نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504013
سرقت حیوانات از باغ وحش در پی کمبود مواد غذایی در ونزوئلا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۱
پلیس ونزوئلا با اعلام خبر به سرقت رفتن حیوانات از باغ وحشی در این کشور معقتد است که سارقان گرسنه به دلیل بحران شدید مواد غذایی دست به این اقدام می‌زنند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام پلیس ونزوئلا سارقان گرسنه از باغ وحش‌های این کشور حیوانات را به سرقت می‌برند تا برای حل مشکل کمبود مواد غذایی از گوشت آنها مصرف کنند.

موج به سرقت رفتن حیوانات در شهر "ماراکایبو" در نزدیکیِ مرز کلمبیا به کمبود شدید مواد غذایی در ونزوئلا مرتبط است. اخیرا دو گونه گراز در یکی از باغ وحش‌های این کشور به سرقت رفته است.

پلیس محلی ونزوئلا اعلام کرده است: بررسی‌های اولیه حاکیست این حیوانات با هدف آنکه به عنوان مواد غذایی مصرف شوند به سرقت رفته‌اند.

به گزارش دیلی میل، کمبود مواد غذایی همچنین بر حیوانات در این کشور تاثیر گذاشته زیرا مواد غذایی کافی برای تغذیه این جانوران وجود ندارد. سال گذشته ۵۰ حیوان به دلیل گرسنگی در باغ وحش‌های کاراکاس پایتخت ونزوئلا تلف شدند.
 
کلمات کلیدی : سرقت حیوانات + باغ وحش + کمبود مواد غذایی + ونزوئلا
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۰۷:۵۴:۳۸
تخصص نباشد و یا متخصص نما باشد ،جان سیستم در عذاب است میشود وضعیت ونزویلا ،کشوری متمول با فقدان تخصص مدیریتی (4529493) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.