توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476213
ترامپ درباره موضوع ارتباط با روسیه "اتاق جنگ" تشکیل می‌دهد
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳
واحد مرکزی خبر نوشت: کاخ سفید درحال آماده سازی مقدمات تشکیل «اتاق جنگ» برای مقابله با پرسش های روزافزون درباره روابط بین روسیه و ستاد تبلیغاتی ترامپ در دوره انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته است.

به گزارش رویترز، مقامات دولتی و افراد نزدیک به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفتند کاخ سفید درحال آماده سازی مقدمات تشکیل «اتاق جنگ» برای مقابله با پرسش های روزافزون درباره روابط بین روسیه و ستاد تبلیغاتی ترامپ در دوره انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته است، رسوایی که به تهدیدی برای ریاست جمهوری نوپای ترامپ تبدیل شده است.

این منابع در مصاحبه با رویترز افزودند دولت آمریکا به محض بازگشت ترامپ از سفر خارجی 9 روزه خود، افراد کارکشته در امور سیاسی و احتمالا وکلایی را به روند تلاش ها برای تحقیقات درباره مداخله ادعا شده روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته آمریکا اضافه خواهند کرد.

تحقیقات در این خصوص پس از آنکه وزارت دادگستری آمریکا مشاوری ویژه را برای هدایت تحقیقات منصوب کرد، فوریتی جدید پیدا کرده است.

کاخ سفید از اظهارنظر درباره برنامه های دولت برای تشکیل اتاق جنگ خودداری اما اعلام کرد ترامپ تلاش خواهد کرد به آنچه معتقد است در سفرش به عربستان سعودی، اسرائیل و اروپا تقویت شده است، تحرک بخشد.
 
کلمات کلیدی : آمریکا + ترامپ + روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.