نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432518
اولتیماتوم وزیر صنعت به مونتاژکاران خودرو
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۲
وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکتهای مونتاژ کننده خودرو در کشور خواست هر چه زودتر نسبت به داخلی‌سازی قطعات خودروهای تولیدی اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا نعمت‌زاده در جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو تاکید کرد که برای تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت خودرو، قطعات خودروهای مونتاژی در کشور باید داخلی‌سازی شود.

وی اظهار کرد که مونتاژکاران باید از فول‌ سی‌کی‌دی کاری (مونتاژ کامل) فاصله گرفته و واردات قطعات خارجی به ویژه چینی را کاهش دهند.

نعمت‌زاده از شرکتهای مونتاژ کننده خودرو در کشور خواست تا برنامه زمان‌بندی خود برای داخلی‌سازی قطعات خودروهای تولیدی را ارائه کنند.

این اظهارات وزیر صنعت، معدن و تجارت در حالی است که در سال جاری تعرفه واردات قطعات خودرویی به داخل کشور افزایش یافته است.
 
کلمات کلیدی : خودرو + صنعت خودرو سازی + وزیر صنعت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۳:۴۹:۰۶
اینا مونتاژ کار هم نیستن یه جور دلال ان ، کل درآمدشون از همین دلالیه ... چرا باید خودشون رو به در سر بندازن ؟ (4105400) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۵:۱۶:۳۲
خودروسازاني كه محصولات چيني مونتاژ و با حاشيه سوذ باورنكردني 95% مي فروشند اگر به سوي داخلي سازي بروند احتمالاً بهاي تمام شده بيشتر مي شود
حال با اينها در سه موضوع قيمت محصولات، تعرفه قطعات و داخلي سازي قطعات چه بايد كرد (4105517) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۸:۱۸:۲۴
زیر ساخت های تولید قطعات و مهندسان و کارگران ان وجود ندارد الان کدام انجین را میتونن کامل تولید کنند برادر من (4105682) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته