توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505184
توصیه ایران به آمریکا: به مداخله درمنطقه خاتمه دهید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۳
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن نکوهش استراتژی جدید آمریکا در قبال پاکستان: آمریکا به مداخله در امور داخلی و تعیین تکلیف برای کشورهای منطقه خاتمه دهد.

به گزارش عصرایران؛ بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن نکوهش استراتژی جدید ایالات متحده آمریکا در قبال پاکستان اظهار داشت: آنچه امروز آمریکا بواسطه آن دیگر کشورها را محکوم می کند حاصل سال ها سیاست های غلط و نابجای این کشور در منطقه خصوصا افغانستان و استراتژی های فرصت طلبانه وسیاست های یک جانبه گرایانه  و دخالت های اشتباه  است که ثمره  آن چیزی جز تشدید آشوب و تنش و رشد تروریسم و افراط گرایی در منطقه نبوده است. 

قاسمی ضمن توصیه به دولت آمریکا برای عدم مداخله در امور کشورهای منطقه و تعیین تکلیف برای آنان تصریح کرد: کشورهای منطقه از ظرفیت لازم برای همکاری مشترک در مبارزه با تروریسم و برقراری ثبات و امنیت در منطقه خود برخوردارند و نیازی به استراتژی های بی ثبات کننده و تروریست پرور آمریکا ندارند.
 
کلمات کلیدی : ایران+آمریکا+خاورمیانه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.