نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 350483
آزار جنسی؛ انگیزه اصلی قتل ستایش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۰
دادستان عمومی و انقلاب ورامین از آخرین دفاعیات قاتل ستایش خبر داد و با اشاره به برخی از اعترافات تکان‌دهنده این فرد، گفت: موضوع آزار واذیت در این پرونده تا روز محاکمه محرمانه می‌ماند.

به گزارش شرق، ابوالقاسم مرادطلب با بیان اینکه روز دوشنبه آخرین دفاعیات قاتل ستایش اخذ شد، درباره انگیزه قتل توسط این فرد، توضیح داد: انگیزه اولیه قاتل ستایش، قصد ارتکاب عمل خلاف منافی عفت بود. وی با اشاره به اعترافات قاتل ستایش، افزود: این فرد اعلام کرده از ۱۵سالگی با بعضی از اشخاص جنس مخالف رابطه نامشروع داشته است.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین ادامه داد: با سؤالاتی که از او پرسیده شد، به این نتیجه رسیدیم این فرد به مسائل مذهبی هم گرایشی نداشته است. مرادطلب با اشاره به قسمتی دیگر از اعترافات قاتل ستایش، اضافه کرد: براساس اظهارات اخذشده از قاتل ستایش، او از ۱۵سالگی هرازگاهی مشروب مصرف می‌کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین بیان کرد: براساس اعترافات قاتل ستایش، این شخص صبح روز حادثه به وسیله گوشی همراهش درحالی‌که در مدرسه بوده به مشاهده کلیپ‌های مستهجن مبادرت کرده و این در حالی است که جنایت بعدازظهر همان روز به وقوع پیوسته است. به گفته وی، موارد ذکرشده عوامل مؤثری در انگیزه قتل ستایش بوده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در نظریه پزشکی قانونی تجاوز به ستایش تأیید شده است یا خیر، گفت: ما باید در کیفرخواست درباره این موضوع اظهارنظر کنیم و طبق قانون، کیفرخواست تا زمانی که به دادگاه برسد، محرمانه است و ما دراین‌باره نمی‌توانیم اظهارنظر کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین با بیان اینکه از قاتل ستایش در کانون اصلاح‌وتربیت نگهداری می‌شود تا پرونده شخصیت‌شناسی او تکمیل شود، اضافه کرد: نظر مددکار اجتماعی برای تکمیل پرونده باقی مانده است بنابراین پس از اخذ نظر او، پرونده را به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال می‌کنیم.

مرادطلب در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه با توجه به سن قاتل که زیر ۱۸ است، پیش‌بینی شما درباره صدور حکم او چیست و آیا برای او حکم اعدام صادر می‌شود، توضیح داد: دراین‌باره ما نمی‌توانیم اظهارنظر کنیم چون مرجع صدور حکم، دادگاه کیفری یک است. ممکن است اظهارنظر ما با تصمیمی که قرار است از سوی آنها اخذ شود، مغایرت داشته باشد. صدور حکم اعدام یا هر حکمی دیگر، بر عهده این دادگاه است.
 
کلمات کلیدی : قتل+ستایش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۱:۵۵:۱۰
واقعا مشكلات جنسي جوانان را بايد كنترل كرد وفكري اساسي انجام داد .با اين آمارها جنايت كه درمورد مسائل جنسي به گوش مردم ميرسد يك نگراني عميق در خانواده ها بوجود آمده (3684277) (alef-13)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۳:۴۲:۳۹
با سؤالاتی که از او پرسیده شد، به این نتیجه رسیدیم این فرد به مسائل مذهبی هم گرایشی نداشته است

مگر قرار بود همه به این مسایل گرایش داشته باشند؟ (3684529) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۶ ۰۷:۴۳:۰۳
در جایی خواندم نوشته بود مشخص شده وی عضو یکی از کانال های تلگرام بوده که مستهجن بوده (3685596) (alef-11)
 
شیوای بلخی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۸ ۱۱:۱۵:۴۲
اوروابطی باجنس مخالف داشته درواقع دوست دخترداشته چطور میشود به طفل 6ساله تعرض نماید؟این کاملا کذب است .خصوصااینکه تست های پزشک قانونی هم مشخص نشده !! (3688581) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته