توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 376214
اعلام آلوده‌ترین نقطه استان تهران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۱
معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران عدد شاخص غلظت آلاینده‌های موجود در هوای تهران را ۱۰۹ عنوان کرد و گفت: کیفیت هوای استان تهران امروز در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد؛ شاخص اندازه‌گیری آلایندگی هوا در شهر ری عدد ۱۴۹ را نشان می‌‌دهد.

به گزارش تسنیم، محمد رستگاری درباره آخرین وضعیت کیفیت هوای استان تهران اظهار کرد:‌ دستگاههای سنجش آلودگی هوا که در سراسر استان تهران وجود دارد، شاخصهای آلایندگی و ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون را اندازه‌گیری می‌کنند.

وی ادامه داد: متوسط شاخصهای اندازه‌گیری آلودگی هوا، امروز سه‌شنبه، عدد ۱۰۹ را نشان می‌دهد که بیانگر شرایط ناسالم برای گروههای حساس است و این افزایش آلاینده‌ها بیشتر به دلیل گردوغبار محلی ایجاد شده است.

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران، شهر ری را آلوده‌ترین منطقه استان تهران معرفی و تصریح کرد: شاخص اندازه‌گیری آلایندگی هوا در منطقه شهر ری عدد ۱۴۹ را نشان می‌دهد که گویای آلوده‌ بودن شدید این نقطه از تهران است.

وی تصریح کرد: در چنین شرایطی توصیه می‌شود که گروههای حساس، سالمندان، بیماران قلبی و ریوی و کودکان از تردد در مرکز شهر و نقاط آلوده بجد خودداری کنند.
 
کلمات کلیدی : محیط زیست+آلودگی+شهر ری+تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته