نظر منتشر شده
۲۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453687
اعترافات قاتل قهرمان بدنسازی ایران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳
پدرزن قهرمان بدنسازی کشور اعتراف کرد به دلیل این که مقتول دخترش را هر شب کتک می‌زد، او را به قتل رسانده است.

میزان نوشت: «ورزشکاران باشگاه بدنسازی در غرب شهر اصفهان در تماس با پلیس از قتل یکی از ورزشکاران با ضربات چاقوی فردی دیگر خبر دادند. بلافاصله ماموران پلیس در محل حاضر و تحقیقات خود را آغاز کردند. بررسی‌های اولیه مشخص شد مقتول محسن مکتوبیان، یکی از قهرمانان پرورش‌اندام ایران است که به علت اصابت ضربه چاقو به قتل رسیده است.

در ادامه با اعلام موضوع به تیم‌های پلیس آگاهی تحقیقات جنایی در این رابطه آغاز و قاتل در محل قتل شناسایی و دستگیر شد.

در تحقیقات اولیه مشخص شد عامل جنایت پدرزن مقتول است که با ضربه چاقو دامادش را به قتل رسانده است. مرد میانسال در تحقیقات اولیه در مورد انگیزه‌اش از قتل قهرمان بدنسازی کشور گفت: محسن، دامادم، هر شب وقتی به خانه می‌آمد، همسرش را کتک می‌زد. چندی قبل از طریق دخترم متوجه شدم او دست بزن دارد و دخترم را زیر مشت و لگد می‌گیرد. امروز برای صحبت با او اعتراض به این رفتارش به باشگاه آمدم اما محسن پس از شنیدن حرف‌هایم سیلی محکمی به من زد و با من درگیر شد. هیچ راه دفاعی نداشتم به همین خاطر چاقویی که همراهم بود را درآورده و برای ترساندن دامادم ضربه‌ای را به سمتش زدم که چاقو وارد قلبش شد و او جانش را از دست داد.»

با اعترافات پدرزن قاتل، او با دستور مقام قضایی برای انجام تحقیقات بیشتر بازداشت شد.»
 
کلمات کلیدی : قاتل + قتل + قهرمان بدنسازی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۳:۱۳:۳۰
به همين سادگي! براي مذاكره رفته بودم ولي به من سيلي زد و من چاقويي را كه اتفاقاً در جيبم بود رو در آوردم و اون چاقو اتفاقاً رفت تو قلبش و ... (4201422) (alef-11)
 
ملت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۳:۳۰:۳۵
اگه داستان اینه حقشه افرین به پدر افرین (4201452) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۵:۵۴:۱۹
خجالت بکش ترویج خشونت و قتل نکن مگه مملکت قانون ودادگاه نداره که هرکسی چاقو توجیب بذاره (4201719) (alef-11)
 
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۶:۲۰:۳۰
هیچ قانونی برای دفاع از حقوق زن در برابر همسر وجود نداره... (4201776) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۸:۳۷:۵۰
ملت خوب گفته . مرد خودشه . دختر بزرگ کنی با ناز و نعمت . نوازش اونوقت یه قلدر زوزگو چون زورش میرسه دختر آدم را بگیر زیر مشت ولگد؟ آخه کی از این دختر حمایت میکنه .. (4202056) (alef-3)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۹:۴۳:۰۳
نامردهایی که روی زن ها دست بلند می کنند باید خجالت بکشند
اتفاقا ورزشکارهای زور گو هم کم نیستند . (4202154) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۲۳:۲۰:۳۳
کدوم قانون داداش؟؟؟دخترش را هر روز کتک می زده (4202586) (alef-11)
 
Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۸:۳۳:۲۷
یعنی واقعا بیش از صد نفر با این نظر موافقند باید فکری به حال این جامعه بشه!!!!!! (4202046) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۴:۴۴:۱۹
متاسفانه بدلیل مصرف قرص های هورمونی و آمپول و مکمل های نیرو زا و عضله ساز توسط 99/9 درصد این بدنسازها سیستم عصبی آنها مختل شده و بسیار پرخاشگر میشوند و نهایتش هم یا در اثر عوارض این داروها و هورمونها دچار مرگ زودرس یا ضایعات شدید جسمانی و روانی میشوند یا مثل این قضیه یکی میخوره توی پستشون که حریفه و میزنه و یک کاری دستشون میدهد که البته امثالش خیلی فراوان موجود هست لذا بایستی مصرف این قرص و آمپولها و مکمل ها رسما منع و همانند مواد مخدر با آن برخورد شود و جوانان علاقه مند به ورزش را به سمت ورزش پهلوانی و نه قهرمانی سوق بدهند (4201571) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۷:۰۷:۰۲
مکمل های ورزشی با داروهای انرژی زا و هورمون ها و استروئیدها متفاوت هستند... مکمل های اصل برای تمام ورزشکاران حرفه ای لازم است البته تحت نظر مربی کاردان و یا متخصص تغذیه...اکثر ورزشکاران مثل کشتی گیران، وزنه برداران، فوتبالیست ها و ... از مکمل استفاده میکنند.
در نقطه مقابل مصرف هورمون ها و استروئیدها و داروهای انرژی زا خیلی خطرناک هستند و گاه عوارض جبران ناپذیری دارند. (4201888) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۷:۴۷:۰۱
این درصد 99.9 را از کجا آوردید که با این اطمینان اعلام می فرمایید؟!! دست کم در باشگاه ما که حدود 1200 عضو دارد و بسیار در تهران معروف است آنهایی که حرفه ای کار می کنند جز BCAA و پروتئین و آمینو اسید و گلوتامین چیزی استفاده نمی کنند که هیچ کدام از این موارد مکمل هورمونی نیست!! بهتر است بدانید احتمالا درصد بالایی از حرفه ای کاران (شاید بالای 90 درصد) مکمل غذایی استفاده می کنند، ولی بحث مکمل هورمونی متفاوت است و آمار شما قطعا اشتباه و گمراه کننده است و موجب می شوید دید نامناسبی نسبت به ورزشکار و ورزشگاه در جامعه ایجاد شود! (4201962) (alef-3)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۹:۴۴:۰۶
پس سازمان ورزش برای چه ایجاد شده ؟ (4202157) (alef-3)
 
همشیره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۲۱:۱۷:۲۷
اتلاف بودجه. (4202357) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۲۱:۲۱:۴۰
دقیقا با حرف شما موافقم,,پسر دایی من هم از قرص های بدن سازی استفاده میکرد و بسیار بسیار پر خاشگر شده بود,,,از وقتی قرصها رو قطع کرد خیلی بهتر شد (4202367) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۲۲:۴۲:۴۲
فعلا که عینه نقل و نبات تو ساک هر مربی هست و به هر مربی تو باشگاه بگی سلام میگه بیا یه دوره بردار چنان هیکلتو بسازم (4202532) (alef-11)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۵:۲۴:۲۴
واقعاً متاسفم كه اخلاق در ميان بعضى از ورزشكاران ما از بين رفته . اين اقاهم ظاهراً گول هيكلش رو خورده بوده (4201651) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۵:۳۴:۲۱
از نظرت معلومه هیچ اطلاعاتی درمورد بدنسازی نداری فقط خواستی بگی منم هستم
مرسی آقای دکتر از نظراتت که باعث شد ریشه بسیاری از مسائل اجتماعی کشف بشه (4201678) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۷:۴۵:۳۴
اتفاقا درست گفته اکثر باشگاهها تا ثبت نام می کنی راحت پیشنهاد دارو میدهند و برای نمونه هم دو سه تا هیکلی را نشان میدهند و .. معلومه که باشگاه نرفته ای (4201959) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۸:۵۴:۰۴
بنظرم شما بدنسازهای ایران با استفاده از سبزیجات و میوه های تازه مثل هلو و سیب و خیار این شکلی میشوید ولی جایی که ما زندگی میکنیم و تمام اساتید شما هم از آنها درس میگیرند اگر یک هفته مصرف هورمون و مکمل های غذایی عضله ساز را قطع کنند بدنشان فورا تحلیل رفته و نابود میشود پس فکر نکنید کسی حالیش نیست که بعضی ها چطوری باد میکنند (4202086) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۵:۵۴:۵۱
بعد خانم این بابا اصلا تقصیری نداشت حق فقط با پدر زن بوده و هرکسی دختر ادم یا خواهر ادم رو زد باید خودمون حکم مرگ صادر کنیم در اصفهان یکی احساس وظیفه میکنه اسید میریزه صورت دختر مردم یکی به جای طرح شکایت چاقو فرو میکنه قلب یکی دیگه اقای پدر از رفتار و منطق جنابعالی معلومه که دخترت چطور رفتار داشته من خودم بدنساز هستم و تحصیل کرده رشته فقه و حقوق تاثیر هورمون و رژیم مسابقات و فشارهای مالی وناتوانی جنسی و غیره رو میدونم با اشنایی با مسایل حقوقی و شرعی اظهار نظر میکنم که طرح یک شکایت مستدل و منطقی در دادگاه به راحتی میتوانست مسله رو حل کنه الان یه مقتول مونده یه زن بیوه و یک محکوم به قصاص به احتمال قوی یک مشکل شد سه تا مشکل و ۲۰ تا ادم از وکیل و‌قاضی و پلیس و زندانبان و خلاصه حقوق بشر بین الملل که اعدام ها رو رصد میکنه همه درگیر این میشن (4201720) (alef-3)
 
فرشاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۶:۰۷:۳۵
باشگاه های بدن سازی عامل اصلی احساس قدرت کاذب و قلدر بازی و در نتیجه خلاف کاری است. (4201750) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۷:۱۲:۵۶
ظاهرا جناب قهرمان همسرشان را با یکی از دمبل های باشگاه اشتباه گرفته و شبانه در منزل هم تمرین بدنسازی می کردند تا زور بازویشان بیشتر شود! (4201905) (alef-3)
 
جمالدين
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۸:۱۷:۳۸
به نظر بنده در کشور ما از هدف بدنسازس دور شديم يک عده عقده اي
و بيمار با هر قرص و امپول ميخوان در جامعه عرض اندام کنند

دليل مرگ اين ها هم همينه چون بيمار رواني هستند (4202013) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۸:۲۱:۰۹
دستگاه قضايي بايد شما ره تلفن خاصى را براى حمايت از زنان اعلام كند تا هرگاه مورد تعرض و خشونت شوهرهاى از خدا بيخبر و بيوجدان و بى انصاف شدند بتوانند تماس گرفته و قوه قضاييه با ان فرد برخورد نموده و البته در مرحله اول با نصيحت و اموزش و در صورت تكرار با حبس و جريمه با او برخورد نمايد .
بهرحال بايد در كشور قوانين. بوجود بيايد كه در صورت خشونت مردان به همسرشان حتى با بركنارى و اخراج از شغلشان مواجه خواهند شد . (4202020) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۲۰:۴۸:۰۸
براي مذاكره كه چاقو همراه نمي برند نقشه قتل از قبل كشيده شده وبدون مقدمه چاقو زده شده چون قطعا مقتول براحتي مي توانست از خودش دفاع كند (4202278) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۲۱:۱۳:۵۷
من چهل و يك سالم هست و براي آمادگي جسماني ميرم بدنسازي از ووزشكاران جوان باشگاه تعدادي قهرمان استان هستن و براي مسابقات كشوري هم رفته بودن من تا بحال در اين يك سال خشونتي از انها يا حتي رفتار بد در باشگاه نديدم خيلي از خيابان و پارك سالمتره انصافا خودم قبل رفتن فكر ميكردم جاي ناسالمي باشه ولي به توصيه دكتر رفتم الان با ميل ادامه ميدم (4202348) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.