توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 397635
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در حضور احمدی نژاد: اقدامات انتخاباتی زودرس با ورود و توصیه رهبری اصلاح شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱
حجت‌الاسلام ساجدی در صحبت‌های پایانی خطبه‌های نماز جمعه این هفته خود در حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشور با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب درباره پرهیز از دو قطبی‌سازی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: یک اتفاق مهم دیگری این روزها اتفاق افتاد که من نمی‌دانم تا چه حد ضرورت دارد در نماز جمعه مطرح شود ولی چون در اخبار تلویزیون انعکاس نداشته و روزنامه‌ها، مطبوعات و سایت‌ها آمده بیان می‌کنم.

به گزارش انتخاب،امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه افزود: بعضی از اقدامات انتخاباتی زودرسی که در سطح کشور واقع می‌شد جریانی بود که با ورود رهبری معظم و با توصیه و رهنمود ایشان تا حدودی از رفتار اصلاح شد.

ساجدی با اشاره به اینکه جلوی برخی ناآرامی‌ها و مشکلاتی که در آینده ممکن بود در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال آینده با تذکرات رهبری پیشگیری شد تصریح کرد: رهبر تأکید کردند که نباید قطب‌بندی شود؛ قطب‌بندی غیر از جناح‌بندی است ما جناح‌های مختلف داخل نظام را به رسمیت می‌شناسیم افرادی که در چارچوب قانون اساسی و نظام فعالیت می‌کند و وفادار به اصل نظام هستند ولو با رفتار و سلایق مختلف به رسمیت می‌شناسیم.

وی بابیان اینکه دوقطبی کردن مسئله‌ای است که رهبری معظم تأکید کردند که به‌شدت از آن جلوگیری شود زیرا باعث انشقاق در جامعه می‌شود گفت: اینکه به چه کسی توسط مردم رأی داده شود طبیعی است اما اگر انتخابات وسیله‌ای شود که میان جامعه و مردم شکاف ایجاد شود این همان چیزی است که نباید محقق شود و با منافع مردم و وحدت ملی سازگاری ندارد

وی افزود: دوستانی که مقداری در این قضایا ورود فعال‌تری دارند علی‌رغم قدردانی از آن‌ها برای داشتن حساسیت به سرنوشت مملکت، البته نوع تحقیقات و نگرش‌ها به‌خصوص کسانیکه اقداماتشان به نحوی منتسب به برگان نظام می‌کنند توجه بیشتری به این مسائل کنند.
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد+نهی رهبر انقلاب+انتخابات ۹۶+درس خارج فقه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.