نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487680
مواضع دوپهلوی انگلیس درباره ایران
تاریخ انتشار : جمعه ۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
سفیر و معاون نماینده دائمی انگلیس در سازمان ملل متحد از تمامی طرفها خواست که بطور کامل به توافق هسته ای منعقد شده با ایران پایبند بمانند.

به گزارش مهر، «پیتر ویلسون» سفیر و معاون نماینده دائمی انگلیس در سازمان ملل متحد در نشست شورای امنیت «توافق هسته ای با ایران» را یکی از مهمترین دستاوردهای دیپلماتیک طی سالهای اخیر خواند و از تمامی طرفهای این توافق خواست که به طور کامل به تعهدات خود پایبند بوده و اعتماد و همکاری متقابل را در گستره وسیعی از موضوعات ارتقاء دهند.

وی در سخنانی که به عنوان آخرین سخنران نشست روز پنج شنبه شورای امنیت سازمان ملل ایراد کرد، ضمن اشاره به سومین گزارش دبیرکل سازمان ملل پیرامون قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت خاطر نشان کرد که آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) اوایل ماه میلادی جاری تأیید کرد که ایران به طور کامل به تعهدات خود مندرج در برجام پایبند بوده و میزان ذخایر اورانیوم خود را مطابق با این توافق کاهش داده است.

با این حال وی در یک پیام توئیتری که متعاقب سخنرانی خود  منتشر کرد، نوشت: «ما نمی توانیم چشمان خود را به روی آن دسته از فعالیتهای ایران که ناقض قطعنامه های شورای امنیت و تضعیف کننده امنیت و رفاه آینده است، ببندیم».
 
کلمات کلیدی : انگلیس+ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۹ ۲۳:۲۲:۲۳
لقب انگليس در ايران همان انگليس خبيث است كه به هيچ عنوان اعتمادي به دوستي اش نيست چون به شدت دنباله رو امريكا است (4453039) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.