نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461732
سرخو در واکنش به ثبت‌نام رییس دولت قبل؛ احمدی‌نژاد ابتدا پاسخ‌گوی مفاسد اقتصادی دولتش باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۵
عضو شورای شهر تهران در واکنش به ثبت نام رئیس دولت سابق در دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری گفت : اگر ایشان خود را برای شرکت در این رقابت آماده کرد ه‌اند باید پاسخ‌گوی همه پرسش‌هایی باشند که در دوره 8ساله ریاست جمهوری‌شان بی پاسخ مانده و هنوز هم با ابهاماتی روبرو است.

به گزارش ایلنا، محسن سرخو با اعلام این مطلب افزود: اگر کسی خود را دارای صلاحیت پست ریاست‌جمهوری بداند و برای رسیدن به آن اعلام امادگی کند، بسیار هم خوب است اما آقای احمدی‌نژاد بهتر است پیش از آنکه خود را کاندیدای این دوره انتخابات ریاست جمهوری معرفی کند، بهتر است خود را برای پاسخ به پرسش‌های متعدد آماده کند.

سرخو که برای بازدید از اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک و پیک موتوری در این اتحادیه حضور یافته بود، در ادامه گفت: اولین پرسش این است که چرا آقای احمدی‌نژاد که خود را فردی ولایت‌مدار اعلام می‌کند بر خلاف نظر صریح مقام معظم رهبری عمل کرده و وارد میدان شده است؟ پرسش دوم این که اگر ایشان امروز برای شرکت در این رقابت اعلام رسمی کرده است، باید به بسیاری از ابهاماتی که در بخش‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در زمان هشت ساله ریاست جمهوری‌اش مردم با آن دست به گریبان بوده‌اند، پاسخگو باشد.

وی افزود: تخلفات متعدد مالی که در زمان وی انجام و منجر به صدور رای برای بسیاری از تیم همراهش شد، یکی از این مواری است که باید به آن پاسخ دهد. در حال حاضر معاون اول ایشان در زمان ریاست جمهوری دولت دهم به دلیل دست داشتن در مفاسد اقتصادی کلان تحت پیگرد قضایی است و دوران محکومیت خود را سپری می‌کند. حتی تعدادی از افرادی که در زمان ریاست‌جمهوری وی اختلاس‌های نجومی کرده‌اند هم اکنون یا در خارج از کشور بسر می‌برند یا در محاکم قضایی پرونده دارند و دستگاه قضایی کشور مترصد دستیابی به این افراد و مجازات آنها است.

رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه یکی از نمونه‌های بی‌بدیل مفاسد اقتصادی در دوران احمدی‌نژاد فساد در حوزه‌های نفتی به سردمداری بابک زنجانی بود، گفت: ایشان نیز در حال حاضر در زندان است و به اعدام محکوم شده است. آقای احمدی‌نژاد بهتر است پیش از هر چیز روشن کند آیا بابک زنجانی خودش رأسا نفت‌ها را استخراج کرده و یا با دستور رییس دولت وقت این کار را کرده است.

عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در پایان افزود: پرسش‌های بسیاری در خصوص نابودی اشتغال و صنعت و کشاورزی و درآمدهای نفتی در دولت ایشان مطرح است که امیدواریم ایشان با حضور خود در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به درستی برای پاسخگویی به آنها خود را آماده کرده و پاسخگو باشد.
 
کلمات کلیدی : محسن سرخو+محمود احمدی نژاد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۱۹:۱۵:۳۱
رئیس دولت فعلی هم باید قبل از ثبت نام پاسخگوی خیلی از مفاسد اقتصادی رخ داده در زمان دولتش باشه.تازه خیلی هاش هنوز افشا نشده (4250548) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.