توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487284
تدابیر شدید امنیتی دولت کانادا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۲
جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا روز چهارشنبه اعلام کرد دستگاه های اطلاعاتی و پلیس برای حفاظت از مردم تمامی تدابیر لازم را اجرا خواهند کرد.

به گزارش میزان،به نقل از خبرگزاری فرانسه، پس از حملات تروریستی اخیر که در اروپا روی داد دولت کانادا در آستانه برگزاری جشن ملی این کشور که قرار است روز شنبه برگزار شود از اتخاذ تدابیر امنیتی بی سابقه در کشور خبر داد.

بر این اساس، وزارت امنیت عمومی کانادا روز چهارشنبه اعلام کرد در اطراف محوطه ای که قرار است جشن ملی برگزار شود موانع زیادی قرار داده شده است و ماموران پلیس کاملا مسلح، در روز جشن، در محل مستقر خواهند شد.

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا روز چهارشنبه اعلام کرد دستگاه های اطلاعاتی و پلیس برای حفاظت از مردم تمامی تدابیر لازم را اجرا خواهند کرد.

علاوه بر پلیس فدرال، دستگاه های اطلاعاتی، واحد های ضد تروریستی و پلیس محلی و استانی نیز برای ایجاد امنیت برگزاری جشن ملی کانادا بسیج شدند. نیروی ژاندارمری سلطنتی کانادا از مردم خواست مشاهده هرگونه شخص و حرکت مشکوک را گزارش کنند.

بنابر اعلام شبکه تلویزیونی سی تی وی، مقامات نگران توصیه گروه تروریستی داعش هستند که از هم‌پیمانان خود خواسته است از رفتن به بازارها و مکان‌های عمومی خودداری کنند.
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۵:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۹ ۲۲:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۸:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۲۳:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۰۶:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۹ ۱۸:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۸ ۱۸:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۷ ۲۳:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۱۴:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۴/۱۵ ۱۰:۳۸
 
 
کلمات کلیدی : کانادا ، وزارت امنیت کانادا ، جشن ملی ، حملات تروریستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.