توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420089
گام بلند برای آب رسانی و توسعه بهداشت در شوش دانیال
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۷
فرماندار شوش دانیال گفت: تلاش های بنیاد برکت در جهت محرومیت زدایی در روستاهای شوش دانیال چشمگیر و بی مثال است.

به گزارش خبرآنلاين، رضا نجاني فعاليت‌ها و برنامه‌هاي انجام گرفته شده از سوي بنياد بركت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان خوزستان و مناطق محروم را بسيار تأثيرگذار و خوب ارزيابي كرد و گفت: كمك‌ها و خدمات شاياني به مردم اين مناطق توسط بنیاد برکتانجام گرفته كه توانسته چشم‌انداز خوبي براي رشد و توسعه‌ی اين مناطق ترسيم نمايد.

وي افزود: تلاش‌هاي بنياد بركت در جهت محروميت‌زدايي در روستاهای شوش دانیال چشم‌گير و بي‌مثال است و بايد اين امر الگوي ديگر نهادهاي خدمت‌گزار به مردم قرار بگيرد.

فرماندار شوش دانيال با بيان اين‌كه آب‌رساني، مدرسه‌سازي و توجه به بهداشت مردم مناطق روستایي و محروم به خوبي و به شکل جهادي توسط بنياد بركت انجام مي‌گيرد، گفت: با توجه به حجم مشكلات و گرفتاري‌هاي مردم در مناطق محروم، واقعاً حجم كارهاي انجام گرفته شده از سوي بنياد بركت،‌ عاملي در جهت اميدواري مردم شده است.

نجاتي فعاليت‌ها و برنامه‌هاي انجام گرفته شده از سوي بنياد بركت در استان خوزستان و مناطق محروم را بسيار تأثيرگذار و خوب ارزيابي كرد و بيان داشت: تلاش‌های انجام شده در مسیر محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی سبب افزایش امید و رضایت‌مندی مردم منطقه شده است.

 وي از جهاد بنياد بركت براي محروميت‌زدايي در مناطق محروم تقدير كرد و افزود: توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و توسعه‌ی مناطق محروم كمك شاياني به پيشرفت كشور خواهد كرد.
 
کلمات کلیدی : بنیاد برکت + محرومیت زدایی +طرح آب رسانی + شوش دانیال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.