توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462182
حواس کاندیدا به اظهارنظر در ساختمان فاطمی باشد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۹
علی پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور در پاسخ به این سوال که "روند رسیدگی به برخی از توهین ها و اتهام زنی ها که توسط بعضی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری که در سالن ثبت نام ستاد انتخابات وزارت کشور صورت می گیرد، چگونه است؟" اظهار کرد: بررسی صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری صرفا توسط شورای نگهبان انجام می شود و مطمئنا آنها تمام حرکات و بحث ها مد نظر دارند.

به گزارش میزان، علی پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور در پاسخ به این سوال که "روند رسیدگی به برخی از توهین ها و اتهام زنی ها که توسط بعضی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری که در سالن ثبت نام ستاد انتخابات وزارت کشور صورت می گیرد، چگونه است؟" اظهار کرد: بررسی صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری صرفا توسط شورای نگهبان انجام می شود و مطمئنا آنها تمام حرکات و بحث ها مد نظر دارند.

وی با بیان اینکه در ستاد انتخابات وزارت کشور، هم نمایندگان شورای نگهبان حضور دارند و هم اصحاب رسانه از تمامی وقایع تصویربرداری کرده اند، تصریح کرد: در سه روز سپری شده  از آغاز ثبت نام دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، کمتر مواردی ناظر بر توهین و یا هتک حرمت توسط ثبت نام کنندگان دیده و شنیده شده است.

پورعلی مطلق در پایان گفت: در سه روز گذشته ( 22، 23 و 24 فروردین) فضای بسیار خوبی در سالن ثبت نام حاکم بوده و امیدواریم امروز (جمعه) و شنبه نیز شاهد چنین فضایی در ستاد انتخابات وزارت کشور باشیم.
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ستاد انتخابات کشور+یشورای نگهبان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.