نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509216
ورود ۲ هواپیمای نو به کشور در مهر ۹۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶
سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از ورود دو فروند هواپیمای نو به کشور و الحاق آنها به ناوگان این شرکت در مهرماه امسال خبر داد و گفت: در عملیات حج امسال ایران‌ایر ۶۹ هزار زائر ایرانی (۸۰ درصد) را به دلیل انصراف ایرلاین‌های سعودی جابجا کرد.

به گزارش تسنیم، فرزانه شرفبافی با تاکید بر این‌که "اطمینان دارم هماییان برای تغییر سریع ساختار هما آماده هستند،" اظهار کرد: با ورود هواپیماهای جدید باید در راستای خودسازی و تقویت "هما" حرکت کرده و  بتوانیم از این ناوگان جدید درست استفاده کنیم. بازگشت هما به شرایط قبل در داخل و منطقه نیازمند حمایت، صلابت، همدلی، صمیمت و اتفاق نظر است. حداقل تاخیرات، حداکثر پرواز و ارائه خدمات باکیفیت از جمله ماموریت‌ها در این زمینه است.

وی با اشاره به ماموریت‌ها 6 گانه در حکم انتصاب خود از قرار داشتن حفظ ایمنی و امنیت پروازها به‌عنوان اولویت اول و آخر فعالیت یاد کرد و افزود: این اولویت‌ها در سایه داشتن پرسنل بسیار هوشمند، دانا و با ذکاوت تاکنون تحقق یافته واین شرکت توانسته است تا به امروز پروازهای ایمن انجام دهد.

وی از ورود دو فروند هواپیمای ای تی آر در مهرماه امسال به کشور خبر داد و گفت: خرید هواپیماهای ATR و خدمات‌رسانی به مردم ایران در نقاط مختلف کشور در این راستا بوده است. وظیفه ما به عنوان ایرلاین ملی و حامل پرچم خدمتگزاری به همه ایرانیان است. حس خدمتگزاری فرصتی است که خداوند به ما اعطا کرده است.

سرپرست هما با اشاره به زمان عملیات حج و ارایه خدمت در این زمینه، گفت: در عملیات حج امسال از  86 هزار زائر حج تمتع، انتقال 43هزار نفر به هما واگذار شد. به دلیل انصراف شرکت هواپیمایی سعودی، تعداد 26 هزار نفر به سهمیه افزده شد. این در دوران کاری کم سابقه بوده که انتقال بیش از 50درصد زائران به هما واگذار شده باشد.
 
کلمات کلیدی : هواپیمای نو، هواپیمای جدید، ناوگان هوایی
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۲:۱۲:۰۳
"بازگشت هما به شرایط قبل در داخل و منطقه" که سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران مطرح میکنه ، بدرستی صحبت از احقاق یک حق تاریخیست برای رسیدن به اون جایگاه ارزنده ای که حق مسلم یک پیشکسوت و یک ریش سفید استخوان-خورد کرده و بنیانگذار صنعت هوائی در این منطقه از جهان بوده است؛
در اون زمانهای پیشتر یعنی بسیار سالها پیش از آنکه این شیخ نشین های خرد و ریز به نامهای بحرین و قطر و دوبی و شارجه و یا مثلا کل شیخ-نشین "امارات" و فرودگاه هاشون متولد بشه !!!! ، فرودگاه مهرآباد ما، تنها فرودگاه مدرن و یگانه ، در کل منطقه بود و حتی وقتی درسال 1944 سازمان بین‌المللی هوانوردی کشوری (ایکائو) با 54 عضو در شیکاگو پا گرفت (امروز 185 عضو دارد) ایران یکی از بنیان-گذارانش بود !!!! بود یعنی در همون سالهائی که تمامی پهنۀ آسمان نیلگون خلیج همیشه فارس فقط و فقط در زیر تسخیر و سیطرۀ آهنین بال های قدرتمند و دور پرواز "هما" جای داشت یعنی همون زمانهائیکه نخستین !!! پرواز دور-برد بر فراز اقیانوس اطلس، توسط "هما" یعنی نخستین !!! خریدار هواپیمای بوئینگ 747 در دنیا ، صورت گرفت ؛
یعنی همون زمانهائیکه سایر پرواز های خطوط بین المللی دنیای آنروز آرزو داشتند که بتوانند شرایط دیکته شدۀ توسط صنعت هوائی ایران را برای کسب اجازۀ !!!! استفاده از کریدور پروازی در فضای ایران و فرود در فرودگاه مهرآباد تهران را دریافت کنند ؛ (4549635) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۶:۴۴:۰۰
"تاخیرات" یعنی چه؟ (4549895) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.