نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487482
احضار متهمان حوادث روز قدس با ابلاغ رسمی دادستان تهران | کسی بازداشت نشده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
همدانی گفت: افراد مرتبط با مسئله توهین به رئیس جمهور احضار شدند همچنین کلیه این اقدامات با ابلاغ رسمی دادستان تهران و قوه قضاییه صورت میگیرد.

محسن همدانی معاون امنیتی استاندار تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، درباره شناسایی توهین‌کنندگان به رئیس جمهور در روز قدس اظهار داشت: توهین‌کنندگان به رئیس جمهور به صورت کلی شناسایی شدند و این موضوع در حال بررسی است.

شناسایی توهین کنندگان به رئیس جمهور

وی افزود: بسیاری از مسئولان بصورت مستقیم و غیرمستقیم خواستار برخورد با توهین کنندگان به رئیس جمهور شدند همچنین مردم نیز از این موضوع ناراضی هستند و از دستگاه‌های امنیتی و انتظامی انتظار برخورد دارند.

همدانی یادآور شد: برای آنکه در این مورد به کسی ظلم نشود، بررسی‌های بعمل آمده در اختیار وزارت اطلاعات قرار داده شد تا با جدیت بیشتری این موضوع پیگیری شود.

معاون امنیتی استاندار تهران خاطرنشان کرد: مجموعه اسناد و مدارک لازم بخوبی گردآوری شده و تعدادی از افراد مرتبط با این مسئله احضار شدند همچنین کلیه این اقدامات با ابلاغ رسمی دادستان تهران و قوه قضاییه صورت میگیرد.

وی گفت:افرادی که احضار شدند اظهارات خود را بیان کردند همچنین برخی آنها به دفاع و برخی به انکار پرداختند به هر حال باید بررسی‌ها بصورت دقیق انجام بگیرد.

همدانی تصریح کرد: قرار نبود در این مورد کسی بازداشت شود لذا تلاش کردیم در فضایی مناسب این موضوع را بررسی کنیم نهایتا زمانی هم که پرونده تکمیل شد به قوه قضاییه ارجاع داده می‌شود تا برخورد لازم از سوی این قوه صورت بگیرد.

معاون امنیتی استاندار تهران بیان داشت: درباره پرونده توهین کنندکان به رئیس جمهور 25 نفر شناسایی شدند اما کسی بازداشت نشده است.

گفتنی است حجت الاسلام محسنی اژه ای سخنگوی دستگاه قضا پیش از این بازداشت افراد در خصوص حوادث روز قدس را تکذیب کرده بود.
 
کلمات کلیدی : راهپیمایی روز قدس + حواشي غيرقانوني روز قدس + راهپیمایی + توهین به روحانی + وزیر کشور + دادستانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۸ ۱۵:۰۳:۰۴
توهین کنندگان به رییس جمهور سابق و سرایندگان شعار نه غزه نه لبنان ...و....در سال ۸۸ هم‌لطفا سریعا بازداشت و‌محاکمه شوند (4451357) (alef-11)
 
کرمی
United States
۱۳۹۶-۰۴-۰۸ ۱۶:۴۶:۲۹
سلام. چرا وقتی رئیس جمهور به مردم توهین می کند کسی مدعی العموم نشده و ایشان را به جایی احضار نمی کند؟ فکر می کنم این ظلم باشد که هر چه ایشان می گوید ما موظیم ... (4451479) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۸ ۱۸:۰۲:۴۵
دقیقا نبایدبهکسی ظلم بشه . (4451544) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۸ ۱۹:۲۳:۴۹
بخشی از همین مردم از توهین های جناب رئیس دولت هم ناراضی و شاکی اند.
کجا رسیدگی میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما فراموش نمیکنیم. (4451618) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.