نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424715
فیفا بازی دوستانه ایران - مراکش را حذف کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۰
سایت فدراسیون جهانی فوتبال بازی دوستانه ایران و مراکش را از تقویم خود حذف کرد.

به گزارش تسنیم، طبق توافق صورت گرفته و اعلام رسمی فیفا تیم ملی فوتبال کشورمان در تاریخ 17 دی ماه قرار بود در دیداری دوستانه به مصاف مراکش برود.

در شرایطی که این بازی از سوی سایت فدراسیون جهانی فوتبال اطلاع رسانی رسمی شده بود، اخیرا این بازی از تقویم بازی های ایران در فیفا حذف شده است. به نظر می رسد این بازی هم مانند بازی با ساحل عاج باتوجه به مشکلات ایران برای برگزاری اردو در امارات لغو شده است.

پیش از این اعلام شده بود ایران در دوبی به مصاف ساحل عاج می رود و پس از آن برگزاری بازی با مراکش مطرح شد، اما مشکلات برگزاری اردو در امارات برای تیم های ایرانی هر دوی این بازی ها را لغو کرده است.
 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال+ایران+مراکش
 
محمد رضا پ
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۲۲:۳۱:۱۷
آخه چرا باید اردو در امارات برگزار شود؟ بگذریم از اینکه چقدر خوار و ذلیل شدیم که عربها اجازه نمی دهند .... (4068323) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۶ ۰۰:۰۳:۵۴
یکی میشه توضیح بده چراتیم ملی باید در امارات اردو بزنه مگهتو تهران چه مشکلی وجودادا ه؟ ایا حتمتابا هزینه زیاد باید این کار انجام بشه من نمیدونم تیم کشور های دیگه هم همینطوره ؟ مثلا عراق که نتایج بدی هم نمی گیره ؟ (4068426) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.