نظر منتشر شده
۱۲۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 230981
عکس روحانی و خالی‌بندی؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۴

 
رضا ساکی در ایسنا نوشت:
خیلی‌ها با دیدن عکس آقای روحانی که مشغول تماشای بازی فوتبال ایران و نیجریه است شروع به دلواپسی کردند و گفتند می‌بینید چه خانه‌ای دارد؟ تلویزیونش را ببین، آجیل روی میزش را ببین، فرم نشستنش را ببین، فرش دست‌بافش را ببین، ظرف پر از میوه‌اش را ببین، مبلمانش را ببین، لباسش را ببین فلانش را ببین،‌ بَهمانش را ببین.

حتما شما هم عکس را دیده‌اید و یا حالا دارید می‌بینید. عکس خوبی است، حداقل خوبی‌اش این است که صداقت در آن موج می‌زند. راستش خانه من که طنزنویسی متوسط‌الحالم از خانه دکتر روحانی مجلل‌تر است. اصلا گیرم خانه‌اش مجلل باشد، مگر بد است؟ آنها که دلواپسی می‌کنند لطف کنند یک عکس از خانه خودشان منتشر کنند. اتفاقا خوب است که آقای روحانی این عکس را منتشر کرد. یعنی یادتان رفته است که دیگران در مقابل دوربین در حالی که روی زمین نشسته بودند با نان و پنیر عکس می‌گرفتند اما حالا مشخص شده است چیزهایی که در آن موقع خورده شده خیلی بیشتر از نان و پنیر بوده است؟ یعنی واقعا شما انتظار دارید کسی که سی و چند سال است شغل دارد و مدیریت می‌کند در خانه‌اش یک تلویزیون فلان اینج نداشته باشد؟ یعنی روحانی بد کرده است به جای این که در کار فدراسیون دخالت کند و یا سر تمرین به زور به دروازبان تیم ملی گل بزند توی خانه‌اش نشسته است و یک عکس از فوتبال دیدنش منتشر کرده است.

یعنی واقعا اگر دکتر روحانی عکسش را با یک تلویزیون سیاه‌وسفید منتشر می‌کرد و یا یک رادیو می‌گذاشت پشت گوشش شما با خودتان نمی‌گفتید برو خالی‌بند؟ حتما می‌گفتید چون عکس آن‌طوری قطعا خالی‌بندی است، مثل نان و پنیر!

باقی بقای‌تان!
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۳۱:۱۶
افتخار هر ایرانی دکتر حسن روحانی است که با متانت و مثل بقیه ایرانی ها و همخون با فرهنگ ایرانی ها داره فوتبال کشورش و تیم ملی کشور ش رو تماشا میکنه . (2207864) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۳۱:۴۰
آقای طنز نویس می شود بگویی چه کسی اظهار نگرانی کرده است؟ بعضی ها الکی سوژه سازی می کنند. (2208196) (alef-10)
 
نکته سنج
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۴۴:۴۱
کاش جنابعالی هم مانند طنز نویس از نام اصلی یا حداقل نام مستعار استفاده میکردی. (2208519) (alef-10)
 
علیرضا شیرین آبادی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۱۰:۴۵
چرا جو میدی کی دلواپس میوه توی ظرف روحانیه ؟دلواپسی اصلی برای قرارداد های ترکمنچایه که داره یکی پس از دیگری امضا میشه
دلواپسی برای اینه که مسئول مملکت فرق ماهوی و فرهنگی بین فکس و ماهواره رو نمی دونه اونوقت شده رییس فرهنگ مملکت (2208285) (alef-10)
 
علوی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۰۲:۱۳
اصلا ما مردم ودولت وریاست جمهور نادان.شما دلواپس عزیز اینقد حرص نخور عزیزم .دکترها میگن اکثرمریضیها از همین دلواپسی ها وحرص خوردناست.حداقل به فکرخانوادت باش که دلواپست میشن (2208404) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۲۷:۳۴
آقای دلواپس، می بینم که تا الان فقط سه نفر به دلواپسی شما مثبت داده اند. در حالی که کامنت بالایی که در حمایت از آقای روحانی است، 320 تا مثبت دارد. معنی اش این است که کمتر از یک درصد دلواپسی شما را باور می کنند. مگر اینکه از حالا به بعد سازمان یافته به کامنت های همدیگر مثبت بدهید. در ضمن قرارداد ترکمنچای هم محصول دلواپسی امثال شما بود که بدون برآورد امکانات، بدون در نظر گرفتن شرایط، بدون حساب و کتاب، بدون اطلاع از احوال دنیا، کفن پوشیدند و فتوای جهاد صادر کردند و خسارتهایی به بار آوردند که تا دنیا دنیاست، فراموش نخواهد شد. اگر کار به دست عباس میرزای مرحوم بود، آن خسارتها به بار نمی آمد و آن همه شهرهای نازنین از دست نمی رفت. دلواپسی امثال شما بود که قرارداد ترکمنچای را رقم زد. (2208474) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۵۶:۳۶
اتفاقا فرقشم خوب میدونه. .. ما هم باهاش موافقیم وحمایتش میکنیم.
ای کاش دلواپسین هم به رای مردم احترام بذارند. (2208726) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۲۵:۵۸
سئوال من ایسست که جه ضرورتی برای گذاشتن این عکس است!!!! (2208317) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۸:۲۴:۳۴
چه ضرورتی برای سوال پرسیدن شما وجود دارد؟ (2208797) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۹:۵۰:۴۲
ضرورت گذاشتن این عکس دقیقا پاسخ به سئوال شما و امثالهم میباشد .
بعضی دوست دارند تهمت بزنند اما وقتی همه چیز آشکار باشد چیزی برای دروغ بافی ندارند . افتاد؟ (2208956) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۸:۱۳:۳۳
عزیز جان حداقل کمی صفحه تلوزیون را بیشتر طرف خود میچرخواندی تابلو نباشد عکس فقط تبلیغاته (2208774) (alef-10)
 
ع د ا
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۲۳:۲۲:۳۶
خیلی هم عالیه خونش، خونه یک آدم معمولی ایرانی ... (2209238) (alef-10)
 
حاج احمد
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۳۲:۰۳
بدبخت مفلوک روحانی یه خونه داره تونیاوران 5000متر کجای کاری این عکس هم معلوم نیست اتاق دربانش هست یاخونه اقوام یا یه اتاق مخصوص تماشای تلویزیون درهمان ویلای 5000متری احمدی نژاد تنهارییس جمهوری بودوقتی اومدلیست اموالش راداد وقتی هم رفت داد ولی ازاقای روحانی شما تابحال که خبری نبوده بادمجان دورقاب چینی بس است نون به نرخ روزخور (2207868) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۱۵:۵۱
حاجی چه دل پری داری؟ (2208160) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۲۱:۰۲
بالاخره نفرمودن 26 ماشین چی شد ؟شما خبرداری؟ (2208172) (alef-10)
 
مجید
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۲۱:۱۷
حاج احمد چقدر دلت پره اخوی
5000 متر رو خودت متر کردی یا بهت گفتند؟؟؟؟
کاخ ریاست جمهوری تو پاستوره نه نیاوران حاج احمد
الهم اشفع کل مریض (2208174) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۲۵:۳۶
حرص نخور حاجی
رئیس جمهور بالاترین مقام اجرایی در کشور هست و برای حفظ آبروی مملکت هم که شده باید از نظر ظاهری دارای وجاهت باشد. نه اینکه به دروغ خودش رو مستضعف جلوه بده که عوام فریبی کنه و بعد از 8 سال تازه پرونده اطرافیانش یکی یکی رو بشه که هر کدوم میلیاردها تومان از بیت المال را بالا کشیدند.
به فرض محال هم که ایشون خودشون مستضعف بودن، در عوض کاری کردن که بعد رفتنشون همه ایران مستضعف شدن. دستشون درد نکنه. (2208183) (alef-10)
 
ahmad
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۳۱:۰۶
جناب آقای حاج احمد

سلام

اینقدر عصبانیت و بی ملاحظگی ناشی از چیست؟ (2208195) (alef-10)
 
جلال
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۴۸:۴۸
احسنت به حاج احمد چون اينها حرف دل مردمه که بخاطر بی لياقتی بعضیها تو 8 سال کشور رو به اين حال و روز انداختند. درود بر انسانهای صادق و بی ريا . روحانی هرچه باشه بامردم رو راسته . (2208699) (alef-10)
 
حاج یوسف
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۳۸:۰۹
حاج احمد، البته اون آقایی که شما سنگش را به سینه می زنید در روز آخر می خواست 16 میلیارد تومان ناقابل به داراییش اضافه کنه که موضوع به قول ما آبادانی ها سه شد! (2208214) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۳۹:۱۹
بله لیست اموالش را داد خیلی هم خوب بود آقای احمدی نژاد بهترین ریس جمهور دنیا بود . ولی اخوی ایشان رفته و هرگز هم امثال ایشان به سیاست ایران باز نخواهند گشت نوبت آن رسیده که کمی با هم مهربان تر باشیم و مانند انسان با هم صحبت کنیم و تحمل کنیم یکدیگر را با احترام و اخلاق دینمان که بهترین و کاملترین دین هاست امیدوارم شما هم واقع بین باشی و بدانی که در این مملکت همه باید در کنار هم با صلح و آرامش و در پناه خدا و اسلام زندگی کنیم
در پناه حق باشید (2208217) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۰۰:۲۱
دوران این عوامفریبی ها خیلی وقته سر اومده متاسفم برای هم میهنانی که هنوز ملاک خوب بودن یک رییس جمهور رو نمی دونن کاش اونی که سنگشو به سینه میزنین 10 تا ویلا داشت ولی خودش و اطرافیانش به اندازه ارزش هزاران هزار ویلا به اقتصاد کشور لطمه نمیزدن. کاش هر روز کباب بره می خورد ولی با بی کفایتی هاش همون نون و پنیر ساده رو از سفره مردم بیرون نمیبرد. (2208261) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۰۶:۳۶
خلاصه بگم .معیار خوب بودن یک رییس جمهور آن چیزی است که در سفره مردمانش می گذارد نه آنچه در سفره خود اوست. (2208275) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۱۵:۳۶
یعنی یادتان رفته است که دیگران در مقابل دوربین در حالی که روی زمین نشسته بودند با نان و پنیر عکس می‌گرفتند اما حالا مشخص شده است چیزهایی که در آن موقع خورده شده خیلی بیشتر از نان و پنیر بوده خيلي بيشتر حدودا 90 هزار ميليارد تومن است؟" عالی بود - (2208298) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۱۵:۴۷
شما از كجا ميدانى چرا خبر كذب ميدهيد مگر خدا ناظر بر گفتار و حرفها نيست ، بهرحال شما ندانسته و ناخواسته حرف بسيارى از مردم را مبنى بر سادگى زندگى ايشان اعلام نموديد انجاكه گفتيد ، معلوم نيست اطاق دربانش هست !؟ !!!! (2208299) (alef-10)
 
mohsen
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۲۲:۵۹
ما برای خادمان ملت آرزوی ویلاهای 50000 متری را داریم!کاش احمدی نژاد در ویلای 500هزار متری زندگی میکرد ولی ملت را به این روز نمی انداخت.دوست من حاج احمد!!مردم یک بار و برای همیشه چوب عوامفریبی رو خوردند.بیدار شو که دیگه این حرفا خریدار نداره آره حاجی جون بیدار شو (2208312) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۳۵:۲۶
شما سند خانه اش را ديدي ؟
شما تا به حال خانه 5000 متري را از نزديك ديده اي ؟
اصلا"‌تابه حال نياوران را از نزديك ديده اي ؟

ضمنا"‌ ارائه ليست اموال به قوه قضائيه رويه اي است قانوني كه هميشه انجام شده است و فرق احمدي نژاد اين بود كه آن را به صورت عمومي منتشر كرد .

تبصره :‌ خيلي دوست دارم بدانم آقاي احمدي نژاد اقساط وامي را كه از نهاد رياست جمهوري براي ساخت خانه نارمك گرفته بود مي پردازد يا آن را هم مانند 16 ميليارد دانشگاه و آن 20 اتومبيل حق خود مي داند . (2208344) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۳۸:۱۲
حتما تو رو توی اون خونه به عنوان مستخدم استخدام کردند که انقدر دقیق همه چی رو بلدی (2208352) (alef-10)
 
حیف
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۵۳:۴۴
حالا شماکه خیلی میدونیدازکجافهمیدیدلیست اموالش رونداده؟ماترجیح میدیم رییس جمهورمون یه سوپرمیلیادرباشه .وبه ماخدمت کنه تااینکه یک نون وپنیرخورباشه وازدولتش صدهاسوپرمیلیادربه عمل بیاد.حیف ............... (2208387) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۰۵:۴۳
بترکه چشم حسود (2208414) (alef-10)
 
احمدی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۰۶:۰۲
حاجی جون.به همون مکه ای که رفتی خونشو دیدی آدرسشو بده تا ماهم ببینیم.درثانی کجا نوشته شده فقر وادای فقیرا رو درآوردن خوبه.چون تابیاد سیر بشه همراهاش همه چی رو بردن.پس اگه اینایی که میگی خیلی هم خوبه که رییس جمهوری داریم که چشمش سیره (2208417) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۳۲:۳۹
حاج احمد من فرش فروشی دارم خدمتت عرض کنم فرشی که در این تصویر هست مال بیست سال پیش و اکرلیلک ( ارزانترین و ساده ترین فرش ) است هرچی دیدی و شنیدی و خوندی کمی دربارش فکر کن (2208490) (alef-10)
 
سعید
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۳۴:۳۸
فقط بگم حقش هست همین. خیلی ها کمتر از ایشون زحمت کشیدن خیلی بیشتر دارن ایشون هم درس مذهبی شون را خونده هم دانشگاه رفته با این سابقه الان یک استادی هست که هر دانشگاهی دوست دارد عضو هیئت علمی آن شود.
از نظر مدارج علمی بسیار بالاست.
یک وکیل پایه یک از ایشون بیشتر میتونه داشته باشه البته با سابقه کار ایشون....
پس لطفا شما زیاد ترش نکنید دلواپسان.
با تشکر از الف که باعث ارتباط افکار با هم میشه. (2208492) (alef-10)
 
ایرانی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۱۰:۲۹
تا کور شود هرآنکه نتواند دید.....نوش جونش لیاقتشو داره ....روحانی مچکریم.روحانی مچکریم (2208587) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۲۹:۲۳
اگه همفکرای شما خونه توی سعادت آباد و نیاوران داشته باشند نوش جونشون حتی اگه 50000 متر هم باشه.اما اگه رییس جمهور محبوبمون که عزت رو به ایران و ایرانی برگردوند و ما رو از سرافکندگی تو دنیا دراورد و شان رییس جمهوری رو به اون برگردوند خونه ای برفرض در نیاوران داشته باشه شما از شدت حسد می خواهید دق کنید.همچنان دلواپس باشید.درود بر روحانی (2208640) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۲۰:۴۰:۱۷
حاجی حرص نخور
بالاخره روسای مملکت هم تو همین شمال تهران زندگی میکنند و اکثر مردم از ملک و املاکشان چه در تهران یا هر جای دیگر سر در می آورند
مهم اینه که مخفی نیست (2209034) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۲۱:۳۴:۳۷
من و همسرم که یک کارمند ساده هستیم تلوزیون میزیش از مال رئیس جمهور باکلاس تره! (2209098) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۳۶:۰۲
زنده باد روحانی............... (2207873) (alef-13)
 
ایلقار
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۳۶:۴۴
دولت راست گویان (2207874) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۴۱:۱۵
به خدا سوگند که کار گر خانه ی ما،که سالهاست در چند خانه کار می کند و زحمت می کشد،در خانه اش تلویزیون
همین اندازه دارد،درست مانند همین که در عکس است. یک کاسه کوچک اجیل، یک ظر
ف کوچک میوه که دو ،سه جور میوه ان هم به تعداد کم، در ان است،در سفره ی خیلی ها هست و البته در سفره ی خیلی ها هم نیست. شما سری بزنید به شما شهر و خانه های کاخ مانند خیلی از کسانی را که جا نماز اب می کشند،ببینید و تظاهر و ریایی که در بیرون می کنند. گروهی هم،هستند که در مرکز و پایین شهر و یا منطقه ای معمولی زندگی می کنند ولی خدا نی داند که در حساب بانکیشان در ایران و دیگر کشور آ چه قدر است. ایشان رییس جمهور هستند و باید فرقی بکند،همان گونه که در همه ی جای جهان این است. یاداوری کنیم که ما به اقای روحانی رای ندادیم. (2207888) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۲۰:۲۷:۲۳
آقا بابای ما کارگر بازنشسته هست تلویزیون ما هم همین قدریه براویا سونی هم هست. قسطی هم خریدیم. (2209015) (alef-10)
 
باقری
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۴۱:۳۶
جدا" همین طوره ، کاملا موافقم (2207890) (alef-10)
 
احسان
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۴۵:۱۷
خداوند قبول کند هم از دکتر روحانی و هم از شما که انصاف دارید و انصاف میگویید. (2207899) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۴۶:۱۱
کی گفته ؟
بگن
مگه مهمه؟؟
8 سال بودن بسه شونه (2207902) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۴۷:۳۹
به نظر من اين حداقل چيزي است كه ميتواند در خانه يك رئيس جمهور ابرومند باشد. (2207908) (alef-13)
 
حجت اله
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۲۴:۲۱
از حداقل هم کمتره. (2208466) (alef-10)
 
156
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۴۸:۱۷
دمت گرم.بخدا گل گفتی........ (2207909) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۴۹:۱۸
ممنون از مطلب خوبتون موافقم با نظرتون (2207910) (alef-13)
 
...
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۴۹:۵۳
خدایی خوب گفتی .

نون و پنیر .... !!!!!
خخخخخخخخخخ (2207912) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۵۰:۴۲
ما ایرانی ها همیشه وقایع را آنطور که دلمان می خواهد می توانیم تفسیر کنیم-امان از فقدان عقلانیت و واقع گرایی!!! (2207917) (alef-10)
 
احمد
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۵۳:۲۷
با سلام
حقیقتا نویسنده این مطلب حرف دل را زده است. تلویزیون فلان اینچ را معمولا همه دارند. من خود یک استاد جوان دانشگاه هستم و شاید بتوانم بگویم تلویزیون من از نظر اینچی از تلویزیون منزل رییس جمهور هم بزرگتر است. قطعا اگر رییس جمهور جلو تلویزیون ساده یا در حال گوش دادن به رادیو فوتبال را دنبال می کرد بایستی به صداقت وی شک کرد. کسی که سالها در مجلس بوده، در مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور داشته، عضو مجلس خبرگان است و حال رییس جمهور ایران می بایستی چنین امکانی داشته باشد. مبلمان منزل ایشان هم چیز عجیب و قریب و پسچیده ای نیست. و البته راجع به پذیرایی میوه و آجیل باید گفت که باز هم به رییس جمهور. ما که هر وقت فوتبال مشاهده می کنیم اینقدر محو تلویزیون می شویم که اصلا یادمان می رود کجا هستیم چه برسد با خوردن میوه و آجیل. برای آقای روحانی از صمیم قلب آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم.
با تشکر (2207923) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۵۳:۳۵
من که یک کارمند معمولی هستم با سابقه کم، چند سالی هست که تلویزیون ال ای دی 55 اینچ دارم. منزلم نیز از این عکس آقای روحانی مجلل تر است. (2207924) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۱۸:۰۸
شما کارمند معمولی نیستی زیرا کارمند معمولی این موقع روز(ساعت 12.53)باید کار کنه نه این که کامنت بذاره. (2208166) (alef-10)
 
یکنفر از مردم
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۵۵:۱۲
شاید در مرخصیه چرا گناه مردم را میشوری؟ (2208549) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۵۱:۵۹
وقت ناهار نمازه... شما مشخصه اصلا کار نمیکنی که این رو نمیدونی! (2208710) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۲۰:۱۱:۱۱
عزيزم همه کارمندها که اين موقع سرکار نيستند. مثل خود من که معلم هستم (2208994) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۲۰:۳۰:۴۵
ببخشیدا الان کارمندا اینترنت دارن فکر کردی باید بیاد خونه کامنت بذاره برگرده؟ (2209020) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۵۳:۱۸
کارمند معمولی؟ یعنی ماهی600حقوق می گیری و زندگی مجلل هم داری؟ خوش به حالت. (2208245) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۵۳:۰۷
کدوم کارمندی ماهی 600 تومان می گیره من معلم که از همه محروم ترم یه ملیون رو می گیرم ! (2208714) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۱۳:۳۰
شیطون کارمند کجائی؟ (2208293) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۵۱:۳۱
من یه معلمم با یک زندگی کاملا معمولی اما 3 سال پیش وقتی تلوزیون رنگی قدیمی خراب شد یک ال ایی دی تری دی سونی خریدم .این که عجیب نیست! سال قبل وقتی یه مقداری خرت وپرت جمع کرده بودم بدم دست فروش سیار یه چوب رختی دیواری رو که بهش دادم گفتم پول اینم نمی خوام بزن دیوار خونت ! با حالتی ناراحت گفت شما فکر کردی خانم من اینو به دیوار خونه میزنه شما بیا ببین خونم مبلمان ووسایل لوکس داره فکر کردی من این خرت وپرتا رو خودم استفاده می کنم ؟! (2208708) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۵۴:۳۰
احسن اجرکم عنداله (2207928) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۵۴:۴۴
حرفت عالی بود. (2207929) (alef-13)
 
مجاهد
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۲:۵۷:۲۰
بنده خدا كي حالا اعتراض كرده كه تو اين قدر جوش ميزني ؟ (2207938) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۰۰:۱۲
اتفاقا خیلی هم منزل ساده ای دارن جناب روحانی. صداقت در رفتار ایشون مشهوده و دروغ نمی گن. راستگویی که در دولت قبل گوهر نایابی بود در این دولت جایگاه خودشو پیدا کرده. (2207946) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۵۴:۳۵
شما با یک عکس و ادعا چگونه به صداقت افراد پی می برید؟ چرا ما اینقدر ساده لوحانه در مورد همه چیز قضاوت می کنیم. خوی ساده زیستی از عکس مشخص نیست باید با افراد از نزدیک آشنا شوی تا بفهمی خوی راحت طلبی و اشرافی گری دارند یا سادگی و بی آلایشی (2208389) (alef-10)
 
piroz
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۰۸:۴۳
بابا جان من حدود 3 سال پيش رفتم خونش واقعا همينه كلا آدم هست مثل همه ماشينشم مزدا تري هست ديگه نميدونم از اين به بعد چي ميشه (2208423) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۵۴:۳۲
همون طور که بعضی ها با دیدن یک تلوزیون ویک کاسه اجیل به ملک 5000متری ایشون پی می برند ! (2208720) (alef-10)
 
amir
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۰۱:۲۹
جناب طنز نویس متوسط الحال ممکن است بفرمائید جنابعالی در زمانی که دیگران روی زمین نشسته بودند و نان و پنیر می خوردند و یا به دروازبان پنالتی می زدند کجا بودید ؟ ممکن است بفرمائید چه کسی با دیدن این عکس شروع به دلواپسی نموده و گفته تلویزیونش را ببین ، آجیل روی میزش را ببین ....؟
بنظر می رسد امثال شما ظنز نویسان متوسط القلم که خداوند فقط از نحوه موجودیت شماها آگاه هست با نوشتن چنین مقاله هایی سعی در یکسو قراردادن خود با دولت دارید شاید گوش چشمی هم به شماها نشان داده شود .؟ و همچنین سعی در ترویج فرهنگ حاشیه پردازی و سطحی نگری
برادر گرامی ، آقای دکتر روحانی و دولت ایشان به اینگونه تملق های سطحی هیچ احتیاجی ندارد و کارنامه کاری ایشان بعد از مدت دیگری کاملاً مشخص خواهد شد و مردم در دوره بعد بر اساس کارنامه ایشان و دولتشان قضاوت خواهند کرد . نه بر اساس مقاله های متوسط السطح امثال شماها
واقعاً جای بسی تأمل است که با چه هدفی اینگونه مطالب چاپ می شود.....
به عنوان یک ایرانی علاقه مندم که مطلبم چاپ شود و نگارنده متن پاسخ بدهد.. (2207953) (alef-13)
 
نیما اس
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۰۲:۴۴
"یعنی یادتان رفته است که دیگران در مقابل دوربین در حالی که روی زمین نشسته بودند با نان و پنیر عکس می‌گرفتند اما حالا مشخص شده است چیزهایی که در آن موقع خورده شده خیلی بیشتر از نان و پنیر بوده است؟" عالی بود (2207957) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۰۳:۱۵
دمت گرم. خیلی خوب بود. (2207959) (alef-13)
 
مهران
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۰۳:۳۱
دمت گرم دقیقا زدی به هدف (2207960) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۰۷:۱۷
مرتب و تمیز بودن کلاً چیز خوبی است و ریا و دورویی چیز خیلی بدیست (2207973) (alef-13)
 
کاظم
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۱۱:۴۸
سلام

بعد از عکس راحت و بی آلایش دکتر ، چیزی که توجه من را جلب کرد کلید برق کنار تلویزیون بود که عمدتا" از دهه 70 به بعد در ساختمانها استفاده شد و به نوعی میتواند بیانگر سن ساختمان باشد . در مجموع نمای کلی خانه از این عکس ساده ولی راحت بنظر میرسد که خیلی هم خوب است و صادقانه.
از آقای دکتر روحانی بخاطر کنجکاویی که با این عکس در منزلشان کردم عذر میخواهم. (2207982) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۱۲:۰۲
چقدر عقده ای اند این نویسنده های شما؟
بغض احمدی نژاد از همۀ زوایای سایتتان و از همۀ حرف هایتان آشکار است. همه چیز رو ربط می دید به احمدی نژاد و فقط به دنبال یک بهانۀ بیخود برای عقده گشایی علیه او. نمی دونم چی کار کرده با شما. جمع کنید این بساط رو.
بعیده منتشر کنید. (2207984) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۱۲:۰۲
ولی خدائیش احمدی نژاد پدیده ای بود برای خودش . . . (2207985) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۱۵:۵۳
روحاني دوست داريم (2208000) (alef-13)
 
نامي
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۱۷:۵۰
قورررررررررررررربون دهنت (2208006) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۱۸:۲۷
خدا پدرت رو بیامرزه. باحال گفتی (2208011) (alef-13)
 
حقیقت جو
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۱۹:۳۸
درود بر دکتر روحانی عزیز. مهم این است که ظاهر و باطن رییس جمهورمان یکی باشد و خانه و زندگی اش هر چند مجلل هم باشد از درامد خودش باشد نه از اختلاس های چند میلیاردی (2208015) (alef-13)
 
حسين
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۲۲:۴۴
عالي بود ... (2208020) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۲۲:۴۵
درود بر شما (2208021) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۲۵:۲۴
نه اقا قبول نیست شما پیرهن وشلوار مارکدارش را ننوشتید . (2208029) (alef-10)
 
ایرانی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۳۰:۴۲
یادمه از همین جناب آقای نون پنیر خور میپرسیدن: مردم خیلی دلشون میخواد بدونن محتوای جیب شما چیه. که اون جناب اومدن با پرستیژ ساده زیستی یه دونه ازین شونه جیبیا رو درآورد و چند تا کاغذ که فکر کنم اسامی مفسدین اقتصادی بود.
سوال من اینه که مثلن اگه از رییس جمهور فرانسه بخوان محتویات جیبت رو نشون مردم بده مثلن رییس جمهور فرانسه برج ایفل رو در میاره یا مثلن آخرین مدل پژو رو گذاشته تو جیبش. یا مثلن از اوباما میپرسن محتوای جیبتو به مردم نشون بده اونم هواپیما شخصی از جیبش در میاره.
نخیر. اونا هم مثل همین جناب چند تا تیکه کاغذ تو جیبشون پیدا میشه.

مردم دیگه خام این مدل حرفا و این پرستیژهای ساده زیستی نمیخورن.
و بقول نویسنده محترم:
(یعنی یادتان رفته است که دیگران در مقابل دوربین در حالی که روی زمین نشسته بودند با نان و پنیر عکس می‌گرفتند اما حالا مشخص شده است چیزهایی که در آن موقع خورده شده خیلی بیشتر از نان و پنیر بوده است؟ )

من به شخصه دلم میخواد رییس جمهور کشورم از بهترین وضع زندگی برخوردار باشه.
چون نماینده یک کشور ثروتمند تو روابط بین الملل رییس جمهور هست.
دلم میخواد شیکترین هواپیما رو سوار بشه و وقتی تو ترمینالهای بین المللی کنار هواپیمای اسرائیل می ایسته به عنوان رییس جمهور کشوری ثروتمند و قدرتمند فخر بفروشه.

چه اشکال داره.

اما به شرطی که برای مردم هم زندگیه خوب فراهم کنه.
امکانات اولیه زندگی رو در دسترس مردم قرار بده تا مردم با خیال آسوره زندگی کنن.
مردم کشورش هم بهترین ماشینها رو تو دنیا سوار شن.

نه اینکه 8 سال فقط بگه دولتم پاکترین دولت تاریخه بعد گندش در بیاد و واویلا.....

زنده باد روحانی.... (2208032) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۳۸:۲۴
افرین خیلی جالب بود (2208054) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۳۸:۴۱
دمت گرم خوب گفتی... (2208055) (alef-13)
 
ایمان
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۴۵:۱۰
عالی بود (2208071) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۴۹:۵۵
خزعبلات نباف دکتر عباسی ده سال پیش می گفت حسن روحانی خونه میلیاردی میشینه حال تو گیر این یه اتاقش دادی که به به و چه چه (2208086) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۸:۰۲:۵۸
الهی شکر که خونش مجلله ! پس چشم ودلش سیره . (2208745) (alef-10)
 
بیگی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۵۴:۱۴
این ضرب المثا برای بعضی مخالفین روحانی عزیز صدق میکند:
نیش عقرب نه از ره کین است.... اقتضای طبیعتش این است.
( البته اینجا باید اصلاح شود):
نیش عقرب هم از ره کین است .... هم اقتضای طبیعتش این است (2208104) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۵۶:۴۱
هزاران لایک (2208112) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۳:۵۸:۱۹
واقعا احسنت بر جناب نویسنده (2208119) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۰۱:۰۱
روحانی مچکریم (2208126) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۰۲:۱۳
دمت گرم . زنده باد روحانی (2208129) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۰۴:۰۶
نویسنده محترم
شما همه چیز را با هم قاطی کردید
هم این کار اشتباه است
هم آن کار
نه ریا و تزویر
و نه بی تفاوتی به قشر محروم
ممکن است قبل از مسئولیتش آقای روحانی خیلی جورها زندگی کرده باشد
اما بعد از مسئول شدنش انتظارات متفاوت خواهد بود
از سر تعصب و علاقه ی افراطی مطلب ننویسید
ملاک چیزی است که خدا از ما خواسته
امیرالمومنین خواسته
ملاک دید من و شما نیست (2208132) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۱۱:۵۱
یعنی الان روحانی باید خونشو بفروشه و بره مستاجری .و باز هم یکی بشه که واسه مردم ادا در بیاره. (2208288) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۱۲:۳۹
روحانی دوست داریم چون خود واقعیت هستی نه دلقکی عوامفریب (2208290) (alef-10)
 
فرناز
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۰۴:۱۱
حرف حساب. 20 (2208133) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۱۲:۰۵
خیلی خوب بود، فقط چیزی که توجه من رو شخصا جلب کرد نزدیکی مبل به میز و میز به تلویزیون است، انگار سعی شده فضا بسته شود! حال یا به این دلیل بوده که عکاس خواسته تصویر بازی دیشب به عنوان مدرک در عکس باشد، یا اینکه فضای عمومی خانه در عکس نباشد(به جز آن قسمتی که به این منظور چیده شده)! البته ببخشید من بدبین نیستم ولی شغلم تحلیلگر است و ناخودآگاه همه چیز را اول از زوایای مختلف تحلیل می کنم، در مجموع این تصویر برایم جالب بود ولی خاطره روزی که آن تصویر نان و پنیر را دیدم و حسی که داشتم به هیچ عنوان جالب نبود، همانطور که گفتم من تحلیل می کنم، این تصویر جامعه جوان را هدف گرفته ولی آن تصویر جامعه تحت فشار و فقیر را هدف گرفته بود، این به دنبال کسب امتیاز از روحیه نشاط در جامعه جوان است اما آن به دنبال کسب امتیاز از سختی زندگی طبقه متوسط به پایین بود، حتی با وجود نظرم در خصوص کادر عکاسی، این تصویر را صادقانه تر و با وجدان تر می دانم (2208149) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۸:۰۵:۵۷
گیرم پشت این فضای محدود مثلا فرش ابریشم ومبلمان تمام استیل عتیقه اصلا مال لویی شانزدهم ! رئیس جمهور باید چشم ودلش سیر باشه ! (2208757) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۲۰:۴۸:۵۵
بنده 2تا تلویزیون دارم یکی تو اتاق خودم و یک هم عموم خانواده
طبیعیه که اتاق کوچکتر از هال و پذیرائی است و نیازی به تحلیلگر بودن ندارد
در هر صورت : خودش قشنگه , تلویزیونش هم قشنگه , ظرف آجیلش هم قشنگه
آجیلش هم قشنگه , خونه و لباسش هم قشنگه , موهای جو گندمیش هم قشنگه
و فکر و ایده و افکارش , هم قشنگه هم محشره , خدا حفظش کنه (2209042) (alef-10)
 
احمد
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۴:۵۹:۳۳
راستش اصل تهیه گزارش این طنزنویس هم خالی بندیه.فقط خواسته است جلب توجه کند که این رییس جمهور در جای محقری دارد فوتبال هم می بیند (2208259) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۱۵:۵۱
بابا شما از عکس خودتان هم می ترسی این چرت و پرتها چیه آقای روحانی در خیابان مقدس اردبیلی خانه اش هست و خانه ای شیک و بزرگه؛ نیاز به این چرندیات هم نداره. (2208300) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۲۱:۴۶
من خودم این رفتار رو میپسندم و برای اقتصاد فرهنگ که این مرد ایرانی برای بهبود و پیشرفت تمام سعی خود را نموده است دعا میکنم... (2208310) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۳۱:۰۰
من که دیگه به هیچی اعتماد ندارم یعنی به همه چی مشکوکم (2208331) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۳۶:۴۰
خداییش ما مردم ایران خیلی بیکاریم ، یاد ملانصرالدین و الاغش افتادم که وقتی ملا و پسرش با یک الاق بودن هر کدام که سوار الاغ شدن مردم یک حرفی پشت سر ملا زدند
اخه تا کی می خواهیم درگیر این مسایل باشیم ، مسلما یک پرزیدنت بایستی در رفاه زندگی کنه تا فکرش آزاد باشه به مسایل مملکتی بپردازه
شما انتظار دارین زندگی رییس جمهور مثل یک کارمند عادی باشه؟!!!!!
فرقی نداره کی رییس جمهور باشه ، باید در رفاه باشه

در ضمن چرا همش سعی دارین فرهنگ بدبختی و نداری را جا بیاندازین
چرا سعی نکنیم قشر کم درامد را به درامد بیشتر برسانیم
چرا کل سعی تان این است که سرمایه دار را گدا کنید؟

اصلا با این فرهنگی بر جامعه حاکم است کسی به فکر پیشرفت و تعالی کشور نیست همه دنبال این هستیم که دیگری را زیر سوال ببریم

بیایید کمی به فکر پیشرفت و تعالی باشیم
بخل و حسد را کنار بگزاریم (2208346) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۴۳:۲۲
ن والقلم و ما یسطرون...
قلمی را که خداوند در کتابش به آن قسم خورده است را در لجن چاپلوسی، مغلطه و تهمت می زنیم و مسطور می کنیم!
آقای نویسنده محترم! این که این خانه محقر هست یا نه مهم نیست؛ مهم این است که آن فردی که شما بدون دلیل می گویید دزدی کرده اولین رییس جمهور تاریخ ایران بوده که ریز تمام داراییش را قبل و بعد از ریاست جمهوری اش به کسانی که آنها را ولی نعمت خود می دانست اعلام کرد.
آقای روحانی با این ژست های متوسط مابانه که نه سیخ را می سوزاند و نه کباب را و به اشتباه اعتدالش می خواند، نمی تواند از زیر بار این مسئله فرار کند که آقای رییس جمهور: داراییت چیست؟ از کجا آمده و بعدا چقدر خواهد شد؟
کم یا زیاد مهم نیست؛ مهم جگر اعلام کردن است که قبلی داشت و دیگران ندارند.
حالا هزار هزار عکس بگیرید و به خورد مردم بدهید. مهم نیست! (2208363) (alef-10)
 
فضول
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۱۷:۲۱
کاش حرفهایی که از دید انتقاد به نویسنده زدی برای خودت هم میزدی. (2208612) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۹:۱۱:۳۲
به شخصه میپسندم که لیست اموال اعلام عمومی نشه تا اینکه اعلام بشه و عوام فریبی (دروغ!!) بکنه! (2208875) (alef-10)
 
سعيد
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۵:۵۴:۴۲
راستي چايي هم تو ليوانش هست (2208390) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۲۴:۲۲
ضمن احترام زيادي که براي آقاي روحاني قائلم , اما هيچ نيازي در انتشار اين عکس نميبينم . آقاي روحاني با عملکرد خودشان ميتوانند خيلي چيزهاي مهمتر را به مردم ثابت کنند. (2208467) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۲۴:۴۳
سلام
کسی کاری به وسایل توی این عکس ندارد اما اصل گرفتن و پخش شدن چنین عکسی ، عوام فریبی و توهین به شعور مردم است (2208469) (alef-10)
 
امیر
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۶:۴۳:۴۸
با سلام
بهتر نیست بجای این ریز بینی های با غرض به جاهایی نگاه کرد که واقعا جای تفکر در این جمهوری دارد.
به نظر من ریس جمهوری که تا الان نتونسته برای خود زندگی راحتی فراهم کند نمی تواند برای مردم هم زندگی راحتی فراهم کند. (2208517) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۱۱:۴۰
اولا این خونه اصلا مرفه نیست خونه هر کارمند دون پایه ای بهتر از اینه . دوما اگه هم یه رییس جمهور یه خونه 5000 متری هم داشته باشه عیب نیست. سوما" آقایان حاج احمدها لطف کنید دست از سر کچل ما ( مردم ) بردارید (2208591) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۱۲:۳۸
سلام من به اقای روحانی رای دادم ومعتقدم باید ایشان را حمایت کرد من از متاسفم که اکثرما یا همه چیز را یاسیاه می بینیم یا سفید کشور ما نیاز دارد مردم از احساساتی عمل کردن بپرهیزند هروقت دیدیم قوا اشتباه می کنند تذکر دهیم وهرگاه درست عمل می کنند پشتشان باشیم هرگونه تعصب کورکورانه که به وحدت مااسیب برساند باعث ایجاد افغانستان وعراقی جدید درایران می شود حواسمان باشد تکفیری ها در نزدیکی مرزهای ماهستندبه اقایانی هم که دولت رابه تسامح در برابر ماهواره متهم می کنند بنا به گفته استاد بزرگ مطهری جلوی این گونه پیشرفت ها را نمیشود گرفت بلکه باید چنان با ان رقابت کنیم وارزش تولیدات را بالا ببریم که توان رقابت با انها را داشته باشیم ومردم خود احساس کنند که مایلند برنامه های کشور خود را ببینند (2208595) (alef-10)
 
م
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۷:۱۲:۴۲
چیزخاصی توعکسه که حرص وجوش خوردید, عزیزدل برادر... (2208596) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۸:۰۶:۰۵
من از صداقت مسئول مملکت خوشم می آید. من از ریا بدم می آید. من از بازی فوتبال خوشم می آید. من از ایجاد جو فوتبالی در جامعه بدم می آید. من از برنده شدن ایران در هر مسابقه بین امللی خوشم می آید. من از خراب بودن و سوری و پولی بودن دانشگاهها و آموزش و پرورش بدم می آید. من از شایسته سالاری خوشم می آید. من از روابط سالاری و باند سالاری بدم می اید. من ازآزادی خوشم می آید. من از خفقان و ایجاد جو رعب و وحشت بدم می آید. من از جنگیدن برای وطن خوشم می آید. من از نشستن بر سر سفره خون شهداء و سوء استفاده از آن بدم می آید. من از بی عدالتی اقتصادی بدم می آید. من از مزد بیشتر گرفتن کسی که جان برادر بیشتر کار کند, خوشم می آید. من بدم می آید از چیزهای بدو خوشم می آید از چیزهای خوب. من احساس می کند حالم بدم بیشتر از حال خوبم می باشد، چون چیزهای بد بسیاری وجود دارد که باید خوب بشود. (2208758) (alef-10)
 
جامعه شناس
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۸:۰۸:۰۵
حالا خوبه که حاج احمد عزیز قبول دارن که این خونه اگه خونه دکتر روحانی هم باشه، یه خونه معمولی هست.. حالا خوبه این خونه فسقلی رو نگفته کاخ... فسقلی بودنش هم از فاصله دوقدمی مبل و تلویزیون فسقلی ترش معلومه.. کجای کاری برادر من!! منشی دفتر من تلویزیون خونه اش اقلا بیست اینچ از این تلویزیون بزرگ تره... :) (2208762) (alef-10)
 
یاسر
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۱۹:۰۴:۳۵
به نام خدا
بنده خودم مهندسی هستم با 9 سال سابقه کار دولتی, هم از این تلویزیون و هم از خانه و هم باغ و ویلا و ماشین و زمین هم دارم. خدارو شکرو اکثر همکارهای من بیشتر از این هم دارند.....
بعد شما انتظار دارید رئیس جمهور مملکت با اینهمه سابقه از منه جوان 30ساله امکانات زندگیش کم باشه......
خوب بودن رئیس جمهور به این نیست که چیزی نداشته باشه بلکه به اینه که کاری کنه همه, همه چیز داشته باشن..........
یاحق (2208867) (alef-10)
 
احمد
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۲۱:۴۲:۳۶
رئیس جمهور خوش تیپ است ولی یک فرد فرهیخته در این مملکت زندگی بهتری را شایسته است. (2209112) (alef-10)
 
ایرانی
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۲۱:۵۸:۳۲
برای رئیس جمهور محترم و ملت بزرگ ایران موفقیت و شادمانی ارزومندیم. (2209129) (alef-10)
 
محمد جواد
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۲۲:۱۶:۵۳
بنده خدا آقای روحانی آزارش به کسی نمیرسه بس انقد به پروبالش نپیچین, خداکنه بیشترازاین داشته باشه, واقعا تأسف باره که داریم در موردش بحث میکنیم (2209152) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۷ ۲۲:۴۱:۵۲
با با این بنده خدا دکترای حقوق داره اگه وکیل چند تا پرونده بوده باشه زندگی مرفهی از راه وکالت میتونه دست و پا کنه (2209187) (alef-10)