توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470417
تبدیل متن فارسی به صوت روان با استفاده از ربات تلگرامی
بخش دانش و فناوری الف،19 اردیبهشت96
ربات های تلگرامی از جمله مواردی هستند که امروزه بسیار مورد استفاده کاربران قرار می گیرند . وجود ربات های تلگرامی سبب شده تا کاربران زیادی جذب این اپلیکیشن شوند .
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
زوم تک؛ ربات های تلگرامی از جمله مواردی هستند که امروزه بسیار مورد استفاده کاربران قرار می گیرند . وجود ربات های تلگرامی سبب شده تا کاربران زیادی جذب این اپلیکیشن شوند . یکی از جالب ترین ابزارهای که  در دنیا صفر و یک وجود دارند ربات های تلگرامی می باشند . امروز ما قصد معرفی یک ربات جالب را به شما داریم که شاید از نحوه ی کار آن با خبر نباشید ، در پست های گذشته رباتی را به شما معرفی کردیم که صوت را به متن تایپ شده ( با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی) تبدیل میکرد اما امروز با استفاده از این ربات شما می توانید متن های را که تایپ می کنید به صوت روان تبدیل کنید .

این ربات جذاب و کاربردی با نام ArianaTTS می باشد که می تواند نوشته های فارسی شما را به گفتار صوتی تبدیل نماید . یکی از بهترین قابلیت های این ربات پشتیبانی از زبان فارسی است که موجب شده رباتی متفاوت باشد . کار با این ربات بسیار ساده و راحت است و هر کاربری می تواند از آن استفاده نماید . شما برای شروع باید به آیدی @AgpArianaBot  مراجعه کنید .

توسط این ربات یک گوینده مرد و یک گوینده خانوم در اختیار کاربران قرار می گیرد که می توانند به صورت رایگان متن های شما را گفتار تبدیل نمایند . حالا کافی است شما متن که می خواهید را برای این ربات ارسال کنید تا در عرض چند ثانیه توسط ربات فایل صوتی برای شما ارسال شود ( سرعت تبدیل این ربات بسیار عالی است )  .

دقت داشته باشید پس از اینکه شما استارت را برای ربات ارسال کردید می توانید با ارسال دستور /speak گوینده‌ی خانوم و با ارسال /speakmale گوینده‌ی مرد را برای خواندن متن های خود انتخاب کنید .یکی از ویژگی های خوبی که این ربات دارد این است که می تواند در عرض چند ثانیه برای شما فایل صوتی را ایجاد نماید و همچنین برای بالا بردن کیفیت گفتار نهایی از اعراب استفاده می نمایند .

نکته ) گاه ممکن است کلماتی وجود داشته باشد که از نظر دیکته ی یکسان باشند اما از نظر تلفظ با یکدیگر متفاوت باشند شما می توانید برای این گونه کلمات از اعراب استفاده نمایید تا این مشکل را به صورت کامل از بین ببرید  مثلا کلمه مهر هم میتواند منظور ماه مهر باشد هم می تواند وسیله مُهر باشد .

برخی از ویژگی های این ربات شامل موارد زیر می باشد :

۱)استفاده از گوینده مرد و خانم

۲)تبدیل متن به فایل صوتی در زمان کوتاه

۳) قابلیت خواندن اِعراب

۴) علائم و کلمات انگلیسی

۵)دارای قابلیت تشخیص بالا در کلمات

۶) و . . .

در ادامه می بینید که ما متن ( سایت زوم تک ) را برای این ربات ارسال کردیم و در یک ثانیه فایل صوت توسط ربات برای ما ارسال شده است . شما می توانید از این ربات برای متن های خود استفاده کنید و از قابلیت های آن استفاده کنید .
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ ربات تلگرامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.