توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417137
نمایندگی ایران در سازمان ملل ادعای تازه تل‌آویو علیه ایران را رد کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۷
معاون نماینده ایران در سازمان ملل ادعاهای مطرح شده از سوی تل‌آویو مبنی بر انتقال سلاح با هواپیماهای مسافربری را بی‌پایه و اساس خواند.

به گزارش فارس، هیئت نمایندگی ایران در سازمان ملل روز چهارشنبه ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر ارسال سلاح به حزب‌الله با هواپیماهای مسافربری را رد کرد.

«دنی دانون» نماینده تل‌آویو در سازمان ملل روز گذشته در نامه‌ای به شورای امنیت مدعی شده بود که ایران از هواپیماهای مسافربری برای ارسال سلاح برای حزب‌الله استفاده می‌کند.

«غلامحسین دهقانی» معاون نماینده ایران در سازمان ملل در واکنش به این ادعا، نامه‌ای به شورای امنیت ارسال کرده و اظهارات نماینده اسرائیل را «بی‌پایه و اساس» توصیف کرده است.

در این نامه آمده است: «آن نامه یک بار دیگر حامل انبوهی از اتهامات بی‌پایه و اساس است که طبق معمول بدون ارائه هرگونه مدرکی، علیه کشور من طرح شده است.»

آقای دهقانی با رد ادعای تل‌آویو مبنی بر نقض قطعنامه‌های شورای امنیت توسط ایران، این اظهارات را «پوچ و ریاکارانه» توصیف کرده است.

خبرگزاری رویترز هم نوشته است که نامه دانون به شورای امنیت سازمان ملل، هیچ مدرک و شاهدی برای اثبات ادعاهای تل‌آویو ارائه نکرده است.
 
کلمات کلیدی : حزب الله+رژیم صهیونیستی+ایران+هواپیمایی ماهان+انتقال سلاح+اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.