نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 330719
آخرین خبرها از حمله به سفارت عربستان/ ذوالفقاری: گزارش تعرض، تقدیم رهبری شده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۸
ایرنا نوشت: معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: گزارش تعرض به سفارت عربستان سعودی آماده و تقدیم رهبر معظم انقلاب شده است.

سردار حسین ذوالفقاری عصر امروز در حاشیه مراسم ترحیم مادر حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مسجد امام صادق(ع) افزود: اکنون منتظر تصمیمات در این خصوص هستیم.

وی ادامه داد: یک بخش از این گزارش مربوط به نیروی انتظامی است که مسئولیت حفاظت و حراست از سفارتخانه ها را برعهده دارد.
وزارت کشور عربستان سعودی ۱۲ دی ماه اعلام کرد که عالم روحانی شیعه آیت الله نمر باقر النمر را به همراه ۴۶ نفر دیگر اعدام کرده است.
در این اقدام برخی افراد خودسر در یک تندوری احساسی و هیجانی به اماکن دیپلماتیک کشور عربستان در تهران و مشهد تعرض کرده که توسط دستگاه های امنیتی و انتظامی ایران شناسایی و بازداشت شدند.
 
کلمات کلیدی : حمله به سفارت عربستان
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۲۰:۴۴:۵۸
در حمله به سفارت متاسفانه پیشگیری قبل از درمان انجام نگرفت معمولا نیروی انتطامی درحوادث همیشه قبل از حوادث حضور داشته است (3534284) (alef-11)
 
شهروند
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۲۲:۲۶:۴۶
چرا همزمان اين گزارش به سازمان قضايي نيروهاي مسلح براي برخورد قانوني با متخلفين نيروي انتظامي ارائه نشد تا مردمي كه از اينگونه تخلفات نيروهاي مسلح آسيب مي بينند و غرامت اين تخلفات را آنها مي پردازند در جريان محاكمه و احكام صادره قرار بگيرند؟! (3534452) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۰۹:۳۲:۴۱
چرا با متخلفین برخورد نشده؟ اگر هم شده اطلاع رسانی صورت نگرفته (3534981) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.