توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 391884
بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از سایت هسته‌ای خنداب
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سفر قریب‌الوقوع اعضای این کمیسیون به استان مرکزی خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگویی، با اشاره به اینکه این سفر قرار بود هفته‌های پیش انجام شود، اما به دلیل تعطیلات مجلس به تعویق افتاد، افزود: امیدواریم با پایان تعطیلات مجلس این سفر انجام شود و استان مرکزی میزبان اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی باشد.

وی با اشاره به هدف از این سفر اظهار کرد: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به منظور بررسی تعهدات داخلی و خارجی برجام پیش از این از تاسیسات هسته‌ای فردو و نظنز بازدید بعمل آورده‌اند و برای ارائه گزارش به مجلس لازم است از تاسیسات هسته‌ای استان مرکزی نیز بازدید بعمل آورند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با آمادگی کامل اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، این سفر در روزهای آینده انجام خواهد شد، افزود: بازدید از سایت هسته‌ای خنداب و شرکت در جلسه شورای تامین استان از برنامه‌های پیش‌بینی شده برای اعضای کمیسیون امنیت ملی در این سفر است که منجر به تدوین گزارش ۶ ماهه درباره نحوه اجرای برجام خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : کمیسیون امنیت ملی +سایت هسته‌ای +خنداب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.