگران روز طبیعت، محور لواسان به سمت تهران یکطرفه می شود همچنین محور آبعلی دماوند نیز از ساعت یک روز ۱۳ فروردین یک طرفه می شود .
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.