توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463811
تذکر جدی برانکو به شاگردانش بر سر میز شام
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۷
چهره درهم کاپیتان تیم پرسپولیس در تمرین امروز این تیم نشان‌دهنده این است که حسینی هنوز بابت اتفاقاتی که شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی رخ داد، ناراحت است.

به گزارش فارس، تبعات شوخی‌های شب گذشته چند بازیکن تیم پرسپولیس در یکی از برنامه‌های تلویزیونی همچنان دامن پرسپولیسی‌ها را گرفته و این موضوع باعث شد تا برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس امشب و در زمان صرف شام تذکر جدی به شاگردانش بدهد.

زمانی که بازیکنان پرسپولیس مشغول صرف شام بودند، برانکو در صحبت‌هایی گفت: شوخی‌های شب گذشته برخی از شما اتفاق تلخ و ناراحت‌کننده‌ای بود و نباید شوخی کردن از اندازه خود خارج شود؛ چراکه این موضوع ناراحتی در پی دارد. برخی از شما شب گذشته کارهایی کردید و حرف‌هایی زدید که همه را ناراحت کرده است. در این روزهایی که بابت قهرمانی هواداران‌مان باید شاد باشند، با اتفاقات شب گذشته همه ناراحت شده‌اند و مسئولیت آن با شماست.

 این در حالی است که امروز سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس که به شدت از اتفاقات رخ‌داده در یک برنامه تلویزیونی ناراحت است و حتی در مصاحبه‌ای واکنش تندی به این موضوع داشت، با چهره‌ای ناراحت و درهم در تمرین امروز پرسپولیس شرکت کرد.

به نظر می‌رسد در اتفاق رخ‌داده سرمربی تیم پرسپولیس پشتیبان کاپیتان باتجربه‌اش است و حتی امروز در نشست خبری پیش از بازی مقابل پدیده هم اذعان کرد که شوخی‌های خوبی با تیم کاپیتان تیمش انجام نشده است.
 
کلمات کلیدی : برانکو+پرسپولیس+سید جلال حسینی+نود
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته