نظر منتشر شده
۴۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460481
علی عسکری رییس صدا و سیما مطرح کرد؛
حضور حداکثری مردم و بی طرفی کامل، اولویت رسانه ملی در انتخابات/ پاسخ به انتقادات درباره پوشش اقدامات دولت روحانی
بخش سیاسی الف، 19 فرفرودین 96
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴
رییس سازمان صدا و سیما تاکید کرد: زمینه سازی برای مشارکت پرشکوه و حداکثری مردم ، ایفای نقش حرفه ای و رعایت کامل بی طرفی از مهمترین اولویت های رسانه ملی در انتخابات 29 اردیبهشت است.

دکتر علی عسکری عصر امروز در حاشیه بازدید از مراحل تکمیل دکور مناظره های انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه انعکاس خدمات و اقدامات و دستاوردهای سه قوه بویژه دستگاه اجرایی از وظایف قانونی و از افتخارات صدا و سیما است ، گفت : صدا و سیما باوجود انتقادهای برخی جریان های سیاسی ، بر اساس وظایف قانونی خود ، اقدامات و خدمات دولت محترم را پوشش گسترده و وسیع داده است زیرا رسانه ملی، امید آفرینی و نشان دادن پیشرفت کشور و پرهیز از سیاه نمایی را رسالت جدی خود می داند.

وی با تاکید بر اینکه نحوه تعامل صدا و سیما با دولت مستقر بی سابقه بوده است ،  افزود : آنتن رسانه ملی در سال 95 در بهترین زمان ، بطور متوسط ، روزانه 21 ساعت در اختیار مسئولان اجرایی کشور بوده است ضمن آنکه  وزرای دولت نیز ، بطور متوسط ، روزانه 6 ساعت آنتن رسانه ملی را در اختیار داشتند. 

رییس رسانه ملی خاطر نشان کرد : پوشش گسترده اقدامات دولت یازدهم درحالی انجام شده است که صدا و سیما در سخت ترین شرایط مالی قرار دارد . 

دکتر علی عسکری خاطر نشان کرد : با توجه به ورود به فضای انتخاباتی و شروع ثبت نام کاندیداها از روز سه شنبه این هفته  ، منطق حکم می کند ،صدا و سیما برای حفظ عدالت رسانه ای ، در انعکاس و پخش برنامه های اعضای دولت ، ملاحظاتی را تا پایان انتخابات در نظر بگیرد که دوستان دولت نیز بر آن صحّه می گذارند.

دکتر علی عسکری همچنین با اشاره به برنامه های متنوع و متعدد صدا و سیما برای کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ، تاکید کرد : فرصت های مناسب ، منصفانه و قابل توجهی در شبکه های تلویزیونی و رادیویی ، در اختیار همه کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری که صلاحیت آنها احراز شود ، قرار خواهد گرفت ، بنابراین نیازی به صرف هزینه های گزاف برای تبلیغات نیست.

رییس سازمان صدا و سیما اظهار امیدواری کرد : کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها ، با رعایت انصاف ، اخلاق و عدالت وارد صحنه انتخابات شوند و زمینه یک انتخابات پرشور و افتخار آمیز را فراهم آورند. آقای علی عسکری با تاکید بر اینکه رسانه ملی یک رسانه رشید و مردمی است و بر اساس فرمایش امام ره ، مردم را ولی نعمت خود می داند ، گفت : پیگیری مطالبات و مسایل و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بویژه مستضعفین و رساندن صدای مردم به گوش مسئولان  ، از اصلی ترین وظایف رسانه ملی است. 

دکتر علی عسکری با اشاره به اینکه در نظر سنجی های دقیق صدا و سیما در شش ماه گذشته ، اشتغال اولویت اصلی مردم بوده است ، تاکید کرد : برغم برخی نا مهربانی ها اما صدا و سیما در کنار انعکاس خدمات مسئولان ، به پیگیری مطالبات و مشکلات مردم ادامه خواهد داد.

رییس سازمان صدا و سیما افزود : رسانه ملی همواره با شادی مردم می خندد  و در غم های مردم سوگوار است ، که نمونه بارز آن ، همراهی با اندوه مردم در حادثه پلاسکو و همچنین بردن شادی به خانه های مردم در ایام شادمانی نوروز است.
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۲۲:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۲۰:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۱۷:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۲۰:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۶:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۰:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۸:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۷:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۲۲:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۲۱:۴۲
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری+رسانه ملی+ انتخابات 96
 
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۱:۵۲:۴۲
صدا و سیما همیشه در آستانه انتخابات از این ادعاها کرده و لکن هیچگاه محقق نشده (4240127) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۱:۱۴:۴۵
جناب علی عسگری در تاریخ سیاسی این کشور هیچگاه صداوسیما نتونسته هیچ دولتی را از خودش راضی کنه چون اصولا شرح وظایف صداوسیما با اون چیزی که دولتها انتظار دارند صدوهشتاد درجه متفاوته و برای همین کاری نشدنیست..یکی از وظایف صداوسیما رصد مشکلات کشور و مردم است در حالیکه این موضوع از دیدگاه دولتها چون امور اجرایی وحل مشکلات کشور و مردم بر عهده آنهاست موضوعی دوست داشتنی نیست و تخریب حساب میشه پس زیاد درگیر اینکه دولت از شما راضی هست یا نیست نباشید و بر روی وظایف ذاتی خود تمرکز کنید.. (4240484) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۱۶:۵۱:۴۹
چشم قربان
فقط شما خودتونا معرفی نمی فرمایید (4242326) (alef-3)
 
نادری
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۳:۴۰:۱۷
من هر شب دارم
خبر 20.30 را میبین
مدام داره از رکود و بیکاری و ... حرف میزنه
بعدش هم به اخبار نشست جمنا میپردازه
یعنی
داره روحانی رو میکوبه و از جمنا حمایت میکنه
این شده صدا سیمای ملی ما !!!!!!
این که صدا سیمای جناح خاصه !!!!!!!!!! (4244534) (alef-13)
 
ناصر کاتوزیان کارشناس ارشد رسانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۷:۵۱:۵۴
دوستان عزیز
1- آقای عسگری مدعی هستند که رعایت کامل بی طرفی از مهمترین اولویت های رسانه ملی در انتخابات 29 اردیبهشت است. این نویسنده هم مدعی هستند که صدا و سیما همیشه در آستانه انتخابات از این ادعاها دارد که هیچگاه محقق نمی شود.
2- اثبات صحت و سقم دو گزینه مورد ادعای مذکور طبیعتا نیازمند مطالعات تطبیقی جریانات خبری است که صدا و سیما طی مثلا سال گذشته تا امروز و روزهای انتخابات له یا علیه جریانات سیاسی ایجاد می کند که حتما نیازمند صرف وقت کافی و بکارگیری نیروهای محقق قابل توجه است که طبیعتا در وسع بنده و بخش کامنت نخواهد بود.
2-1 پوشش خبری تصمیمات ، اقدامات و بیانات شخصیتهای متصل به جریانات سیاسی با توجه به کیفیت برخورد با اشخصا مذکور برای درک جهت گیری یا بی طرفی صدا و سیما در برخورد با معقوله انتخابات می تواند برای تمامی آحاد مردم قابل دسترس باشد. مثلا اگر قبل یا بعد زمان انتشار خبر انتخاباتی مربوط به جریان موصوم به اصلاحات به موضوع فتنه 88 و غیره تأکید گردد یا نسبت به شرایط اقتصادی تحلیل یا خبر منتقدانه تصویر سازی گردد یعنی که صدا و سیما بی هیچ رودربایستی در صدد مشابه سازی و تخریب وجه جریان سیاسی مذکور در انتخابات می باشد.
2-2 استفاده از القاب در بیان دیده افراد نکته ظریفی است که غالبا در صدا و سیما مورد استفاده قرار می گیرد مثلا اگر قبل از طرح دیدگاه تبلیغی و سیاسی چهره شاخص و حامی یک جریان سیاسی به جایگاه معنوی و غیر حزبی فرد تأکید گردد به این معنا است که در صدد القاء حمایتهای افراد و شخصیتهای ممتاز فراجناحی و خیرخواه از جریان سیاسی خاصی است و متقابلا وقتی حامیان و شخصیتهای حمایت کننده از یک جریان سیاسی با ذکر نوعی وابستگی مورد اشاره قرار می گیرد یعنی که صدا و سیما در صدد تنزل جایگاه اجتماعی غیر سیاسی یل غیر گروهی شخصیت مذکور به سطح یک فعال سیاسی و گروهی است. یعنی که صدا و سیما در صدد فعالیت کاملا جهت دار در انتخابات خواهد بود.
2-3 تمرکز صدا و سیما در نقد و بررسی شرایط اجتماعی ، سیاسی اقتصادی و غیره از وظایف معمول و معقول رسانه ملی است که باید به منظور شناخت تنگناها و دست یابی به راه حلهای معقول و عملی مورد توجه قرار گیرد لذا اگر صدا و سیما نسبت به تهیه برنامه های تحلیلی و انتقادی در خصوص روند شکل گیری شرایط در ادوار مختلف و چرایی انتخاب راه کارهای اجرایی در گذشته و اشاره به نتایج میدانی و تطبیقی اقدام کرد طبیعتا می تواند حرکتی در راستای دستیابی جامعه به راه کارهای ممکن و موثر و درک صحت و سقم شعارهای مورد نظر کاندیداها و جریانات سیاسی باشد اما اگر صدا و سیما بر نقد و بررسی دیدگاهها یا عملکرد یکی از جریانات سیاسی و کاندیداها متمکر شد یعنی که بی هیچ پرده پوشی در صدد حمایت تام از جریان سیاسی مقابل می باشد.
3- صدا و سیما از هفته گذشته مشخصا نسبت به پخش برنامه خاصی تحت عنوان مناظره اقدام کرده است برنامه مذکور در صدد نقد و بررسی عملکرد دولت فعلی در حوزه های مختلف است برنامه گفتگو محور و با حضور کارشناسانی بعنوان حامی و منتقد دولت ساخته می شود که طبیعتا در موضوعات مختلف مطرح از سوی مجری(حیدری) کارشناسی در دفاع از تصمیمات و عملکرد دولت فعلی و کارشناسی در نقد سخن می گویند.
3-1 برنامه به نامک مناظره و در چارچوب فعالیت انتخاباتی صدا و سیما طراحی و ارائه می شود بنابراین آقای عسگری باید پاسخگوی این سوال باشند که مگر انتخابات بین همه از یک سو و رییس جمهور فعلی از سوی دیگر انجام می شود.
3-2 جریانات سیاسی فعال برای اخذ رای در انتخابات آتی جملگی در دولتهای قبل حضور و مشارکت داشته مثل جریانات ، گروهها و افراد حاضر در جبهه های پایداری ، اصولگرایان و امروز جمنا که تماما مدعی پیروزی دولتهای نهم و دهم نیز بودند بنابراین به اندازه دولت فعلی در خصوص عملکرد 4 سال گذشته باید در خصوص تصمیمات و عملکرد سالهای 84 الی 92 همزمان مورد نقادی یکککسان قرار گرفته و پاسخگو باشند.
3-3 بسیاری از حاضرین در دولت روحانی یا احمدی نژاد در تمامی دولتهای بعد پیروزی انقلاب حضور داشته و طبیعتا در تمامی تصمیمات و اقدامات سهیم بودند لذا نمی توانند فقط از دیدگاههای امروزی خود سخن بگویند و دیگران را مورد نقد قرار دهند افرادی و جریانات سیاسی از این دست باید در قبال تمامی سالهایی که در دولتها بودند پاسخگو باشند.
3-4 برنامه مناظره صدا و سیما با توجه به جهت گیری و ادعای فضای انتخاباتی نمی تواند منتقد عملکرد این دولت باشد مگر اینکه خود را یکی از مدعیان انتخابات بداند لذا برنامه در آستانه انتخابات با جهت گیری نقد عملکرد دولت مستفر قطعا بر خلاف ادعای آقای عسگری نمی تواند فاقد روح حمایت از برخی جریانات سیاسی خاص باشد.
4- آقای عسگری باید توجه داشته باشد وظیفه رسانه ملی و مدعی بی طرفی سیاسی در انتخابات نیازمند بکارگیری ساز و کاری است که طی آن مردم نسبت به تصمیمات ، اقدامات و عملکرد گذشته و حال تمامی جریانات سیاسی و افراد آشنایی یافته تا بتوانند بدون گرفتاری در شعارهای رنگارنگ و با اتکا بر واقع بینی انتخاب اصلح داشته باشند رسالتی که متأسفانه کمتر نشانی از تحققش در صدا و سیما بوده و می باشیم. آقای عسگری باید می توانست شرایطی فراهم کند تا کارشناسان با درک و نگاهی علمی به نقد واقع بینانه روند تصمیمات و اقدامات در حوزه های مختلف اقدام کنند. نقدی که به روند شکل گیری وضعیت و شرایط موجود با توجه به اثرپذیری از فرایند زمانی تصمیم گیریها و اقدامات دولتهای مختلف تأکید می کرد. برنامه هایی کارشناسی که با نقد منصفانه و بی طرفانه و با تأکید بر سهم هر دولت و جریان سیاسی در شکل گیری واقعیت های امروزی به سوق دادن افکار عمومی به سمت واقع نگری تلاش می کرد.
5- آقای عسگری بنده نیز با پیام این کامنت گذار موافقم که متأسفانه صدا و سیما با توجه به جهت گیری که در سال گذشته داشته و با تأکید بر محتوا و جهت گیری برنامه مقدماتی مناظره نمی تواند در مسیر آگاه سازی صرف و بی طرفانه مخاطب اقدام کند مخاطبی که برای چنین دریافتیهایی سالانه متحمل هزینه های بسیار سنگین اداره چنین رسانه ای را به دوش می کشد. (4240654) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۱۶:۵۰:۱۶
بله دیروز یک شنبه نوزدهم فروردین
برنامه ای از شبکه خبر پخش شد که در ان کزارشکر با بازاریان صحبت میکرد
بدون توجه به بازار بعدازعید همه از رکود بازارحرف میزدند
و میگفتند پایین بودن تورم اصلاخوب نیست
البته گزارش جهت دار اصلا نبود !!!!
شب هم چند بار دراخبار مصاحبه با خانم خبرنکاری که میکروفنش را وزیر راه پرت کرده بود پخش شد
یادمه زمان دولت قبل درسال۸۸ به شدت برای کارهای دولت تبلیغ میکردند!!!! (4242324) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۱:۵۹:۰۳
بی طرفی رسانه ملی یه شوخی هست. رسانه ملی بصورت ضمنی موضع داره و همین اتفاقا باعث شکست دوستان خواهد شد (4240141) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۰۰:۳۵
والا شما که تبدیل به روابط عمومی دولت شدید... (4240150) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۱:۵۹:۵۶
چرا از خدا مايه ميزاري واسه دروغت؟ (4240510) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۱۶:۵۸:۲۶
اخطار به فردوسی پور در راستای همون بی طرفیه
اما تمجید وتمدید بلند مدت قرار داد صداسیما با مهران مدیری به خاطر توهین علنی به وزیر خارجه و تمسخرحقوق شهروندی و اشتغال کاملا بی طرفی شما را نشان داد!!!!
الف لطفا منتشر کن
ممنون (4242342) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۰۱:۵۲
متاسفانه برخی مواقع رسانه ملی دیگر واقعا ملی نیست و ابزار تخریب یک جناح علیه جناح دیگر است هر چند در انتخابات اتی نقش تلویزیونهای بیگانه به دلیل اینکه بیشتر مردم انها را بر رسانه ملی خودمان ترجیح می دهند ممکن است بیشتر باشد (4240156) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۰۲:۰۳
شما که حسابی گوش به فرمان دولتید مثلا :برنامه ی ثریا رو تعطیل کردید بخاطر انتقاد از دولت. (4240158) (alef-13)
 
حبیب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۰۳:۱۵
این همه از دولت حمایت میکنید باز هم آقای روحانی طلبکاره....فک کنم باید بشید روابط عمومی دولت.... (4240164) (alef-13)
 
هادی
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۰۵:۵۲
زمانی که نادر قاضی پور نماینده ارومیه خبرنگار رو تو مجلس با مشت زد صدا و سیما کوچکترین اشاره ای به مسئله نکرد. اما حالا داره یه درگیری لفظی وزیر روحانی رو حسابی روش مانور میده. از نظر صدا و سیما این یعنی بی طرفی!!! (4240171) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۲۸:۲۸
دولت بعد ۴ سال بودجه ندادن به صدا و سیما دو قورت و نیمشم باقیه! (4240214) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۱:۱۲:۱۵
پس احتمالا حقوق شما از ناحیه تکدی گری داره پرداخت میشه!! درسته؟؟ (4240482) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۱۰:۲۱:۳۴
به نظر بیشتر درآمد صداوسیما از فروش تبلیغاته... (4240880) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۳۳:۱۵
صدا و سیما صحبت های امام را هم که پخش می کند ، اصلاح طلبان می لرزند و می گویند جناحی شد!!!! (4240222) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۸:۱۳:۱۱
چون دقیقا مغرضانه برنامه شو درست کرده بودند (4240682) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۳۴:۲۵
روزنامه های زنجیری ، انتظار دارند که صدا و سیما مانند بی بی سی ،۲۴ ساعته برای اصلاح طلبان رپرتاژ اگهی برود. (4240223) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۳۵:۵۴
وقتی که مردم در یک سفر استانی ،به استقبال رییس جمهور نرفته اند، صدا و سیما چه کند؟ فتوشاب کند؟! (4240228) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۱:۱۲:۵۲
زمان احمدی نژاد که دستگاه فتوشاپ زنی داغ کرده بود! (4240483) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۳۸:۰۷
۴ سال تریبون یکطرفه صدا و سیما در اختیار دولت بود. صدا و سیمای دربستی هم اقایان را راضی نکرده؟ (4240236) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۴۵:۰۷
آقای علی عسکری بر فرض که اینی که می‌گویید راست باشد، کیفیت پوشش رسانه‌ای هم در کنار کمیت مهم است. شاید دولت مستقر پوشش رسانه‌ای داشته است، اما با چه رویکردی و با چه نگاهی؟!!! (4240250) (alef-13)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۲:۵۴:۱۵
بی طرفیه کامل؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! (4240266) (alef-13)
 
دضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۳:۱۱:۱۳
واقعیت این است که صدا و سیما بیطرفانه عمل میکند. انهایی که شبکه های ایران را میبینند متوجه میشوند. البته انهایی که شبکه های خارجی میبینند ندانسته قضاوت اشتباه میکنند. (4240298) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۳:۲۰:۰۴
هیچ کس نمی گوید که ماست من ترشه .اقای عسگری رفتار معاونت سیاسی و خبرتان ایا حقیقتا بی طرفنانه است/ (4240311) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۲۳:۴۰:۵۶
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است (4240347) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۰:۵۹:۴۱
عاشق اين بي طرفي صداو سيما هستم ههههه (4240470) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۱:۱۱:۰۳
بی طرفانه ؟؟؟؟تلخ ترین طنز96 بود (4240479) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۷:۴۵:۴۳
متاسفانه رسانه ملی هم اکنون در زمین دشمن بازی میکنه چنان سرد با قضیه انتخابات برخورد میکنه که انگارنه انگار انتخابات درپیش داریم (4240645) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۸:۵۲:۱۶
گفتگوی ویژه خبری روز چهارشنبه بیطرفی صدا و سیما را کاملا انکار کرد. در شبه مناظره ای که بین عبده تبریزی و دکتر توکلی بود. زیر نویس سوال اینگونه بود. آیا سیاست مهار تورم به قیمت لطمه به تولید سیاست درستی بوده است؟ 1- بلی 2- خیر. جواب پاسخ به سوال و شرکت در نظر سنجی عدد 2 را به 1000032 ارسال و پیام رسان سروش را نصب کنید. دقت کردید نوشته بود عدد 2 را ارسال کنید. این یعنی بیطرفی؟ باور ندارید به آرشیو برنامه مراجعه کنید. (4240724) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۹:۲۹:۲۳
شب تا صبح دارین برنامه می سازین که وضع اقتصادی مردم خرابه!
مثل اینکه قبلا ایران سویس بوده و در زمان آقای روحانی خرابش شده؟

دوران احمدی نژاد که هر روز یه کالا نایاب می شد و قیمت های هر مغازه با کناریش متفاوت بود فرا موش شد؟
صف مردم برای خرید دلار و طلا و...فراموش شده؟

انصاف هم خوب چیزیه آقای رییس صدا و سیما (4240796) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۹:۳۳:۳۹
جناب رییس صدا و سیما, این حق الناس را چجوری میخواهید جبران کنید؟ (4240803) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۰۹:۴۵:۲۷
دیشب تو سیما خبرنگار رفته بود از مردم سوال میکرد کدام از 2 گزینه تلخ تره 1 - خبر ترور دانشمند هسته ای 2 - تحریم هی خارجی - بنظر شما این سوال یعنی چی ؟
خوب اگر از شما هم سوال کنند به دلایل مختلف از جمله مسائل انسان دوستانه و یا شست ملی میگوئید گزینه 1 ولی سیما به دنبال زیر سوال بردن برجام است - یعنی برجام که تا حد زیادی ترحیم را برداشته مهم نیست و ... حالا صد بار هم ادعای بی طرفی کنند در عمل چیز دیگری است (4240817) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۱۰:۲۹:۰۴
اون 40 50 درصد از مردم که رای نمیدن سهمشون از رسانه ملی چیه؟! (4240896) (alef-3)
 
مهدی مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۱۰:۳۱:۴۱
تو گفتی ما هم باور گردیم (4240910) (alef-3)
 
بصیر
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۱۳:۳۵:۵۳
معنی بی طرفی راهم فهمیدیم (4241482) (alef-3)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۱۵:۳۱:۵۰
اتفاقا صدا و سیما با این جانبداری که از اصولگرایان میکند داره ناخواسته بر تعداد آرائ آقای روحانی می افزاید...فقط موندم چرا یه تاکتیک شکست خورده را باز هم می خواهند امتحان کنند....امام علی(ع) میفرمایند: چه بسیارند عبرت ها و چه کمند عبرت گیرندگان. (4242043) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۱۹:۴۵:۵۰
ما خواهش می کنیم نه در مورد دولت اطلاع رسانی کنید نه تخریب .
خود همان اطلاع رسانی بدترین تخریب است مثل تابلویی که مشخصات طرح و تاریخ افتتاح پروژه ای را که رییس جمهور امروز افتتاح کرد و فقط به این دلیل که اسم رییس جمهور هم در آن تابلو نوشته شده بود، یک چندم ثانیه نشان داده شد
مردم را ..فرض کرده اید؟ اشتباه گذشتگان را تکرار نکنید چون تاریخ هم تکرارهای دهشتناکی دارد
سایت محترم الف اگر هنوز مدعی آزادگی هستید لطفا درج کنید (4242745) (alef-13)
 
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۰ ۱۹:۵۷:۳۷
به زعم ایشان باز تاب کارهای مثبت در آستانه انتخابات تبلیغ مثبت برای دولت است ونباید انجام شود. اما تمرکز بر روی ضعف ها تبلیغ منفی محسوب نمیشود ؟ و لابد مفید هم هست برای بعضیها (4242779) (alef-13)
 
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۰۸:۳۳:۲۴
صداوسیما جناحی عمل میکنه اینو همه میدونن مثل پخش کردن نماز جناب رءیسی درهنگام کاندیدشدن ایشان (4243619) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.